Життя федераціїОбсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Модератор: President

Аватар користувача

Автор цієї теми
BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Повідомлень: 621
З нами з: 14 лютого 2009 21:19
Справжнє ім'я: Александр

Обсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Повідомлення BOBR »

Обсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции


В данной теме будет вестись обсуждение работы ФРСВО с органами рыбнадзора....(рыбинспекции)
Общие акции и переплетающиеся вопросы...а также сопутствующая документация...
Которая поможет не только Рыболовам спортсменам но нашей природе в общем....
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Обсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Повідомлення B.B.B. »

Дуже актуальна тема. І справді цікаво, як на сьогодні стоять відносини між обома організаціями? Знаю від деяких рибалок, що Волинська рибінспекція не реагує на звернення громадян, однак сам ще не звертався, щоб стверджувати однозначно.
Аватар користувача

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Повідомлень: 949
З нами з: 13 лютого 2009 23:20
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров

Re: Обсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Повідомлення President »

B.B.B. писав:Дуже актуальна тема. І справді цікаво, як на сьогодні стоять відносини між обома організаціями? Знаю від деяких рибалок, що Волинська рибінспекція не реагує на звернення громадян, однак сам ще не звертався, щоб стверджувати однозначно.
Отношения между Федерацией и Держрибохороною в лице начальника, Тараса Николаевича Кунчика, дружествинные.
Немного позже на сайте будет размещён тел. горячей линии рыбинспекции. На сегодня известно, что с этого года в области запрещён промышленный вылов рыбы. Приоритетным обьектом по наведению порядка является Хринниковское водохранилище. Есть виды на совместные с ФРСВО охрану и опеку над водоёмом Чабени. Главной проблемой рыбинспекции является слабое финансирование.
Аватар користувача

Dozvil
Колючка
Повідомлень: 10
З нами з: 19 лютого 2009 23:00
Контактна інформація:

Re: Обсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Повідомлення Dozvil »

стосунки з рибоохороною потрібно розвивати, необхідно формувати свою команду громадських інспекторів - контролювати водойми, на яких ви рибалите!
як кажуть "спасіння утопаючих - справа рук самих утопаючих".
запитуйте у нас. ми вже маємо досвід!
Аватар користувача

Deranger
Лящ
Повідомлень: 126
З нами з: 10 березня 2009 08:57
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Луцьк

Re: Обсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Повідомлення Deranger »

Користуючись нагодою, хочу "чистосердечно" здати місця, де ставляться сітки (бачив сам)

1.Стир, р-н мосту по вул.Шевченка. Між мостом і стоянкою барж є невеличка бокова протока - місцеві сторожа ставлять в ній сітку паралельно течії Стиря.
2.Стир, в райони поворотів течії за інтернатом і "Водоканалом"
3.Стир, р-н Вишкова - місце поєднання русла і стариці.
4.с.Малево - під крутими берегами, де закінчуються хати і починається поле (напроти синьої церкви)

Сподіваюсь, ця інформація допоможе кому треба нормально штрафанути пару уродів
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Обсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Повідомлення B.B.B. »

В період нересту - дві вудки - вже порушення! Далеко йти не потрібно, навіть на Сапалаївці рибаки сидять із трьома-чотирма вудками. Про інші річки, копанки та р. Стир мовчу...
Аватар користувача

yurgen
Карась
Повідомлень: 88
З нами з: 16 лютого 2009 21:01
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Обсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Повідомлення yurgen »

Мне кажеться, что на фоне огромного количества браконьеров с сетками и электроудочками, штрафовать кого-то за три удилища или два крючка в нерестовый период как минимум смешно и будет выглядеть, как работа , проведённая для галочки
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Обсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Повідомлення B.B.B. »

yurgen писав:Мне кажеться, что на фоне огромного количества браконьеров с сетками и электроудочками, штрафовать кого-то за три удилища или два крючка в нерестовый период как минимум смешно и будет выглядеть, как работа , проведённая для галочки
- та це зрозуміло. Але безлад і безкарність... ось і дійшли люди до сіток та іншого лиха - і знову безкарно...
Аватар користувача

Dozvil
Колючка
Повідомлень: 10
З нами з: 19 лютого 2009 23:00
Контактна інформація:

Re: Обсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Повідомлення Dozvil »

Deranger писав:Користуючись нагодою, хочу "чистосердечно" здати місця, де ставляться сітки (бачив сам)

1.Стир, р-н мосту по вул.Шевченка. Між мостом і стоянкою барж є невеличка бокова протока - місцеві сторожа ставлять в ній сітку паралельно течії Стиря.
2.Стир, в райони поворотів течії за інтернатом і "Водоканалом"
3.Стир, р-н Вишкова - місце поєднання русла і стариці.
4.с.Малево - під крутими берегами, де закінчуються хати і починається поле (напроти синьої церкви)

Сподіваюсь, ця інформація допоможе кому треба нормально штрафанути пару уродів
цю інформацію - мало публікувати на форумі. її треба надавати волинській рибоохороні.
і не просто "зливати інфу", але й контролювати як вони (інспектора) цією інформацією скористались. перезвонити - і запитати!
і треба формувати свою команду громадських інспекторів!
Аватар користувача

Dozvil
Колючка
Повідомлень: 10
З нами з: 19 лютого 2009 23:00
Контактна інформація:

Re: Обсуждение вопросов связанных с работой рыбинспекции

Повідомлення Dozvil »

B.B.B. писав:
yurgen писав:Мне кажеться, что на фоне огромного количества браконьеров с сетками и электроудочками, штрафовать кого-то за три удилища или два крючка в нерестовый период как минимум смешно и будет выглядеть, как работа , проведённая для галочки
- та це зрозуміло. Але безлад і безкарність... ось і дійшли люди до сіток та іншого лиха - і знову безкарно...
і 3-4 вудки в нерест, і сітка, і електровудка - це ВСЕ є порушенням.
щось є більш злісним (і з цього треба починати), щось менш - але потрібно викорінювати ВСЕ!! не можно бути "трішки вагітним" ;) це все є зло, з цим треба боротись поступово. крок за кроком.
Відповісти

Повернутись до “Життя федерації”