ІншеРиболовна преса (журнали, газети тощо)

Модератори: BOBR, President

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
Максим Млинів
Щука
Повідомлень: 317
З нами з: 06 січня 2010 20:50

Re: Риболовна преса (журнали, газети тощо)

Повідомлення Максим Млинів »

Газета "Рыбачек" (29.07.10), стаття "Выращивание опарыша" автор Хвас Павел. Павло Твоя работа? Поздровляю :) . Жалко что наши спортсмены должны посылать свои работы в чужие издания. А ведь можно развивать и свое... Пилот уже был...?
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:
Аватар користувача

Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: Риболовна преса (журнали, газети тощо)

Повідомлення Павло »

Максим Млинів писав:Газета "Рыбачек" (29.07.10), стаття "Выращивание опарыша" автор Хвас Павел. Павло Твоя работа? Поздровляю :) .
Так стаття моя. Дякую!
Аватар користувача

Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: Риболовна преса (журнали, газети тощо)

Повідомлення Павло »

Максим Млинів писав: Пилот уже был...?
Якщо я тебе правильно зрозумів то це вже п'ята :roll: .
Аватар користувача

Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: Риболовна преса (журнали, газети тощо)

Повідомлення Діма »

У неділю неймовірно пощастило. Відвів дітей у ляльковий театр і вирішив прогулятися по "Радянській". Надибав продавців книжок б/у й прикупив у них 27 примірників журналу "Рыболов" випуски 1986-1990 р.р., та книжку 1977 року "Любительское рыболовство". По мірі ознайомлення, в темі "Ностальгія" буду виставляти статті для обговорення.
З того, що вдалося опрацювати за вихідні дуже сподобався формат журналу, там і юридичні консультації, і обговорення листів з проблемами, художні звіти читачів, конкурси, огляди періодики, "своїми руками", результати змагань, сторінка сатири й кулінарії. В більшості за цим всім дуже скучаю, дещо просто порадувало, а на дещо нам усім треба звернути увагу з позиції досвіду й історичного аналізу та зробити певні висновки.
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Відповісти

Повернутись до “Інше”