Все інше про фідерну ловлюСпортивный фидер и изменения в нем...

Модератор: Sergey@F

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Повідомлень: 621
З нами з: 14 лютого 2009 21:19
Справжнє ім'я: Александр

Спортивный фидер и изменения в нем...

Повідомлення BOBR »

Будучи в прошлом году судьёй на наших соревнованиях столкунулся с проблемой, а именно.
Надувание опарыша, ловля с руки, ловля с протяжкой.
Запрещать или нет, считать правильным или нет.
Вот информация в виде цитаты с дружественного нам сайта:
На Конференції ФРСУ було представлено дві програми - Євгена Буглака і моя. Вони обговорювались, задавались питання і давались відповіді. Це пишу для того, щоб не склалось враження, що у мене не було програми... Інша справа, що зараз хочеться почути думку широкого загалу, врахувати ньюанси, зробити все чітким і простим для розуміння. І ще - узгодженим з уже прийнятими документами ФРСУ. З останнім і виникають проблеми. Багато рішень ФРСУ існують тільки у вигляді протоколів засідань. Вони не висвітлені в інтернеті та інших ЗМІ і стануть доступними для мене тільки по закінченню вихідних, тобто завтра. А ПРОГРАМУ Ви всі хочете вже сьогодні. А ще краще позавчора...
Я вже викладав своє бачення деяких питань проведення змагань, підрахунку рейтингу тощо. З часу того повідомлення моя позиція не змінилась.
У вихідні мабуть мало у всіх роботи, тому дам конспективно програму, озвучену на Конференції ФРСУ.
1. Правила. За основу маємо прийняти варіант, розроблений Євгеном Буглаком з деякими поправками і уточненнями.
2. Кубкова лінія. До фіналу КУ проходять команди-переможці регіональних Кубків. Квотування - згідно рішення ФРСУ, але не більше 3-х команд від регіону. Вайлд-кард для організаторів (це моє рішення). Склад команди - 4 спортсмени.
3. Чемпіонат. Все так само, як і у КУ. З 2011 року ЧУ стає багатоетапним. 4 етапи, 4 різних за рибою та особливостями акваторії водойми. Наразі маємо до цього добре підготуватись. Чекаю на пропозиції по водоймам від тих, хто готовий взятись за організацію етапу ЧУ.
4. Рейтинг. В 2010 році рейтинговими являються ЧУ і КУ, враховуються всі одноденні етапи (4 шт). В 2011 році ЧУ і КУ теж рейтингові. Підсумок - за результатами 8 окремих етапів, тобто одні змагання спортсмен може пропустити. При складанні рейтингу враховується коефіціент змагань, який залежить від загальної кількості учасників і спортсменів з чільної 20-тки рейтингу 2010.
5. Збірна. Формується за результатами тренувальних зборів. До них залучаються 15 спортсменів - 10 з рейтингу і ще 5 за поданням Головного тренера збірної. Збори 4-денні, перший день - тренувальний. Водойма обирається максимально подібною до тої, на якій буде виступати збірна команда України на ЧС.
6. Структура напрямку і функцій ні обов’язки.
6.1. Напрямок фідерної ловлі в ФРСУ повинен мати таку структуру:
6.1.1. керуючий напрямком.
6.2. головний тренер збірної
6.3. керуючі напрямком фідера з регіональних федерацій.

6.2. Керуючий напрямком фідерної ловлі (КНФЛ ФРСУ)займається питаннями:
6.2.1. складання календарного плану всеукраїнських змагань на наступний рік
6.2. 2. підготовка нової редакції Правил
6.2. 3. підготовка Положення про Чемпіонат України, Кубок України та Кубок Федерації
6.2. 4. інформаційна підтримка регіональних змагань
6.2. 5. забезпечення суддівства на всеукраїнських змаганнях.
6.2. 6. накопичення, обробка та висвітлення поточної інформації про результати змагань, стан рейтингу спортсменів та інше
6.2. 7. представництво інтересів спортсменів у ФРСУ
6.2. 8. участь в засіданнях Президії ФРСУ та представництво інтересів фідерного спорту на цих засіданнях
6.2. 9. формування бюджету збірної та визначення способів його наповнення
6.2. 10. контакт зі спонсорами та меценатами
6.2. 11. ведення реєстру спортсменів з фідерного спорту.

