Сезон 2011 року"Зимовий трофейний хижак", с. Береги-Млинів, 05.03.11

Модератор: President

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

"Зимовий трофейний хижак", с. Береги-Млинів, 05.03.11

Повідомлення B.B.B. »

Думка про проведення змагання без додаткових балів „за хвости”, а лише за чистою вагою була давно.
Відповідно, кожен, кому під час змагання вдасться утримати високе місце під час 3-х етапів змагання і визначить чемпіона та інших призерів.

Власне, ось і задум – змагання ”Зимовий трофейний хижак” (ловля хижої риби спінінгом з берега на річці).

ПОЛОЖЕННЯ
Про проведення змагання ”Зимовий трофейний хижак” (ловля хижої риби спінінгом з берега на річці)

1. Цілі та завдання змагання
Змагання проводиться з метою:
- популяризації спінінгової ловлі та риболовного спорту;
- підвищення спортивної майстерності та удосконалення техніки володіння спінінгом та спортивними снастями;
- визначення переможців та призерів змагань.

2. Місце та час проведення
2.1. Змагання проводяться у три етапи в один день: 5 березня 2011 року у с. Береги-Млинів на р. Іква.
У випадку непередбачуваних обставин – можливі зміни щодо дати та місця проведення. Про що буде попередньо повідомлено.

3. Статус та характер змагань
3.1. Організатор змагання – Віжанський В.В. за підтримки ФРСВО.
3.2. Змагання є відкритим і здійснюється в особистому заліку.
3.3. Учасники не сплачують реєстраційні внески. Змагання є безкоштовним.

4. Учасники
4.1. До участі в змаганні допускаються особи, які досягли 16 років з відповідним станом здоров’я.
4.2. Учасники зобов’язані׃
- дотримуватися правил поведінки на водоймі, дотримуватися правил змагань і цього положення;
- дотримуватися морально-етичних норм поведінки;
- бути спорядженим відповідним чином для безпечної участі в змаганнях.
4.3. Учасники змагань несуть повну відповідальність за наслідки, до яких можуть привести порушення ними правил поведінки на водоймі, спортивного режиму, норм поведінки в громадських місцях.
4.4. Учасникам забороняється׃
- порушувати правила риболовного спорту України;
- заходити у воду;
- купатися в зоні проведення змагань.

5. Програма змагань׃
- до 7-20 год. прибуття, реєстрація учасників
- 7.45 – 9.45 – 1 етап
- 9.50 – 10.00 – відпочинок, зважування риби
- 10.00 – 12.00 – 2 етап
- 12.10 – 14.00 – відпочинок, зважування риби, УХА
- 14.00 – 16.00 – 3 етап
- 16.00 – 17.00 – підведення підсумків, оголошення результатів змагання, нагородження переможців, закриття змагання.
У випадку погіршення погодних умов та інших форс-мажорних факторів можливі зміни до графіку проведення змагання.

6. Правила змагань
6.1. „Зимовий трофейний хижак” (ловля хижої риби спінінгом з берега) – змагання особисті і проводяться у 3 етапи в один день у відповідності до графіку п. 5.
6.2. Акваторія ловлі – берегова лінія у с. Береги-Млинів без виділених зон та секторів.
6.3. Кожний учасник змагань на кожному етапі вільно обирає собі місце, дотримуючись правила не займати зону облову 20 метрів учасник від учасника на рівних ділянках річки або 5 метрів учасник від учасника на поворотах русла, ямах річки.
6.4. Залікова риба: окунь, щука, судак, сом, головень, в’яз, жерех.
6.5. Дозволено використання виключно штучних приманок. Для ловлі на м’які приманки дозволено застосовувати гачки із тягарцем, закріплених жорстко чи шарнірно або без вантажу; заборонено розміщувати тягарець на жилці (шнурі) або на окремому повідку. Приманки можуть бути оснащені не більш як трьома одинарними гачками, трьома двійниками чи трьома трійниками. Заборонене використання одночасно двох і більше приманок. Навмисне багріння риби, прямовисне блешніння – заборонене.

7. Підведення підсумків. Нагородження
7.1. Підведення підсумків здійснюється на основі протоколів після кожного етапу змагання.
7.2. Переможець і призери в особистому заліку визначаються після кожного етапу за найменшої суми місць зайнятих окремо учасником на протязі 3-х етапів змагання.
7.3. Особисте місце учасника на кожному етапі визначається вагою улову (за 1 грам ваги улову нараховується 1 бал. Відповідно не має додаткових балів за хвіст). Наприклад: 1-й учасник спіймав 1 рибу вагою 600г. отримує 600 балів.
7.4. За рівного улову, місце учасника є середньоарифметичним місцем учасників із однаковим уловом. Учасники з нульовим результатом займають місце, що дорівнює сумі місць всіх спортсменів з нульовим результатом ділене на кількість таких (наприклад загальна кількість учасників – 10 чол., з них 3 учасника з нульовим результатом – всі вони займають 9 місце: 8+9+10=27/3=9).
7.5. Переможець і призери в особистому заліку нагороджуються медалями відповідних ступенів.

