Сезон 2009 року"Річковий осінній хижак" або "Осінній хижак 3"

Модератор: President

Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: "Річковий осінній хижак" або "Осінній хижак 3"

Повідомлення B.B.B. »

„Річковий осінній хижак” або „Осінній хижак 3”

Ось і сам процес „чаєпітія” і пригощання медом від пасічника Андрія Пилипенка. Незабутні моменти. Декому таке пригощання додало не лише смаку, але й сили на перебіжку у короткі дистанції із р. Ікви до р. Стир.
Ще кілька фоток
А далі реєстрація, обговорення основних моментів і старт 1 етапу. Стартувати було де, власне, як і ловити. Маємо дві річки, стариці, струмки. Зберігаємо формальну відстань у 20-30 метрів і вільний доступ до річок.
Свій старт беру на р. Ікву. Обкидаю кілька місць і по ходу перебігаю до стариці р. Стир. Поки біг, зрозумів, що ранок не такий вже і морозний – тепло як ніколи. Мабуть зігрівся медом і чаєм, за що окрема подяка Андрію Меду. Отже, на стариці кілька закидів не приносять нічого і стартую до Стиря. Там же зустрічаю Віктора Жалніна у гарному місці. Благо і мені місце знайшлось. Довго „ціжу” ділянку Стиря, але ні ударів ні виходів. Аналогічно і Віктор на це вказує. Бачу, що часу лишається мало, розпочинаю короткий облов перспективних місць у річці по ходу. Вже в районі біля мосту виловлюю довгоочікувану щучку – ось вона радість рибалки і ось воно фото щучки, яка після зважування була відпущена.
Розумію, що для 1 етапу роботу зроблено, а тому по можливості проходжу ще кілька місць на р. Стир. Довго ходити не довелось. Стаю на „гарну крапку”, ставлю 5 гр. джиг і класична ступінька. Далі події розгортаються по плану – секторний облов і на одному із моментів – гарний тичок. Роблю підсічку і спрацьовує фрикціон – ще один радісний момент. Відчуваю, що ця рибина буде куди більшою за першу, тому не вельми поспішаю. Тим більше, що виважую із глибини. Та довго очікувати не довелось – риба на березі і це не що інше як судак – „злий судак Стиря у Торговиці”
На цей раз розумію, що роботу для першого етапу зроблено цілком. Так і було. В активі на весь 1 етап усього 3 хижака. І тут гарно відзначився „річковий монстр” (в доброму розумінні) усіх щук на Волині – Гринюк Сергій (на фото).
Далі робимо перерву. Була думка переїхати у с. Малево, щоб дещо покращити загальний улов учасників, однак рішення більшості було чітким – 2 і 3 етап у Торговиці.
Ось вони моменти короткої паузи у перерві.
Далі 2 етап.
На цей раз із уловом повезло, оскільки у другому етапі було взято 5 хижаків на всіх.
Свій екскурс у 2 етапі не робив багатоплановим, зупинився на кількох точках на р. Іква і не прогадав. Виважую двох окунів.
Особливо запам’ятався момент на останній хвилині 2 етапу – Редчук Віталій виважує окуня. Перед тим як стати на точку, у береговій лінії спостерігається вихід хижака. Це гарно помічає Редчук Віталій. Також за цим процесом спостерігаю і сам. Бачу як Віталій робить свій закид, веде приманку і бачу, як виймає окуня. І що цікаво – відразу після того, як він вийняв полосатого на берег, у мене лунає гудок про закінчення 2 етапу. Фортуна. Молодець Віталій, розгадав природний знак, дарований річкою Іквою.
Отже, 2 етап був більш вдалим у плані улову та клювання. Відповідно маємо рибу на уху. При цьому не забуваємо відпускати дрібну щучку. А далі процес підготовки та приготування УХИ
Саме цікаве – УХА. Вкотре Віктор Жалнін порадував смачною юшкою. Подяка Віктору. Навіть одне споживання такої УХИ на природі варте того, щоб „їхати на рибалку”.
Слід віддати належне і решті учасникам, оскільки хлопці підготували дрова, воду, овочі та інші необхідні речі для приготування УХИ та поляни. Усім учасникам „Річкового осіннього хижака” ЩИРА ПОДЯКА. Молодці!
Далі триває 3 етап. Йшло на вечір, „брав морозець”. Проте активність хижака саме на цю пору активізувалась. Мені доводиться бути свідком улову окуня Геннадієм Касперським. Про активність хижака висловлюється також і Гринюк Сергій. Та і мені вже на перших хвилинах 2 етапу довелось спостерігати досадний схід полосатого. Зрештою, згодом був ще один схід окуня. А ось вже третій полосатий вирішив таки втішити, за що був відпущений після процедури зважування.
Отже, 3 етап знову дарує 5 хижаків на всіх учасників і кілька гарних моментів клювання. На цю пору темніє, виводимо підсумки змагання і оголошуємо результати.
Номінації „Річкового осіннього хижака”:
За найбільшу щуку вагою 621 гр. – Гринюк Сергій
За найбільшого окуня вагою 132 гр. – Редчук Віталій
За найбільшого судака вагою 637 гр. – Віжанський Віталій
Також символічні призи та нагороди від шановних Спонсорів (магазин „Кльово”, магазин „Рибачок”, магазин „Фортуна рибалки”) отримали і решта учасників змагання. Тобто, усі учасники були відзначені.
Таким чином, учасники змагань отримали почесні призи від наших постійних спонсорів, за що висловлюємо ЩИРУ ПОДЯКУ:
- магазину „Кльово”
- магазину „Рибачок”
- магазину „Фортуна рибалки”
І власне, нагородження призерів „Річкового осіннього хижака”. Вітаємо переможців:
3 місце – Гринюк Сергій

