МайстерняRod Building

Модератор: Максим Млинів

Аватар користувача

Trans
Товстолоб
Повідомлень: 213
З нами з: 05 жовтня 2009 13:54
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: Рівне, Луцьк

Re: Rod Building

Повідомлення Trans »

Викладу також фото зібраного мною спінінга. НЕ ПРОДАЄТЬСЯ.
Спінінг пройшов вже тестове випробовування, враження просто СУПЕР.
Вага спінінга менше 60грамм (!!!). Довжина 1.46метра, одночастник. Реальний екстрафаст.
Ручка - натуральна пробка класу А (не пробкова крихта)+алюміній+бамбук.
Використав принцип OSS - сиситему підвищеної чутливості Graphiteleader (яку НАРЕШТІ вдалось підмітити в Фінеззи)
+ за рахунок короткого форгрипу - вказівний палець завжди на бланку.
Чутливість - відчуваю бланком падіння 1-грамових джигголовок в Гідропарку, елементарна травинка на гачку і рука відчуває не ту гру твістера.
Тестували з Юрою Півнем на протязі 2 годин в Гідропарку (з 15 до 17 години) - результат - порядка 30окунів, Фінеззу Юри обійшов (правда можливо із-за невеликої довжини спінінга, є можливість ловлі фактично поміж гілок верби. Кінчик дуже "злий і кидучий" - закид кистью, одним кінчиком, не відводячи спінінга за спину - тобто якщо я зміг підійти до води то і заброс теж получається :) ).
До речі - не дивлячись на легкість ручки, получився ідеальний баланс (пробував з 2000 Екусімою).
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Rod Building

Повідомлення sentkroy »

Довжина 1.46метра, одночастник.
А що за бланк?
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

Trans
Товстолоб
Повідомлень: 213
З нами з: 05 жовтня 2009 13:54
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: Рівне, Луцьк

Re: Rod Building

Повідомлення Trans »

Закінчив роботу над створення свого нового ультралайтового спінінга.
Про верхню частину писати багато не буду – відмічу лише що Одночастник довжиною 1,7 метра - якісний бланк Гаррі Люміса, якісна кінчик вклейка, кінчик пофарбований новою акриловою (удароміцною) фарбою білого кольору (флуоресцентна) для покращення візуального сприйняття. Кільця і ранінги Fuji SIC, «антизахльостний» тюльпан Fuji SIC К-серії.
А ось в ручці використано багато чого такого, чого немає і в серійних виробників.
По-перше – сама ручка – металізовані арбори, система OSS, вкорочений як форгрип так і реаргрип, натурально португальська пробка (не крихта пробкова).
Ручка – трансформер, довжина рознесеної частини ручки регулюється, крім того саму рознесену частину можна вийняти взагалі і користуватися без неї (випадки одноручних кистевих забросів ну і фізіологічні вподобання закидати однією рукою).

Крім в того в самій рознесеній частині передбачена можливість дотаткового обтяжування для повного балансування спінінга і катушки

В кінці основної частини ручки (за катушкотримачем) спеціально вставка з крупнозернистої пористої резини, яка спеціально має трошки більший діаметр і тим самим в постійному контакті з долонею (трошечки її царапає). Хто часто ловить спінінгом, особливо коли руки мокрі відчуває як будьто спінінг зповзає з рук (це в основному стосується коротких рознесених ручок).
Таким чином цю проблему я вирішив. Відчувається постійний вузько локалізований приємний контакт з долонею.

Спінінг зроблений не для продажу і ні в якому разі не для реклами. Робив зручний робочий інструмент для власних потреб і індивідуальних особливостей риболовлі.
Дуже хочеться почути відгуки інших риболовів, критичні зауваження і особливо поради – що на Вашу думку можна було б зробити по іншому, що ще змінити або добавити щоб снасть зробити ще досконалішою.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Rod Building

Повідомлення DRAKULKA »

Чем фиксируется выдвижная часть?
Аватар користувача

Trans
Товстолоб
Повідомлень: 213
З нами з: 05 жовтня 2009 13:54
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: Рівне, Луцьк

Re: Rod Building

Повідомлення Trans »

