Життя федераціїОбсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Модератор: President

Аватар користувача

Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: Обсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Повідомлення Павло »

Вітус писав:А, може, подумати, як поборотись з продажем сіток в Луцьку? Залучити пресу, обговорити, пройтись з ними по "рибальських" точках (ганьба: де торгують чесними снастями-там же ж і сітками), відзняти сюжетик ;) і т.д. і т.п....
Ще потрібно зробити вивіски на вітринах нормальних риболовних магазинів
Аватар користувача

ttman
Плоскирка
Повідомлень: 63
З нами з: 01 червня 2009 09:29

Re: Обсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Повідомлення ttman »

Пропоную все ж таки скласти покрокові дії для кожного рибалки-любителя: наприклад - 1-е) виявлення фіксується телефонним дзвінком у відповідні органи за такими-то телефонами, а також до координатора у федерації... 2-е) і так далі...
Звертаюся до Вітуса (щодо розробки даної інстукції, також готовий допомогти чим зможу), оскільки саме у нього спостерігається професійний підхід.

Цю інстукцію можливо розповсюдити в "добросовісних" магазинах (можливо як флайери), в інтернеті і т.п.

Стосовно залучення ЗМІ, можу спробувати залучити журналістів...
Аватар користувача

Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: Обсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Повідомлення Павло »

Пропоную дану тему не так активно обговорювати, браки теж мають інтернет...
І не здувуюсь, якщо на нашому форумі можуть бути присутні даного типу "рибаки", навіть серед зареєстрованих користувачів.
Аватар користувача

Максим Млинів
Щука
Повідомлень: 317
З нами з: 06 січня 2010 20:50

Re: Обсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Повідомлення Максим Млинів »

Да браконьерство - это индикатор морального состояния общества. И проблема не в рыбнадзоре, или других органах... На каждой яме, повороте, разливе не поставишь сторожа... Проблема в потребительском отношении к речке и ее ресурсам. Мысль что "Если я живу возле речки - значить она должна кормить меня, мою семью, заправлять мой автомобиль, и просто удовлетворять все мои материальные потребности... " Плюс к этому, есть в нашем государстве мода - мода жить против закона. То есть "законы которые прописаны - не для меня", потому что у меня "ТАМ" - кум, брат, сват.... И это Круто!!!
И поверьте, сеточник - это только капля в море, море того беспредела который творится на наших водоемах. И чем извращенней способ уничтожения живых обитателей, тем серьезней люди за этим стоят. Мы нарекаем на сеточников, только из за того что мы их видим, чаще других... А другие. Те же водолазы, (пускай не обижаются на меня дайверы), электроудочники, и много, много других. Это люди которых не легко поймать, и даже поймав, довести дело до наказания, практически невозможно... В этом есть проблема. И проблема которую очень сложно решить. Но можно. Просто нужны усилия и времмя... Последнего у нас остается с каждым годом все меньше. Вот несколько вариантов:
Вариант. 1 Мне понравилось одно из решений, млыновского райсовета. Благодаря давлению некоторых общественников, было принято: "запретить подводную охоту на территории водохранилища". По такой схеме можно, даже, привлекая ФРСУ продавливать решения. На пример: Если речка шириной менее 100м. - запрещать навигацию на таких участках вообще." Лодка в таких реках нужна только для комфортной установки сетей, ятерей, и других "приманок"
Вариант 2 Что и делает сейчас ФРСУ, и это должен пропагандировать каждый рыболов спортсмен: "поймал - отпусти". Среди юных рыболовов которые стремятся подрожать, учится, у старших и опытных, должно вырабатываться понятие что "Отпускать пойманную рыбу - это круто!", так делают только настоящие рыболовы.....
Вариант 3 Очень важно продавить закон о запрете, промышленного лова в пресноводных водоемах вообще... Это просто опустошает их...
Может мои примеры покажутся банальными, но проблема борьбы с уничтожением водных ресурсов - это глобальная проблема, и решать ее нужно глобально. Группироваться в сообщества, которые могут отстаивать позиции на уровнях, не только исполнительной но и законодательной власти !!!
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:
Аватар користувача

diplomat
Лин
Повідомлень: 111
З нами з: 19 лютого 2009 19:26
Звідки: Луцьк

Re: Обсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Повідомлення diplomat »

Цитата: Проблему браконьєрства в області потрібно вирішувати створенням закону про заборону продажу браконьєрських сіток, неводів та ін.