2 місце – Пилипенко Андрій
1 місце – Віжанський Віталій

P.S. До зустрічі на „Передзимовому річковому спінінгу” Малево-Більче 08.11.09.
Аватар користувача

KYM
Ротан
Повідомлень: 49
З нами з: 22 березня 2009 20:30

Re: "Річковий осінній хижак" або "Осінній хижак 3"

Повідомлення KYM »

Вітаю усіх учасників, в подумках переживали з Свіриком М., щоб у вас там клювало хоча б трохи частіше ніж у нас :D, хоча не можна сказати, що в нас не клювало - хто ловить, той ловив =)
Молодці, гарно порибалили!
Призерам - респект!
Учасникам - повага!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача

Jigmen
Судак
Повідомлень: 280
З нами з: 16 березня 2009 14:40
Звідки: Львів

Re: "Річковий осінній хижак" або "Осінній хижак 3"

Повідомлення Jigmen »

Молодці, гарно порибалили!
Призерам - респект!
Учасникам - повага!
Повністю підтримую Сергія.Одним словом-МОЛОДЦІ!!!
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: "Річковий осінній хижак" або "Осінній хижак 3"

Повідомлення sentkroy »

Вітаю Шановних форумчан та учасників змагань "Річковий осінній хижак" або "Осінній хижак 3". Добре що спільне заняття рибалка тим більше у форматі змагань, приваблює з кожним разом ще більше і більше учасників даного дійства. Темпи зростання кількості учасників свідчить про популярність проведення змагань в нашому Рідному Краю. А далі все по порядку.
На передодні змагань зустрічаюсь із Віталієм Віжанським і вирішуємо відвідати місце проведення змагань, на предмет виявлення активності хижака. Закрадається підозра про відсутність активності риби. З погодою в той день повезло не дуже, накрапав періодично дощик, дув прохолодний вітерець. Але завдання поставлено, треба виконувати.
Пробую обловлювати річкову акваторію Стиря район мосту тяжким джигом, результату нуль. Хоча активність коряг та зацепів дуже висока, клюють майже на кожному закиді. З підняттям сонечка трохи вище помічаю активність дрібного жерешка під протилежним берегом. Іду до машини, беру лайта і пробую спокусити дрібноту на покльовку. Результату немає, переходжу на другий берег, так само. Вирішую піти до Віталія дізнатись про результат. На моїх очах проходить покльовка у В.В.В, іще кілька закидів і Віталій бере щучку, невелика але дуже товста. Щука повертається у рідну стихію. Вирішуємо ще трохи часу виділити для р. Іква.
В даних місцях акваторія річки дуже складна, та Віталію вдається виловити полосатого. Знаходжу спокійнішу ділянку річки, зразу за поворотом з моєї сторони мілина, пробиваю МДЖ. Відчутна покльовка, згодом щука опиняється на березі. Так як ціль була не наловити риби а перевірити активність, то вона відпускається у воду. Риба Є...
Отже 6,00 в неділю з ранку компанія спортсменів колоною вирушає до місця призначення. На місці змагання розпочинаються з розпивання гарячих напоїв, та смакування запашним МЕДОМ від пасічника Пилипенка Андрія, окрема подяка за ласощі.
Коротка настанова В.В.В по правилах і старт дано. Всі учасники стартують по місцях лову. Роблю декілька закидів неподалік, нічого немає. Включаю трохи швидкості і перебігаю на перспективну точку. До місця підходжу тихенько, майже крадучись. Віддихавшись від перебіжки роблю перші закиди. На п’ятому закиді відчуваю тичок, підсічка ЄЄЄ... виважування щука біля моїх ніг. Від старту пройшло хвилин 10-15 а я вже з хвостом, роблю фото.
Далі перебіжки, закидання, окрім тичків і виходів риби за приманкою нічого не виловлюю. Так пройшов перший тур. Зважування показало що з рибою я і Віталій, дається в знаки попереднє тренування. У Віталія в активі є СУДАК, красива риба. Інші спортсмени відзначуються покльовками та прикрими сходами риби.
