ОпитуванняДумки, побажання, пропозиції щодо змагань, фестивалів тощо

Модератор: President

Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Думки, побажання, пропозиції щодо змагань, фестивалів то

Повідомлення shanik »

полотенчик писав: Все кричат долой пиписок, но... мормышек уже у каждого по жменьке лежит...
Я разговаривал с Андреем Мельником. Он сказал очень хорошую фразу, о которой я попросил его лично донести до всех председателей Федераций. Те правила которые принятые как всеукраинские могут корректироваться организаторами соревнований. Т.е. они ВПРАВЕ сами вносить коррективы в систему подсчета очков, зачетных размеров рыб исходя из особенностей акватории. Неизменными они остаются только для ЧУ и КУ. Все остальное можно по-тихому, без ругани, регулировать на местах.
Так что, думаю на этом разговоры надо закрывать. Есть организаторы соревнований, вот они и должны уже откорректировать по своему усмотрению все моменты.
Удачи!

President писав:На зборах Президії ФРСВО від 13.03.10 р. прийнято рішення: для дисципліни береговий спінінг рахувати рейтинг за підсумками одного сезону, починаючи з 2010 року.
Встановлені критерії для зарахування в рейтинг зовнішніх змагань, а саме: - зараховуться лише ті змагання, що проводяться осередками ФРСУ (регіональними федераціями), - зараховуються всі чемпіонати областей, - всі інші замагання зараховуються, як кубки областей, якщо задовільняють всі наступні вимоги:
1. Кількість учасників - не меньше 18;
2. Складаються з 3-ох стартів, та не меньше 2-ох підстартів;
3. Підрахунок результатів здійснюється за діючою в Україні системою.
Дуже схоже, що в наступному році багато федерацій будуть експериментувати з системою підрахунку, впроваджуючи, відмінні від всеукраїнських, схеми. Можливо є сенс переглянути 3-й пункт, щоб не "відсікти" себе від "нерейтингових" кубків.
Аватар користувача

кочевник
Лящ
Повідомлень: 121
З нами з: 07 квітня 2010 17:41
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Думки, побажання, пропозиції щодо змагань, фестивалів то

Повідомлення кочевник »

shanik писав:
Дуже схоже, що в наступному році багато федерацій будуть експериментувати з системою підрахунку, впроваджуючи, відмінні від всеукраїнських, схеми. Можливо є сенс переглянути 3-й пункт, щоб не "відсікти" себе від "нерейтингових" кубків.
Віктор, думаю не варто. Львівська федерація також буде проводити свої змагання ЛИШЕ по загальноукраїнських правилах і не буде сприймати результати участі своїх спортсменів в виїзних змаганнях (якщо вони проведені "на свій хлопський розсуд").
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Думки, побажання, пропозиції щодо змагань, фестивалів то

Повідомлення Bayda »

кочевник писав:Віктор, думаю не варто. Львівська федерація також буде проводити свої змагання ЛИШЕ по загальноукраїнських правилах і не буде сприймати результати участі своїх спортсменів в виїзних змаганнях (якщо вони проведені "на свій хлопський розсуд").
А як тоді спробувати другий старт і чисту вагу?
Аватар користувача

кочевник
Лящ
Повідомлень: 121
З нами з: 07 квітня 2010 17:41
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Думки, побажання, пропозиції щодо змагань, фестивалів то

Повідомлення кочевник »

Bayda писав:
кочевник писав:Віктор, думаю не варто. Львівська федерація також буде проводити свої змагання ЛИШЕ по загальноукраїнських правилах і не буде сприймати результати участі своїх спортсменів в виїзних змаганнях (якщо вони проведені "на свій хлопський розсуд").
А як тоді спробувати другий старт і чисту вагу?
Ну запровадження або (відсутність) другого старту (якщо він дійсно потрібний) не особливо впливають на результат, то зміна самої системи підрахунку (на чисту вагу або інше) вже можуть вплинути на кінцевий результат. Що в свою чергу призведе до можливих конфліктних ситуацій (а вот "якщо б по старій системі", "по всій Україні рахують так а тут якесь аматорство" і т.і.) - тому ми і будемо проводити змагання лише по офіційно встановлених правилах.
Аватар користувача

кочевник
Лящ
Повідомлень: 121
З нами з: 07 квітня 2010 17:41
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Думки, побажання, пропозиції щодо змагань, фестивалів то

Повідомлення кочевник »

Пропонуємо прийняти участь у обговоренні правил (варіантів) розрахунку місць спортсменів з "0" результатом на сайті Львівської обласної федерації риболовного спорту
Аватар користувача