6.3. Головний тренер збірної України займається питаннями:
6.3. 1. ведення особистого рейтингу спортсменів
6.3. 2. визначення персонального складу збірної команди.
6.3. 3. проведення тренувальних зборів для формування основного та резервного складу збірної команди
6.3. 4. контроль функціонального та психічного стану спортсменів
6.3. 5. участь в офіційних міжнародних стартах у якості тренера
6.3. 6. забезпечення збірної команди транспортом, устаткуванням, необхідними для участі в змаганнях компонентами прикорму та насадки і допоміжним персоналом (помічники тренера, медперсонал, перекладачі)
6.3. 7. відвідування регіональних змагань для визначення перспективних спортсменів

6.4. Керуючі напрямками регіональних федерацій займаються питаннями:
6.4. 1. проведення регіональних змагань з чітким дотриманням Правил та інших нормативних документів ФРСУ
6.4. 2. інформування КНФЛ ФРСУ про календарний план федерації на наступний рік
6.4. 3. передача інформації про результати регіональних змагань КНФЛ ФРСУ
6.4. 4. ведення реєстру спортсменів з фідерного спорту - членів регіональної ФРС
7. Спортсмени та команди. До всеукраїнських змагань допускаються тільки члени регіональних ФРС згідно заявки, підписаної Президентом ФРС, які мають медичний допуск до змагань та пройшли відповідні відбори у своєму регіоні. У окремих випадках до всеукраїнських змагань допускаються команди, у складі яких виступають члени декількох регіональних ФРС (у разі неможливості цих ФРС самостійно сформувати повноцінну команду). Протягом одного сезону спортсмен має право виступати тільки за одну регіональну ФРС. До складу команди, крім 4-х спортсменів, можуть входити запасні (не більше двох), помічники (не більше двох) та тренер. Спортсмени Житомирської ФРС до змагань не допускаються згідно рішення Конференції ФРСУ про призупинення членства ЖФРС.
8. Суддівство. Після прийняття нової редакції Правил провести додаткові семінари суддів з цього питання. Також рекомендується проводити такі семінари у рамках всеукраїнських стартів для підвищення кваліфікації суддів і загального рівня суддівства. Також я ініціював створення при ФРСУ суддівської колегії, котра могла б розглядати факти недостойної поведінки суддів під час змагань та надавати цим фактам відповідної оцінки. 8.1. Суддівство на всеукраїнських змаганнях повинні забезпечувати:
8.1.1. Головний суддя - національна категорія
8.1.2. Суддя-секретар - 1-ша категорія
8.1.3. лінійний суддя - 2-3-тя категорії.
8.2. На регіональних змаганнях:
8.2.1. Головний суддя - 1-ша категорія
8.2.2. Суддя-секретар - 2-3-тя категорії
8.2.3. лінійний суддя - 2-3-тя категорії.
Чисельний склад суддівської колегії визначається Головним суддею змагань, але не менше 1 судді на 10 спортсменів.
9. Організатори змагань. Організацією змагань всеукраїнського рівня займається регіональна ФРС або інша структура (клуб, організація) за її дорученням і під її контролем. Організатори змагань повинні неухильно слідувати Положенню про змагання та регламентуючим документам Мінмолодьспорту про медичне забезпечення змагань.
10. Гроші. На жаль, ФРСУ не зможе, імхо, зобов’язати регіональні ФРС до збору коштів на збірну при проведенні Чемпіонатів та Кубків областей. Тому схема наповнення бюджету збірної така як і була – на всеукраїнських стартах. На 2010 рік крім стартового внеску учасники всеукраїнських змагань будуть вносити до «кишені» збірної по 200 гривень з особи на кожному змаганні.
11. Перспектива. Треба розвивати фідер не тільки на спортивному рівні. Якщо Ви не бажаєте через пару років опинитись у дуже вузькому колі старих суперників, варто підтримувати і аматорські змагання. Хоча б своєю участю в них. А ще краще проводити майстер-класи з фідерної ловлі, організовувати клубні виїзди з залученням аматорів тощо. Не на часі, але може вже скоро доведеться говорити і про створення риболовно-спортивних гуртків для дітей… В українському фідерному русі маємо і представниць прекрасної статі – якщо їх стане більше, то можна говорити і про створення жіночих команд. І ще одне… Давайте разом думати над підвищенням видовищності фідерного спорту та просуванню його висвітлення у ЗМІ. Ви ж розумієте – більш видовищний спорт краще продається, можлива поява серйозних спонсорів. З цієї точки зору краще змагання всіх рівнів проводити у місцях, котрі легко доступні для глядачів та преси.

Ще пару слів поза програмою. Прохання до КНФЛ з регіональних ФРС подати мені списки діючих (зареєстрованих) спортсменів та свої пропозиції щодо фідерного спорту, узагальнені від Ваших ФРС. У разі нагальної потреби прошу телефонувати, телефон у профілі є… Не маю можливості індивідуального спілкування з усіма фідеристами України і тому велике прохання свої погляди подавати через своїх КНФЛ.
Відповісти

Повернутись до “Все інше про фідерну ловлю”