Стартує другий тур змагань. Так само набігався, а результату немає, було декілька тичків риби. Інші учасники відзначились спійманою рибою. Під час перерви виникає ще одна номінація від Шаніка, виборюю перемогу як приз отримую СПІНЕРБЕЙТ :lol: :lol: :lol: , подяка спонсорові. Далі приготування до коронної страви УХИ... Незмінним Шеф-поваром змагань виступає Віктор Жалнін, також подяка за класну риболовну юшку.
Третій етап. Прямую на місця де в другому етапі були покльовки риби. Проводка приманки супроводжуються тичками дрібної риби. Використовую коронну проводку В.В.В отримую покльовку, щука невелика але така бажана.
Кілька закидів знову покльовка, знову щука, тільки зрадів своєму щастю як вона зійшла біля самого берега. Закинув, роблю проводку, помічаю колективний вихід риби. Роблю різку підмотку, щоб повторити закид в дане місце, в цей момент коли приманка вийшла на поверхню атака риби, ПРОМАХ :( , мабуть головень або жерех. Час підходить до завершення, отримую ще одну хорошу покльвку Щуки, але не засік.
Ось і фініш. Приємний момент підбиття підсумків, нагородження учасників. Знову беру першість по крупняку, і стабільно в усіх Осінніх хижаках почесне ТРЕТЄ місце (зразу видно хто на що вчився в школі) жарт...
Змагання СУПЕР, окрема подяка нашим постійним спонсорам за надання чудових призів. Всім учасникам також РЕСПЕКТ, за цікаву боротьбу. І всім тим хто доклав зусиль у проведенні змагання...
P.S. учасники змагань по можливості напишіть свої звіти про дані змагання, цікаво буде прочитати про Ваші враження...
До зустрічі. Привіт від Sentkroy… :D :D :D
Востаннє редагувалось 03 листопада 2009 14:59 користувачем sentkroy, всього редагувалось 1 раз.
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: "Річковий осінній хижак" або "Осінній хижак 3"

Повідомлення B.B.B. »

sentkroy писав:P.S. учасники змагань по можливості напишіть свої звіти про дані змагання, цікаво буде прочитати про Ваші враження...
Спраді, хлопці! Кілька слів - всім буде цікаво!
Аватар користувача

Gennady
Верховодка
Повідомлень: 26
З нами з: 27 березня 2009 17:30
Звідки: м. Луцьк

Re: "Річковий осінній хижак" або "Осінній хижак 3"

Повідомлення Gennady »

Оскільки всі вже все описали то мені залишилось добавити кілька слів. Зустріч як завжди відбулась у дружній обстановці, погода порадувала хоча було холоднувато. В мене при закидах шнур примерзав прямо на шпулі із-за чого скидував петлі (що на Daiwa Exceller 2000 з шнуром 0.13 у мене таке перший раз). Із-за однієї петлі отримав прикрий схід щуки у другому турі. В третьому турі таки вдалось взяти окунця, який допоміг мені втікти від нуля. Під вечір бачив активність риби, але краще б вона так брала на протязі дня :D Рибалка вийшла важкуватою, дуже багато зацепів і обривів та й побігати прийшлось.
Загалом відпочинком задоволений, думаю як і всі. Хотів би також подякувати: організаторам, спонсорам та усім учасникам. Віктору за вкуснючу уху та Андрію за мед (до речі коньяк з медом класна штука :mrgreen: )
Декілька фоток з телефону:
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: "Річковий осінній хижак" або "Осінній хижак 3"

Повідомлення Bayda »

sentkroy писав:та Віталію вдається виловити волосатого.
Це ,що за риб ?
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: "Річковий осінній хижак" або "Осінній хижак 3"

Повідомлення sentkroy »

Вибачаюсь, стільки тексту що не вслідкував, word сам переправив. :oops:
А булоб добре виловити риба нового виду... :lol: :lol: :lol:
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: "Річковий осінній хижак" або "Осінній хижак 3"

Повідомлення Bayda »

Звичайний окунь:)
А було бажання , щось новеньке почути:)
Відповісти

Повернутись до “Сезон 2009 року”