ФідерВИГОТОВЛЕННЯ ФІДЕРНИХ КОРМУШОК

Модератори: BOBR, President

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

ВИГОТОВЛЕННЯ ФІДЕРНИХ КОРМУШОК

Повідомлення Павло »

Вготовлення фідерної кормушки

Всім любителям фідера як досвідченим, так і починаючим (таким як я) напевно відоме таке явище, як відстріл кормушки при силовому забросі.Через це, кожен "фідерист" повинен мати їх великий запас.Випадки відриву кормушки бувають не тільки при забросі:
-кормушка зачепилась за корч, зі мною таке було три рази в одному місті, що заставило мене перейти на інше.
-незнаю чи з кимось таке траплялось, але одного разу я забув закрити карабін на противозакручувачі.Наслідок - після приводнення кормушки і спроби звільнити її від прикормки не відчув ніякого опору.
Я навів тільки ті, випадки які траплялись зі мною.І якщо уявити, що тобі на змаганнях випало рибалити якраз в тій зоні де багато корчів....
Це заставило мене задуматися, якщо всереднньму за рибалку (не за кожну звичайно) ми втрачаемо 2-3 кормушки а, може й більше то простий підрахунок дасть такі результати:
середня вартість кормуки 6-7 грн.фірма -і того більше;
Тоді на одну рибалку йде мінімум 15 грн.
Ось тому я виришев робити їх сам.Я думаю всім відомо, що найкращий матеріал для виготовлення кормушки - це пластикова пляшка і не я це відкрив.
Приступаємо до роботи.
Спочатку потрібно зробити грузило.Звичайно можна для цього використовувати мягкий листовий свинець, але оскільки в мене його не було, я вирішив грузило відлити.
Формою буде служити глина.

На мою думку це найкраще ріщення.Отже:
1.Зволожуємо глину і розминаємо.(має вийти трішки м'якше як пластилін).
2."Трамбуємо" глину у підходящу баночку (нап. картонна пачка від соку).
Далі потрібно зробити так н. штамп.У мене це пластмасова пластина, яка порізана на потрібної величини полоски.В принципі в якості штампу може служити любий твердий матеріал (нап. коробка від дисків чи касет).

Наступний крок:
3.вдавлюємо пластинку в глину тим самим отримуємо форму для відливу.

Але й це ще не все.Для кріплення грузила потрібно вилити ще й так н. заклепки.тому і робимо наступне:
4. в видавленій формі робимо два отвори потрібного діаметру.
5.залишилось тільки покласти скобу, щоб було за що кріпити кормушку до оснастки
(можна влити і вертлюжок)
6.розплавлюємо олово та відливаемо.
З готових грузиків відкушуємо кусачками нерівності.
7.Прилаштовуемо грузик до заготовки, вирізаної з пляшки, робимо отвори по периметру кормушки (паяльником, або розпеченою трубкою).
На останок скажу про переваги цієї кормушки над іншими:
1.Дешево.Доступність матеріалів.
2.Дає змогу рибалити в закорчрваних місцях,навіть якщо обірвеш, все одно не так шкода, як фірмової.
3.Кормушка випливає на поверхність швидко, тим самим даючи змогу рибалити за широкою лінією водоростей.А як часто попадається риба, яка навіть не перевищує ваги кормушки і поррібно волочити її подну до самого берега, особливо коли ловиш на дальній відстані. P.S. Цей пункт стосується і №2.
От і все.
Відповісти

Повернутись до “Фідер”