Коля Рибковський
Амур
Повідомлень: 96
З нами з: 29 листопада 2011 23:58
Справжнє ім'я: Коля Рибковський
Звідки: с.Вербаїв Луцький р-н Волинська обл.
Контактна інформація:

Re: Думки, побажання, пропозиції щодо змагань, фестивалів то

Повідомлення Коля Рибковський »

пропоную внести фест по лову лише одним видом риби спінінгом з берега (як в "русскій рибалці") (наприклад щуки(десь після нересту)). так як на фестах, змаганнях ловлять в основному окуня, то чому б не ловити в основному щуку. заодно можна перевірити свої вміння при ловлі не тільки на мжд. проблемою може бути кількість щуки в даній водоймі на всіх учасників...
podmotka:
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Думки, побажання, пропозиції щодо змагань, фестивалів то

Повідомлення shanik »

Коля Рибковський писав:пропоную внести фест по лову лише одним видом риби спінінгом з берега (як в "русскій рибалці") (наприклад щуки(десь після нересту)). так як на фестах, змаганнях ловлять в основному окуня, то чому б не ловити в основному щуку. заодно можна перевірити свої вміння при ловлі не тільки на мжд. проблемою може бути кількість щуки в даній водоймі на всіх учасників...
Коля, хороша пропозиція. Пропонуй водойму. А ще краще, берись за організацію. А спінінгісти федерації, думаю, підтримають, і з організаційними моментами допоможуть.
Аватар користувача

Sem
Сазан
Повідомлень: 193
З нами з: 29 травня 2010 21:33
Звідки: Володимир-Волинський

Re: Думки, побажання, пропозиції щодо змагань, фестивалів то

Повідомлення Sem »

Коля Рибковський писав:пропоную внести фест по лову лише одним видом риби спінінгом з берега (як в "русскій рибалці") (наприклад щуки(десь після нересту)). так як на фестах, змаганнях ловлять в основному окуня, то чому б не ловити в основному щуку. заодно можна перевірити свої вміння при ловлі не тільки на мжд. проблемою може бути кількість щуки в даній водоймі на всіх учасників...
Якщо чисто по щуці, то Новомосирське вдх. думаю буде в самий раз! Хоча з нормальною щукою там проблеми, і однією з умов щоб було обовязкове випускання риби.
Грехи других судить Вы так усердно рветесь, начните со своих и до чужих не доберетесь
(Уильям Шекспир)
Аватар користувача

Коля Рибковський
Амур
Повідомлень: 96
З нами з: 29 листопада 2011 23:58
Справжнє ім'я: Коля Рибковський
Звідки: с.Вербаїв Луцький р-н Волинська обл.
Контактна інформація:

Re: Думки, побажання, пропозиції щодо змагань, фестивалів то

Повідомлення Коля Рибковський »

shanik писав:
Коля Рибковський писав:пропоную внести фест по лову лише одним видом риби спінінгом з берега (як в "русскій рибалці") (наприклад щуки(десь після нересту)). так як на фестах, змаганнях ловлять в основному окуня, то чому б не ловити в основному щуку. заодно можна перевірити свої вміння при ловлі не тільки на мжд. проблемою може бути кількість щуки в даній водоймі на всіх учасників...
Коля, хороша пропозиція. Пропонуй водойму. А ще краще, берись за організацію. А спінінгісти федерації, думаю, підтримають, і з організаційними моментами допоможуть.
думаю можна провести 05.05.2013...з водоймою ще не знаю, мосорівське теж думаю підійшло б. але знайти запасний варіант не помішало б.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
podmotka:
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Думки, побажання, пропозиції щодо змагань, фестивалів то

Повідомлення B.B.B. »

Коля, на 05.05.13 - ПАСХА. Ще через тиждень - проводи. Відповідно за тиждень до Пасхи - Вербна неділя.
Щодо Мосороу - там лише човен!

Щодо щуки, і справді, віднайти водойму важкувато, якщо це, звісно, не платник.
На річках - р. Стир у с. Вербень - здається, у нас там в улові була виключно щука. Аналогічно може бути ситуація у с. Пляшева (р. Стир). Також варіант с. Ставрів може бути непоганим.
Не менш цікавий варіант міг би бути на р. Турія у с. Тойкут.
По сезону - краще осінь.
Ну і варіанти із поліськими озерами та річками, але це вже краще знають наші ковельські колеги. Можливо, хлопці щось підкажуть.
Відповісти

Повернутись до “Опитування”