DRAKULKA писав:Чем фиксируется выдвижная часть?
Силой трения соприкасающихся поверхностей.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Rod Building

Повідомлення DRAKULKA »

Незнаю конечно с каким усилием она вынимается, но если очень туго то это нехорошо для деликатной УЛ-снасти. Если очень легко то можно было сделать во-первых несъёмной чтоб не утопить, во-вторых зафиксировать. Выдвижная часть посути служит нагружаемым рычагом, а также может использоваться как упор. На мой взгляд немешало бы придумать фиксатор, зажим, закрутку или чтото в этом роде.. Ктому же просто вынимаемый штырь в отверстии со свременем хоть немного но разболтается, первонально расщитанная сила трения поменяется.
Аватар користувача

Trans
Товстолоб
Повідомлень: 213
З нами з: 05 жовтня 2009 13:54
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: Рівне, Луцьк

Re: Rod Building

Повідомлення Trans »

DRAKULKA писав:Незнаю конечно с каким усилием она вынимается, но если очень туго то это нехорошо для деликатной УЛ-снасти. Если очень легко то можно было сделать во-первых несъёмной чтоб не утопить, во-вторых зафиксировать. Выдвижная часть посути служит нагружаемым рычагом, а также может использоваться как упор. На мой взгляд немешало бы придумать фиксатор, зажим, закрутку или чтото в этом роде.. Ктому же просто вынимаемый штырь в отверстии со свременем хоть немного но разболтается, первонально расщитанная сила трения поменяется.

Повністю згоден. Але в перспективі передбачається довжину рознесеної частини зробити сталою, тобто буде або без ручки або з ручкою певної фіксованої довжини, передбачено і фіксацію цього кріплення (можу додатково описати, вірніше намалювати схематично, бо описувати дуже довго).
Після проведеного тестування (планую сьогодня ввечері) визначусь з необхідною довжиною рознесеної ручки.
P.S. Також покищо нефіксую довжини ручки, поскільки можливо спінінг буду продавати (маю два майже аналогічних- один правда з дешевшими кільцями і раннінгами) і тоді підлаштую під бажання потенційного покупця.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Rod Building

Повідомлення DRAKULKA »

Такая мысль пришла - что если на торце пробковой рукояти сделать ободок на резьбе с конусной прокладкой всередине. Ну по принципу как канализационные шланги к сифону фиксируются. Тогда можно будет затянуть выдвижную ручку на любой удобной длинне. К тому же плотная резиновая прокладка будет служить упругим аммортизатором и не даст разболтаться отверстию в пробковой рукояти. Принцип очень простой, нужно только найти детали необходимого диаметра.
Аватар користувача

Trans
Товстолоб
Повідомлень: 213
З нами з: 05 жовтня 2009 13:54
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: Рівне, Луцьк

Re: Rod Building

Повідомлення Trans »

Майже вгадав :)
В мене трошечки по іншому.
Склопластикова трубочка з дуже малою конусністю. Перша частина цієї трубочки розточується до сталого діаметру (направляюча) а інша - залишає запірний конус.
Довжина запірного конуса порядка 3-4см. Тобто, якщо з часом саме зєнання трішки "витреться", ручка просто вставиться на 1-2мм дальше і зєднання буде знову відновлене і так до 3-4см (це багато-багато років експлуатації).
Якщо щось незрозуміло чи є ще якісь питання (не повязані з цим спінінгом), телефонуйте 050 378 10 44 - буду радий спілкуванню з колегами по захопленню.
Аватар користувача

vlad ost
Ікринка
Повідомлень: 1
З нами з: 13 листопада 2011 23:04

Re: Rod Building

Повідомлення vlad ost »

Павло писав:
CastMaster писав: Дешевше від чого? Якщо від серійного спіннінга то звичайно не буде. Якість серійного спіннінга в рази поступається.
Так мається на увазі саме від серійного бланку (не обов"язково тільки спіна).

Даний девайс служить для установки кілець на бланк.За допомогою цього пристрою можна зробити револьверну ростановку кілець на бланку спіна, але це вже "мульт".
Доброго часу доби! Можливо є у когось робоче креслення малооборотного станка, а саме патрона в який затискається палка??
Відповісти

Повернутись до “Майстерня”