Життя федераціїОбсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Модератор: President

Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Обсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Повідомлення B.B.B. »

Все таки думаю, що зробити чи круглий чи інший стіл, де можна було б віч-на-віч обговорити ряд питань чи просто задати ряд питань нашій Волинській рибінспекції не завадило б. По приїзду Президента Федерації буду дане питання "лобіювати".
Отже, якщо будуть бажаючі приєднатись, записуємось, щоб не получилось так, що на форумі "ладні писати, а на ділі - в кусти":
1. Віжанський В.
2.
Аватар користувача

Alegator
Судак
Повідомлень: 288
З нами з: 16 лютого 2009 12:47
Контактна інформація:

Re: Обсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Повідомлення Alegator »

Мене записуй хоть вже
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Обсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Повідомлення B.B.B. »

Список учасників круглого столу із працівниками Рибінспекції у Волинській області:
1. Віжанський В.
2. Кочкін О.
Аватар користувача

Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: Обсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Повідомлення Діма »

Відверто кажучи, я не довіряю "круглим" столам ще й з держслужбовцями з рибінспекці, хоча спробувати можна. Запропонувати письмово від імені федерації провести спільне засідання, визначити порядок денний... . Останні тільки те й можуть, що кришувати браків, вирішувати шкурняки по дозволам й ліцензіям та доїти орендарів які у свою чергу за норму сприймають платити десятину, чи то рибою виловленою у будь-який спосіб та період, чи то грошима. Хтось десь чув щоб рибінспекція реально прцювала? Чи може були порушені кримінальні справи?, складені адмін протоколи? матеріали передавалися до суду? Може й були, але ці данні для їхньої статистики "ми щось робоми", глобально нічого не змінюють.
А тепер конкретика. Федерація за своїм статусом є громадською організацією, яка може у встановлений законодавством спосіб створити опозицію бездіяльності уповноваженої рибінспекції. Маю на увазі офіційні звернення, заяви, скарги, повідомлення, відповідь на які гарантуються ЗУ "Про звернення громадян", НАКАЗ 09.10.2002 N 324 МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 24 жовтня 2002 р. за N 842/7130 "Про затвердження Положення про громадських інспекторів рибоохорони. Відповідно до статті 58 Закону України "Про тваринний світ" (2894-14) та Тимчасового порядку ведення рибного господарства і здійснення рибальства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 вересня 1996 року N 1192 (1192-96-п)."
Можливо ми любителі, спортсмени повинні не лише коментувати побачене а й діяти?, крім того, що маємо для цього усі можливості. Пропоную створити при федерації відділ який би опрацьовував повідомлення (можна з фотофіксацією) про будь-які порушення в сфері рибоохорони та ініціював відповідні звернення до компетентних органів - міліції, прокуратури, природоохорони, екологічних служб.
Посильне документальне та правове забезпечення гарантую.
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Обсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Повідомлення B.B.B. »

Слушні пропозиції. Щодо підтримки із документами тощо - також доречно.
Хоч також переконаний у тому, що із Рибінспекцією слід мати все таки стосунки скоріше не опозиційні, а більше - партнерські (якби це дивно не виглядало), попри той нині безлад, оскільки компетенція боротьби із браками - це саме компетенція Рибінспекції. Якщо сьогодні ще проявляти бодай якусь агресію, то з цього всього - доброго не буде. Хоч реагувати на ті чи інші прояви браків - слід кожному сумлінному громадянину (не лише Федерації, у якої статутна мета - риболовний спорт і його підтримка та розвиток, а боротьба із бракон"єрством - знову ж таки Рибінспекція).
Стосовно конкретних дій - знаю, що більшість із наших колег часто стикаються із тими чи іншими проявами свавілля браків. Відповідно із року в рік - знищуються сітки, телевізори тощо силами простих рибалок, як і спортсменів. Але це все нічого, якщо не має чіткої лінії державної влади та відповідного законодавства, як приміром хоча б у Білорусії чи в Росії.
Аватар користувача

Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: Обсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Повідомлення Діма »

якщо не має чіткої лінії державної влади та відповідного законодавства, як приміром хоча б у Білорусії чи в Росії.
чітка лінія державної влади? відповідне законодавство? що мається на увазі? Звичка у нас - винувата влада, недосконалий закон. Ми, (маю на увазі кожного) це і є влада, і закони у нас є, а діють вони чи ні повністю залежить лише від виконавців, нас з вами та інших. Закон сам по собі не може діяти чи бездіяти, або ми виконуємо або ні. Проблема у низькому рівні культури: життя, відносин, побуту, відпочинку... .
Жодним чином не закликаю ворогувати з інспекцією, але й не лягати під них оскільки ваші ідеї є самодостатніми. Якщо перегрузив, вибачте!
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

ttman
Плоскирка
Повідомлень: 63
З нами з: 01 червня 2009 09:29

Re: Обсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Повідомлення ttman »

