1."Фортуна" м.Луцьк
Жалнін Віктор
Кириченко Сергій
2. DanceFish Львів
- Вільгуцький Олександр
- Ривак Олег
3. "Делівері"
Богдан Сметюх
Святослав Халєєв
4. "Турія"
Андрій Ладнєв
Михайло Смаль
5. "Decorlutsk"
1.Роганов Ігор
2.Русанов Дмитро
6. FLAGMAN_LVIV
1. Вороблевський Я. (ЛОФРС)
2. Ханас Ю.
7. Академія
Карпюк Роман.
Сітовський Андрій.
8. Академія 2
Григор'єв Роман.
Маслош Дмитро.
9. Команда STRONG-BASS (ЛОФРС)
Краев Олександр
Краева Наталья
Спінінг з човна ⇒ VIII Відкритий Чемпіонат Волинської області
Модератор: President
Re: VIII Відкритий Чемпіонат Волинської області
Команда "Фарт":
Байда Юрій
Хмарін Павло
Байда Юрій
Хмарін Павло
Пошли мне, Боже, такую рыбу, чтобы хоть раз не надо было врать!
-
- Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
- Повідомлень: 1531
- З нами з: 15 лютого 2009 01:30
- Справжнє ім'я: Віктор
- Звідки: ФРС ВО м. Луцьк
Re: VIII Відкритий Чемпіонат Волинської області
1."Фортуна" м.Луцьк
Жалнін Віктор
Кириченко Сергій
2. DanceFish Львів
- Вільгуцький Олександр
- Ривак Олег
3. "Делівері"
Богдан Сметюх
Святослав Халєєв
4. "Турія"
Андрій Ладнєв
Михайло Смаль
5. "Decorlutsk"
1.Роганов Ігор
2.Русанов Дмитро
6. FLAGMAN_LVIV
1. Вороблевський Я. (ЛОФРС)
2. Ханас Ю.
7. Академія
Карпюк Роман.
Сітовський Андрій.
8. Академія 2
Григор'єв Роман.
Маслош Дмитро.
9. Команда STRONG-BASS (ЛОФРС)
Краев Олександр
Краева Наталья
10. "Фарт":
Байда Юрій
Хмарін Павло
11. Львів
1. Підгірний Олег
2. Козак Ярослав
Жалнін Віктор
Кириченко Сергій
2. DanceFish Львів
- Вільгуцький Олександр
- Ривак Олег
3. "Делівері"
Богдан Сметюх
Святослав Халєєв
4. "Турія"
Андрій Ладнєв
Михайло Смаль
5. "Decorlutsk"
1.Роганов Ігор
2.Русанов Дмитро
6. FLAGMAN_LVIV
1. Вороблевський Я. (ЛОФРС)
2. Ханас Ю.
7. Академія
Карпюк Роман.
Сітовський Андрій.
8. Академія 2
Григор'єв Роман.
Маслош Дмитро.
9. Команда STRONG-BASS (ЛОФРС)
Краев Олександр
Краева Наталья
10. "Фарт":
Байда Юрій
Хмарін Павло
11. Львів
1. Підгірний Олег
2. Козак Ярослав
Re: VIII Відкритий Чемпіонат Волинської області
Прошу зарееструвати команду "G-Lab" м.Львів
- Гейц Євген
- уточнюється
- Гейц Євген
- уточнюється
Re: VIII Відкритий Чемпіонат Волинської області
Зарееструйте будь ласка ще одну команду Львівян!
Команда SpinningElite.com
- Чирик Ярослав
- Дмітрієв Віктор
Команда SpinningElite.com
- Чирик Ярослав
- Дмітрієв Віктор
Re: VIII Відкритий Чемпіонат Волинської області
Команда "Будсервіс" (Ковель):
- Оліщук Валентин
- Москалюк Ігор
- Оліщук Валентин
- Москалюк Ігор
Пошли мне, Боже, такую рыбу, чтобы хоть раз не надо было врать!
-
- Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
- Повідомлень: 1531
- З нами з: 15 лютого 2009 01:30
- Справжнє ім'я: Віктор
- Звідки: ФРС ВО м. Луцьк
Re: VIII Відкритий Чемпіонат Волинської області
1."Фортуна" м.Луцьк
Жалнін Віктор
Кириченко Сергій
2. DanceFish Львів
- Вільгуцький Олександр
- Ривак Олег
3. "Делівері"
Богдан Сметюх
Святослав Халєєв
4. "Турія"
Андрій Ладнєв
Михайло Смаль
5. "Decorlutsk"
1.Роганов Ігор
2.Русанов Дмитро
6. FLAGMAN_LVIV
1. Вороблевський Я. (ЛОФРС)
2. Ханас Ю.
7. Академія
Карпюк Роман.
Сітовський Андрій.
8. Академія 2
Григор'єв Роман.
Маслош Дмитро.
9. Команда STRONG-BASS (ЛОФРС)
Краев Олександр
Краева Наталья
10. "Фарт":
Байда Юрій
Хмарін Павло
11. "G-Lab" м.Львів
- Гейц Євген
- уточнюється
12. SpinningElite.com
- Чирик Ярослав
- Дмітрієв Віктор
13. "Будсервіс" (Ковель):
- Оліщук Валентин
- Москалюк Ігор
14. "Параход", м. Львів
- Домарадзький Ігор.
- Комар Володимир.
Жалнін Віктор
Кириченко Сергій
2. DanceFish Львів
- Вільгуцький Олександр
- Ривак Олег
3. "Делівері"
Богдан Сметюх
Святослав Халєєв
4. "Турія"
Андрій Ладнєв
Михайло Смаль
5. "Decorlutsk"
1.Роганов Ігор
2.Русанов Дмитро
6. FLAGMAN_LVIV
1. Вороблевський Я. (ЛОФРС)
2. Ханас Ю.
7. Академія
Карпюк Роман.
Сітовський Андрій.
8. Академія 2
Григор'єв Роман.
Маслош Дмитро.
9. Команда STRONG-BASS (ЛОФРС)
Краев Олександр
Краева Наталья
10. "Фарт":
Байда Юрій
Хмарін Павло
11. "G-Lab" м.Львів
- Гейц Євген
- уточнюється
12. SpinningElite.com
- Чирик Ярослав
- Дмітрієв Віктор
13. "Будсервіс" (Ковель):
- Оліщук Валентин
- Москалюк Ігор
14. "Параход", м. Львів
- Домарадзький Ігор.
- Комар Володимир.
-
Автор цієї теми - Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
- Повідомлень: 590
- З нами з: 20 липня 2009 23:53
- Справжнє ім'я: Юрій
- Звідки: Луцьк
Re: VIII Відкритий Чемпіонат Волинської області
"Палич" буде готувати щось смачненьке, ложки та миски беріть з собою.
Re: VIII Відкритий Чемпіонат Волинської області
Фотозвіт
Початок змагання, шикування.
Початок змагання, шикування.
Re: VIII Відкритий Чемпіонат Волинської області
Перед стартом учасники отримують "роздатковий" силікон від спонсора, TM "Fanatik".