Телефон для довідок 099-735-04-33, Віталій
Востаннє редагувалось 05 березня 2011 20:07 користувачем B.B.B., всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: "Зимовий трофейний хижак", с. Береги-Млинів, 05.03.11

Повідомлення B.B.B. »

Відбулось змагання, яке виявилось важкуватим щодо риби, однак.
Протокол змагання
https://rybalka.lutsk.ua/forum/viewt ... ?f=8&t=937
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: "Зимовий трофейний хижак", с. Береги-Млинів, 05.03.11

Повідомлення B.B.B. »

"Зимовий трофейний хижак" - 05 березня 2011 р.
Місце проведення – р. Іква, Млинів-Береги, Рівненська обл.
Учасники змагань:
Романов В.
Олійник З.
Міцевський В.
Матвієйко Я.
Мазур В.
Ткачук О.
Максимюк С.
Пушкар Т.
Головний суддя – Віжанський В.
Ось так тривала підготовка

Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення
Перший етап і знайомі краєвиди
Зображення
Не пощастило із погодою, оскільки було дуже вітряно, хоч на день вже було під плюс.
Із кльовом таки було сутужно, оскільки учасникам не вдалось відловитись на цю пору.
Однак, як вияснилось згодом, рибка клювала – ось і риба, що не увійшла до заліку
Зображення
Другий етап вже провели у смт. Млинів. Кльов бачили, навіть рибу тримали, однак картина із нулями повторилась. Ну, не все так погано – перерва між 2 і 3 етапами
Зображення Зображення
Стартував 3 етап. Інтрига щодо чемпіонства „накалялась”. Достатньо було узяти бодай одного хвоста, якого приносить Віталій Міцевський. Ось він трофейний риб чемпіона змагань, вагою у 14 гр. І таке буває!
Зображення
Єдиним призером у змаганні став – Віталій Міцевський
Зображення
Загальне фото учасників змагання
Зображення

Із вдячністю відзначу:
- усіх учасників змагання за активну участь, дружню атмосферу: Віктора Романова, Зоряна Олійника, Віталія Міцевського, Ярослава Матвієйко, Віталія Мазура, Олега Ткачука, Сергія Максимюка та Тараса Пушкаря
- Федерацію риболовного спорту Волинської області за підтримку змагання
- партнера змагання: магазин „Рибач’ок” (м. Луцьк)


До наступної зустрічі!
Аватар користувача

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Повідомлень: 949
З нами з: 13 лютого 2009 23:20
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров

Re: "Зимовий трофейний хижак", с. Береги-Млинів, 05.03.11

Повідомлення President »

Поздравляю всех. Думаю кроме Виталия Мицевского, от общения с коллегами и природой выиграли все участники соревнований, кроме того, хорошая спортивная практика.
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: "Зимовий трофейний хижак", с. Береги-Млинів, 05.03.11

Повідомлення Вітус »

Всім доброго часу доби! Накидаю і я пару слів щодо дійства. Перед виїздом, думаю, у всіх учасників було величезне сподівання на клювання рибів, оскільки попередні пости Віталія (ВВВ) з фото краєвидів Ікви просто роздраконили всі рибацькі інстинкти, і так захотілося помакати приманки, потестувати палки, а разом з тим-вдихнути свіжого морозного повітря, розбавленого яскравим по-весняному сонцем та блакитним небом. По приїзду швидко зібрані снасті і почалось.. Все було б добре, але сильний вітер не давав змоги робити адекватні закиди, бачити поведінку приманки, шнура. Після першого туру прийнято колективне рішення перебратись у зону комфорту до мосту і все стає на свої місця, але кльову не спостерігається. Прозорість води навіть без поляриків говорить про те, що "здєсь риби нєт". Якби...не ті окуні, яких періодично висмикував з води ВВВ. Як кажуть: "Мастєрство нє проп'йош". Гуру! Надія на клювання (а, значить- на перемогу) була в учасників до останнього. І чудо, таки, свєршилось! Віталій Міцевський зробив прорив, і на останніх хвилинах явив всім "трофей" вагою 14 гр.! Ну а далі-нагороди, медалі, фото на пам'ять і т.д. Настрій був чудовий, додому повертались усталими, але задоволеними...
Дякую організаторам і всім учасникам за спілкування, обмін досвідом та позитив! і - до наступних зустрічей на змаганнях!
Аватар користувача

fisherman
Амур
Повідомлень: 98
З нами з: 28 березня 2009 08:24
Звідки: м.Луцьк

Re: "Зимовий трофейний хижак", с. Береги-Млинів, 05.03.11

Повідомлення fisherman »

Осовливі вітання усім учасникам,за гарну участь.Особисто я, гарно провів час,навіть мав одну покльовку!Вітер дратував до кінця.Побільше змагань,зустрічей,фестивалів!!!Це кльооово!Ура.Будуть ще змагання ще поїду!
Аватар користувача

Pallas
Ротан
Повідомлень: 48
З нами з: 05 грудня 2010 20:34
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: "Зимовий трофейний хижак", с. Береги-Млинів, 05.03.11

Повідомлення Pallas »

Вітаю всіх. Нарешті і мені вдалося сюди потрапити.
Змагання дійсно пройшли в екстремальних умовах, напевно з тих, в яких я брав участь, це були найекстремальніші)). Спасло те, що кілька рибалок напередодні, проходили ще в більш складних (мороз до -16 + вітер))) Слова Суворова тут доречні: "Тяжело в учении - легко в бою", хоча насправді боло і не зовсім легко.
Дякую всім учасникам, ви є гідними суперниками. Дякую Віталію за організацію змагань. Чекаємо наступних!
Робота - це можливість відпочити між рибалками
Відповісти

Повернутись до “Сезон 2011 року”