Діма писав:якщо не має чіткої лінії державної влади та відповідного законодавства, як приміром хоча б у Білорусії чи в Росії.
чітка лінія державної влади? відповідне законодавство? що мається на увазі? Звичка у нас - винувата влада, недосконалий закон. Ми, (маю на увазі кожного) це і є влада, і закони у нас є, а діють вони чи ні повністю залежить лише від виконавців, нас з вами та інших. Закон сам по собі не може діяти чи бездіяти, або ми виконуємо або ні. Проблема у низькому рівні культури: життя, відносин, побуту, відпочинку... .
Жодним чином не закликаю ворогувати з інспекцією, але й не лягати під них оскільки ваші ідеї є самодостатніми. Якщо перегрузив, вибачте!
Висловлюю свою підтримку!!! Думаю кожен з нас рибалок-любителів, готовий приймати участь в "боротьбі" з браками. Потрібно налагодити схему (розробити чіткі дії стосовно виявлення та фіксування дій браконьєрів) взаємодії між нами, та звернення до Рибінспекції...
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Обсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Повідомлення Вітус »

Діма писав: Ми, (маю на увазі кожного) це і є влада, і закони у нас є, а діють вони чи ні повністю залежить лише від виконавців, нас з вами та інших.
Контроль за виконанням закону-це, звичайно, робота і відповідальнісь тих інстанцій, на які така відповідальність покладена. З першого приближення-все вірно. Але, що ж робити, коли закон відверто не виконується, а іноді і грубо порушується тими самими відповідальним службами? Можна безкінечно сварити владу і т.д. А можна, просто, включити патріотизм і не давати нерадивим бюрократам спокою, повідомляючи про кожний з фактів порушень та вимагати повідомлення Вас про прийняті міри по кожному конкретному випадку. Повірте, працює! Я сам кілька раз телефонував в рибінспекцію: у момент нересту і повідомляв про порушення правил нересту, екологам: про скидання нафтових плям з автомийки. Не спрацьовує з першого разу,- звонити вдруге, втретє...При розмові, просіть представитись особу, з якою спілкуєтесь. Спрацьовувало! Мені телефонували у відповідь з відповідних інспекцій і уточняли: про конкретні місця порушень. Значить, можна (!) і потрібно (!) боротись за закон. Поодиночку ми-сила, а РАЗОМ-ЩЕ БІЛЬША СИЛА! Тепер, стосовно громадського об'єднання-Федерації. Це вже -СИЛИЩА! Про будь-які факти порушень можна готувати звернення від організації, організовувати ті ж самі круглі столи, працювати з ЗМІ (форм і методів роботи-безліч). Повірте, що кожен чиновник, тримаючись за власну посаду не те що не піде на конфлікт чи заминання якоїсь справи, а дійсно намагатиметься залагодити (а не пройти мимо) ситації, тим більше, коли за зверненям стоїть реальна юридична організація. Створення окремого відділу при Федерації-, можливо, не дуже доцільне економічно, а ось зібратися, іноді активним членам ( і не тільки членам) Федерації для обговорення конкретних дій, написання листів тощо-МОЖНА і навіть ТРЕБА! Я на даний момент не є членом Федерації, але свою активність готовий направити на співпрацю у ній шляхом підготовки документів, долучення особистого досвіду тощо. Якщо ж Статут Федерації передбачає обговорення виключно між своїми членами, то все-рівно, вважаю, що для підсилення дій організації потрібно користуватись ідеями і досвідом інших небайдужих людей (ІМХО).Адже, всі ми, небайдужі, є цілком реальною силою у боротьбі з беззаконням!
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Обсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Повідомлення B.B.B. »

Саме завтра у нас засідання Президії Федерації - відповідно, зазначені моменти колегами оголошу на засіданні. Відверто кажучи, не очікував такої активності. Думав, що таких людей одиниці - таки нас куди більше.
Всім дякую. Результати засідання із даного питання оголошу або відпише хтось із керівництва.
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Обсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Повідомлення B.B.B. »

Питання щодо пропозицій колег було затронуте сьогодні на засіданні Президії ФРСВО.
Відповідно, слід буде спланувати зустріч із понеділка (із 23.11.09) щодо предметної розмови, якщо не буде заперечень.
Відповісти

Повернутись до “Життя федерації”