В принципі такий закон прийнято:

З радістю повідомляємо Вам, що Верховна Рада України прийняла Закон щодо посилення боротьби з браконьєрством

15 квітня 2010, буквально в останні хвилини вечірнього засідання, завдяки підтримці віце-спікера М. Томенко та ряду народних депутатів Верховна Рада України прийняла в другому і остаточному читанні розроблений Громадою Рибалок України та Київським еколого-культурним центром Закон України «Про внесення змін до Кодексу про адміністративні правопорушення (щодо посилення заходів з боротьби з браконьєрством)». № 3003 от 22.07.2008. Цим Законом повертаються повноваження громадським екологічним, рибоохоронним, мисливським та лісовим інспекторам - права складати протоколи на браконьєрів по всім браконьєрським» статтям Адмінкодексу.
Аватар користувача

wetal
Пічкур
Повідомлень: 31
З нами з: 20 жовтня 2009 17:45

Re: Обсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Повідомлення wetal »

Панове! Може я щось пропустив,де всеж -таки телефони осіб які будуть координувати роботу по бородьбі з бракми чи реагувати на виявленні факти?
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Обсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Повідомлення B.B.B. »

Сьогодні наш колега підказав один телефон чергового Рибінспекції - 067-360-78-40
Знаю, що був ще сайт Волинської Рибінспекції, однак нині щось він не працює.
Аватар користувача

wetal
Пічкур
Повідомлень: 31
З нами з: 20 жовтня 2009 17:45

Re: Обсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Повідомлення wetal »

Дякую,запишу в телефон!
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Обсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Повідомлення B.B.B. »

Із дружнього сайту
EXPERT писав:Фото з місця подій.
На мою думку Держрибоохорона в Рівненській області зробила все так, як і повинна робити свою роботу.
Далі розпочнеться шаленний тиск з усіх сторін, знайдуться свати-брати , а чи вистоять наші я поки що не знаю.
В мене є відео з якого видно, що браконьєри з волині ведуть себе вільно і з претензіями до визваних рибінспекторів з волині, які нічого не зробили аби відмазати.
Вилучено два мотори та сотні метрів суперуловистих сіток, за це добро браки будуть боротись.
Те,що не ловлять наших промисловиків це окрема тема. Можливо Хрінницькі браки і ловлять, тільки тихо і щоб ніхто не бачив.
Якщо Рівненські рибінспектори доведуть діло до логічного завершення з консфіскацією знарядь лову через суд, ми повинні поставити в зарахуванні роботи Держрибоохорони жирний плюс.
Я особисто схвально ставлюсь до дій стосовно волиньських браків.
Було б добре, щоб наші колеги з волині підняли на свому сайті цю проблему, можливо волиньська Держрибоохорона задумалась на рахунок своїх дій стосовно браків.

Цікаве відео за мною.
Аватар користувача

We$t
Супермодератор
Повідомлень: 424
З нами з: 06 квітня 2009 09:26
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Re: Обсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Повідомлення We$t »

вбивають коменти баби на відео: - в мене троє дітей от бля і роби шо хоч.

Якщо в мене їх двоє, то мені, що піти когось завалити чи що ? Дічь натуральна, їй-бо переї..бав би одного з другим веслом по спині, народ просто землю під ногами втратив від повальної анархії і безкарності. Цього року спеціально буду літати на моторі сітки шукати. Мало я їх порізав.

P.S. Хлопці з рибохорони, якщо ви зловили цих прекрасних рибаків-спортсменів з метою боротьби з браками, а не боротьби з конкурентами, я готовий особисто дати вам каністру бензину на добрі діла.
Відповісти

Повернутись до “Життя федерації”