АкваріумАквариум с обитателями рек и прудов нашего региона.

Модератор: Максим Млинів

Аватар користувача

Автор цієї теми
BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Повідомлень: 621
З нами з: 14 лютого 2009 21:19
Справжнє ім'я: Александр

Аквариум с обитателями рек и прудов нашего региона.

Повідомлення BOBR »

Интересно есть ли такой аквариум у кого нибудь из наших.
Выкладываю фото аквариума в одном рыболовном магазине в г.Симферополь.
Интересно что в одном аквариуме проивают линь и угорь.
ЗЫ фото делал мобилкой, не судите строго.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача

Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: Аквариум с обитателями рек и прудов нашего региона.

Повідомлення Павло »

В мене такий акваріум, я маю на увазі з ''нашими рибами''.Живуть: два окуня, два йоржа.Недавно акліматизував двох в'юнів.Історія, як до такого ''дожився'' - довга і описувати її через мобільний, так само довго.Взагальному скажу, що після екзотичних риб, спостерігати за таким акваріумом набагато цікавіше та й доглядати простіше.
Аватар користувача

Автор цієї теми
BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Повідомлень: 621
З нами з: 14 лютого 2009 21:19
Справжнє ім'я: Александр

Re: Аквариум с обитателями рек и прудов нашего региона.

Повідомлення BOBR »

Добирайся до норм. инета и фото в студию.
Аватар користувача

Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: Аквариум с обитателями рек и прудов нашего региона.

Повідомлення Павло »

BOBR писав:Добирайся до норм. инета и фото в студию.
Як тільки, так зразу!
:mrgreen:
Аватар користувача

Pikaso
Сазан
Повідомлень: 184
З нами з: 14 лютого 2009 22:50
Звідки: Файне місто Луцьк
Контактна інформація:

Re: Аквариум с обитателями рек и прудов нашего региона.

Повідомлення Pikaso »

В мене колись жила в 25 літрах щучка.......кормив гупьошками :lol: .......могла за раз 4 штуки ковтнути....тільки хвости з роту виглядали ;) .....але потім через невелику щилину випригнула....шкода було :(
Аватар користувача

Sergey@F
Щука
Повідомлень: 327
З нами з: 18 лютого 2009 12:04
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Аквариум с обитателями рек и прудов нашего региона.

Повідомлення Sergey@F »

Pikaso писав:В мене колись жила в 25 літрах щучка.......кормив гупьошками :lol: .......могла за раз 4 штуки ковтнути....тільки хвости з роту виглядали ;) .....але потім через невелику щилину випригнула....шкода було :(
"Щучка ма самаубился ма" :lol: :lol: :lol:
Рыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ
Аватар користувача

Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: Аквариум с обитателями рек и прудов нашего региона.

Повідомлення Павло »

Історія, чому зайнявся утриманням "наших" риб така...
Спочатку в мому 50 л акваріумі жили дві скалярки, півник, два телескопа, два гупіка - самець і самка відповідно.Отак жили вони і все було добре, проте на початку зими в листопаді місяці, в акваріумі появилась якась зараза і всі вони мало-помало почали гинути.Мене на той час вдома не було, тому нікому було вжити якихось заходів.Врезультаті після мого приїзду в банці плавали тільки гупьошки їм все було по...
Розчарувавшись, через тиждень віддав свого акваріума родичам на утримання.Проте через місяць на одній з зимових рибалок мені прийшла в голову грандіозна ідея :idea:, чому б не утримувати "наших" риб.Сказано зроблено і вже через пару днів в стоявшому без діла 2 роки акваріумі на 30 л плавали 2 йоржа та 2 окуня.Перший тиждень їсти відмовлялись зовсім.Проте потім хапали мотиля чуть не з рук.Досить великим плюсом є те що такі риби не вибагливі:підігрівати воду не потрібно, чистити акваріум можна рідше.
Через ще один місяць в мене появились два в'юни, шукав їх довго, проте пошуки обернулись удачею.Чому захотів в'юнів?Не тільки тому, що ця риба не дуже вибаглива до умов утримання, з нею зв'язана історія світової акваріумістики...
"Європейські акваріумісти, крім екзотичних золотих рибок, намагалися утримувати прісноводних і морських риб помірних широт.У середині ХVII ст. тримали в'юна, щоб, спостерігаючи за його поведінкою, передбачати настання негоди"Першою європейською книжкою з акваріумістики була видана в 1797 р. в Тюрінгії "Природнича історія свійських тварин" Й.М.Бехштейна, де було описано умови утримання в неволі в'юна і золотої рибки"(І.І Шереметьєв "Акваріумні риби", Київ 1998 р.)
Зараз пробую вивчити повадки в'юнів.
Аватар користувача

Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: Аквариум с обитателями рек и прудов нашего региона.

Повідомлення Діма »

Зараз пробую вивчити повадки в'юнів.
Не думаю, що в'юни є достойним об'єктом спотереження, а їх утриманням викликати якісь проблеми. Єдиною їх перевагою є те, що вони - природній "барометр кльову"
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: Аквариум с обитателями рек и прудов нашего региона.

Повідомлення Павло »

Діма писав:
Не думаю, що в'юни є достойним об'єктом спотереження
Як на мене вони дуже цікаві та загадкові риби.Особливо цікаво спостерігати як вони шукають мотиля на дні перевертаючи камінці.Коли в'юн кормиться укуньки стоять по кутках :mrgreen: .
Діма писав: Єдиною їх перевагою є те, що вони - природній "барометр кльову"
Саме це і є їх перевагаю над утриманням інших прісноводних риб.Та й сама рибка має дуже цікаве тіло, як змія, навіть схожа на вугра.Особливо цікаво спостерігати як вони "ганяють" по аквасу звиваючись іноді в кільце, час від часу підпливають до поверхні води і роблять характерний "бульк"
Аватар користувача

Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: Аквариум с обитателями рек и прудов нашего региона.

Повідомлення Павло »

Pikaso писав:Павло..........в прісноводних водоймах на дні нема морских раковин.......... ;)
Вони були змішані разом з грунтом раніше, полінувався вибрати.
Pikaso писав:зробив би невеликі зарослі валіснерії на задньому плані.......вона неприхотлива до температур...
З рослинами трохи напряг, все поїхало в Брест до родичів.Проте тиждень назад у сусідки випросив кілька кущиків тієї ж спіральної валіснерії, такщо аквас став "зеленіший"
Pikaso писав:твоїм рибам потрібні якись гроти для захищеності..... ;)
Так-так, не мішало б, особливо в'юнам.Оскільки воно живуть в мулі(на дні), то час-від-часу пробують заритись у грунт який у мене досить крупний та трохи гострий, весь час б'ються "лобом" об нього(аж страшно робиться), на наступний тиждень куплю більш дрібніший гравій.
Відповісти

Повернутись до “Акваріум”