Сезон 2009 року„ЗАКРИТТЯ ОСІННЬОГО СПІНІНГУ” с. Русино-Берестечко, 29.11.09

Модератор: President

Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: „ЗАКРИТТЯ ОСІННЬОГО СПІНІНГУ” с. Русино-Берестечко, 29.11.09

Повідомлення B.B.B. »

„Закриття осіннього спінінгу”, с. Русино-Берестечко, 29.11.09

Ось і завершився осінній сезон 2009 року.
Позаду лишились спогади, споглядання у минуле, гарний настрій і набутий досвід, отриманий від класної риболовлі і від серії осінніх змагань.
Попри ті негаразди, різкий спад води напередодні 28.11.09 – кльов саме на змагання був класний. Вже згодом довелось відзначити, що до риби слід було віднайти "ключик".

Ранок цього дня морозний, на траві паморозь, легкий помірний вітерець, бачимо достатньо рибалок – усі місцеві. На питання щодо кльову – кльову не має, мовляв вода різко впала та і активність у риби не та, що була донедавна. Бачимо, що місцеві ловлять і на живця і на зимову блешню. Як потім стало відомо, наші улови були на порядок кращими, ніж у місцевих. Таки мікроджиг рулить і дозволяє істотно покращити результати лову.
Ось і картина, при якій троє відчайдушних рибалок мандрують до місця старту 1 етапу. Пригадую, як міркували, що призове місце маємо у будь-якому випадку. Та не стали гадати, що кому дістанеться – стартуємо. Здається, що серед нас першим обловився Сергій. Окунь хоч і не був трофейним, однак дуже бажаним і таким, що заспокоював, адже нуля вже не буде. Мені довелось кілька хвилин ловити поруч із Сергієм. Зрештою, розпочали із місць, де мали нагоду тренуватися, а потім розійшлись. Збіглися всі разом вже на фініші 1 етапу. Порадував і здивував одночасно Вітя – узяв 5 гарних окунів, чим і закріпив результат лідера 1 етапу. 2 місце дісталось мені (4 окуня), а вже третє - Сергію (узяв три окуня).
Риба 1 етапу без трьох окунів, яких відпустили. Ці ж пішли на УХУ.
Не розтягуючи часу, робимо відразу 2 етап. На цей раз активність хижака явно змінилась. Окуня було знайти куди важче. Зрештою, і місця лову змінились. Тобто, той окунь, що ловився із ранку вже на цю пору ловився із зовсім інших місць. Бачив, як часто переміщались наші хлопці. Проте результат виявився на порядок гіршим, ніж із ранку. Отже, картина у 2 етапі змінила лідера. Довелось нам із Віктором помінятись місцями.
Риба 2 етапу
Саме по закінченню 2 етапу роблю кілька пам’ятних фоток
Віктор Жалнін у процесі лову
Після зважування та підрахунку результатів, мандруємо ближче до машини, розбиваємо лагер поблизу берегу. Із Сергієм вирушаємо за дровами. Дякувати місцевому населенню – вчасно допомогло. Оперативно ворались із усіма приготуваннями, чаклуємо над поляною.
Власне, і сам процес приготування УХИ. Незмінний шеф-кухар – Віктор Жалнін.
Ось і простори біля нашого обійстя.
Різке зниження води на передодні істотно сказалось на природному фоні.
До того всього зірвався поривчастий вітер, однак це не вплинуло на загальний святковий настрій та „дух змагання”
Як знак Шанування викладаю фото на фоні банерів офіційних Спонсорів змагання
Паралельно із УХОЮ готуємо „майже шашлик”
Словами не передати – домашнє сало, ковбаса і все це засмажене на вогні
Дуже апетитно!
Якщо говорити відверто, УХА вийшла на славу, за що окрема ПОДЯКА Віктору. УХИ вистачило до схочу. Майже половина казана на трьох – це було занадто. Тому залишок УХИ дістався як приз Сергію вже після змагань.
А далі 3 етап, вирішальний. Розійшлись, хто куди. Хоч далі всіх, мабуть, помандрував все таки Сергій. Не раз по ходу змагань мав думку зателефонувати і спитати. Сам також відійшов чимало, залишивши ближче до лагера Віктора. Пригадую, як на першому закиді сідає щука, що по ходу зрізає флюр і досадно сходить. Так пам’ятаю, що і на другому закиді сідає непоганий окунь, який також гарно сходить. Потім була невеличка перерва, після якої окуні посипались. Були і відкуси хвостів і порожні тички, але 8 хвостів вдалось узяти. Надвечір взагалі було цікаво спостерігати активність хижака. Річка немов ожила, то там, то інде – час від часу б’є хижак. То зграя окунів погонить, то головень вдарить, а, можливо, що і жерех. Думаю, що і щука гуляла того дня, адже своє клювання бачив, хоч кілька хвилин спецом потратив і на зубасту згодом. Зрештою, 3 етап пролетів швидко. На місці лагера зустрілись. Бачу, як лежить єдиний окунь Сергія, також пригадую, як Вітя дістав трофея дня – щуку на 1145 гр. та ще 3 окуні. Отже, переможець змагань відразу визначився автоматом.
А там і коротка фото сесія призерів змагання:
3 місце – Сергій Гринюк
Вкотре доля дарує Сергію майже традиційне 3 місце. Молодець!
2 місце – Віталій Віжанський
1 місце – Віктор Жалнін
Також було визначено такі номінації:
„Найбільша щука” – Віктор Жалнін за пійману щуку вагою 1145 гр.
„Найбільший окунь” – Віталій Віжанський за пійманого окуня вагою 232 р.
„Найбільша кількість хвостів” – Віталій Віжанський за пійманих 17 окунів.

На згадку робимо колективне фото призерів

Ось таким і було „Закриття осіннього спінінгу”.

Висловлюємо ЩИРУ ПОДЯКУ
- усім учасникам змагання
- шеф-кухарю Віктору Жалніну за смачну УХУ
- місцевому населенню за підтримку у дровах та збережену природу

Окрема ПОДЯКА Спонсорам змагання:
- магазину „Кльово”
- магазину „Рибач’ок”
- магазину „Фортуна рибалки”
- ТзОВ „Феміда-Інтер”


P.S. До зустрічі на зимовому спінінгу, що стартуватиме у с. Малево на р. Стир. Буде оголошено заздалегідь.
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: „ЗАКРИТТЯ ОСІННЬОГО СПІНІНГУ” с. Русино-Берестечко, 29.11.09

Повідомлення sentkroy »

Дякую В.В.В за дуже класний фото-звіт. Дивлюсь на обідні фото і не можу стриматись, слюна сама аж біжить. Ще довго буду згадувати неповторний смак осіньої УХИ, і того сальця що на вогні смажили. Ляпота то какая...
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: „ЗАКРИТТЯ ОСІННЬОГО СПІНІНГУ” с. Русино-Берестечко, 29.11.09

Повідомлення B.B.B. »

sentkroy писав:Дякую В.В.В за дуже класний фото-звіт. Дивлюсь на обідні фото і не можу стриматись, слюна сама аж біжить. Ще довго буду згадувати неповторний смак осіньої УХИ, і того сальця що на вогні смажили. Ляпота то какая...
- попереду, дасть Бог, також буде серія змагань. На цей раз - "Волинський зимовий спінінг"
B.B.B. писав:P.S. До зустрічі на зимовому спінінгу, що стартуватиме у с. Малево на р. Стир. Буде оголошено заздалегідь.
Відповісти

Повернутись до “Сезон 2009 року”