СпорядженняRe: Рибалка на платних ставках біля с.Підгородне

Модератор: Sergey@F

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
Sergey@F
Щука
Повідомлень: 327
З нами з: 18 лютого 2009 12:04
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Рибалка на платних ставках біля с.Підгородне

Повідомлення Sergey@F »

Павло молодець, гарний звіт :!: :!: :!:
Павло писав:..........Гачок №8, поводок 0,2, 25 см, .................
Рекомендую наступного разу поставити гачок не менше № 12-14 (по міжнародній класифікації) і жилку на поводок хоча б 0,14 мм, от побачиш покльовок буде значно більше...... Для такої риби як там твоя снасть на мою думку трішки грубовата, особливо гачок...... :arrow:

З повагою !!!
Рыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ
Аватар користувача

Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: Рибалка на платних ставках біля с.Підгородне

Повідомлення Павло »

Sergey@F писав: Рекомендую наступного разу поставити гачок не менше № 12-14 (по міжнародній класифікації)
А якже відношення гачка до насадки?Я звичайно не пробував насаджувати кукурудзу на № 14, але сумніваюсь, що такий гачок дасть нормально засікти рибу, нормально пробивши ту саму кукурудзу.Хоча якщо мається на увазі волосяний монтаж ........?
Sergey@F писав:Для такої риби як там твоя снасть на мою думку трішки грубовата, особливо гачок......
Може звичайно зразу з №8 я погарячкував, але ж потім "додув" і поставив №10, якраз під кукурудзу.
Sergey@F писав: і жилку на поводок хоча б 0,14 мм, от побачиш покльовок буде значно більше......
!!!
В тому місці де я рибалив ставити тонше ніж 0,16 ніяк не можна всьому виною очерет і якщо рибу швидко не вивести на поверхню, то навіть карп вагою в 300 грам, під час підтягування його з відстані 50-60 метрів, міг спокійно зайти в очерет, а там .....
"Лінія" виважування проходила на відстані 1,5-2 метри від очерету.
Аватар користувача

Автор цієї теми
Sergey@F
Щука
Повідомлень: 327
З нами з: 18 лютого 2009 12:04
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Рибалка на платних ставках біля с.Підгородне

Повідомлення Sergey@F »

Павло писав:.........А якже відношення гачка до насадки?Я звичайно не пробував насаджувати кукурудзу на № 14, але сумніваюсь, що такий гачок дасть нормально засікти рибу, нормально пробивши ту саму кукурудзу.Хоча якщо мається на увазі волосяний монтаж ........?
:idea: Все правильно відношення гачка до приманки значення має, але тут слід звернути увагу більше на форму гачка ніж на розмір............ таким чином дуже важливо підібрати правильну форму для тої чи іншої насадки.......))))))))) На деяких серіях якісних фірмових гачків навіть пише на яку насадку призначений даний гачок.......
Одні із самих ходових гачків які сам застосовую для кукурудзи це гачки Gamacatsu №12 та Drenan №14 в принципі проблем з підсічкою у мене ніяких :arrow: 8-)
Рыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ
Аватар користувача

Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: Гачки для фідерної ловлі...

Повідомлення Павло »

На цей сезон затарився гачками Colmic BS5000 та Drenan CARBON FEEDER. Гачки просто бомба, гострі, зачеписті. Думаю проблем з ними не буде...

ЗображенняЗображення
Аватар користувача

tolstui2
Колючка
Повідомлень: 11
З нами з: 03 лютого 2011 17:10
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Гачки для фідерної ловлі...

Повідомлення tolstui2 »

Підскажіть будь ласка стоїть брати ці гачки и що ви можете про них сказати?
Зображення
Size 4/6/7/8 100 шт. - 80 грн.
Рыбалка была в самом разгаре - наживку с трудом отличали от закуски!
Аватар користувача

chinta
Судак
Повідомлень: 280
З нами з: 03 березня 2011 16:58
Звідки: ровно

Re: Гачки для фідерної ловлі...

Повідомлення chinta »

Это крючок-ловушка серии "Наутилус" по классификации Gamakatsu.Он используется исключительно для морской рыбалки и в качестве наживки применяют крупного живца или кусок мяса.Выпускаются размеры от 1 до 6/0, то есть очень крупные.Знаю их активно используют промысловики или браконьеры для оснащения самоловов.
Зачем вам эта гадость,пользуйтесь обычными крючками и не морочте голову себе и другим.
Нахожусь в прекрасном возрасте: дурь уже выветрилась, до маразма еще далеко!
Аватар користувача

promouterus
Минь
Повідомлень: 159
З нами з: 06 травня 2011 17:00
Справжнє ім'я: Тарас

Re: Гачки для фідерної ловлі...

Повідомлення promouterus »

Повністю підтримую попередній пост. Тримав такі гачки в руках, не думаю, що для такої річки як Стир вони будуть мати якийсь ефект, марліни там не плавають =)
Зображення
<----------------------------будні тягнуться вічність, вихідні пролітають за лічені секунди----------------------------->
Аватар користувача

Deranger
Лящ
Повідомлень: 126
З нами з: 10 березня 2009 08:57
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Луцьк

Re: Гачки для фідерної ловлі...

Повідомлення Deranger »

Готуючись до нового сезону, прикупив і собі по упаковці гачків DRENNAN Carbon Feeder № 12 і 14. В планах - взяти ще №16.
На вигляд - дійсно солідні гачки, дещо нагадують OWNER 50344, але в японців найменший номер даної серії - "7", що підходить хіба що для ловлі коропових на ставку.
Ну, і цікаво було б спробувати "салапінські" гачки Kamasan B-983 і "фадеєвські" Maver Katana № 1040 і 1170А - що вони з себе представляють.
Відповісти

Повернутись до “Спорядження”