ЕкзотикаРиболовля в Тайланді

Модератор: Maximus

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Риболовля в Тайланді

Повідомлення Bayda »

Славік красавчег :) Фото супер. Розумію, що так на відпочинку вдосконалював техніку лову :)
Гарненьке місце знайшов для тренувань. А ми- все по" жабовнікам". Біла заздрість :):):)
Гарно жити не заборониш:):):)
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Риболовля в Тайланді

Повідомлення shanik »

Bayda писав:Славік красавчег :) Фото супер. Розумію, що так на відпочинку вдосконалював техніку лову :)
Гарненьке місце знайшов для тренувань. А ми- все по" жабовнікам". Біла заздрість :):):)
Гарно жити не заборониш:):):)
Bayda +1
Тільки для тренувань перед відборами в зимову збірну треба країну трохи північніше вибирати...
Аватар користувача

Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: Риболовля в Тайланді

Повідомлення Павло »

Круто.
Аватар користувача

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Повідомлень: 949
З нами з: 13 лютого 2009 23:20
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров

Re: Риболовля в Тайланді

Повідомлення President »

Славик там ещё пару ершей поймал, тока не признаётся.
Аватар користувача

Tkachuk80
Чебачок
Повідомлень: 19
З нами з: 08 квітня 2010 21:09
Звідки: м.Луцьк

Re: Риболовля в Тайланді

Повідомлення Tkachuk80 »

круто :)
Карпфишинг – это, прежде всего, особая философия, краеугольным камнем которой является восприятие карпа не как гастрономического объекта, а как достойного соперника
Відповісти

Повернутись до “Екзотика”