ЗвітиЗвіти про рибалку в с. Коршів

Модератор: Sergey@F

Аватар користувача

Pikaso
Сазан
Повідомлень: 184
З нами з: 14 лютого 2009 22:50
Звідки: Файне місто Луцьк
Контактна інформація:

Re: Звіти про рибалку в с. Коршів

Повідомлення Pikaso »

Да там колись і карпа було багато...а зараз він в річку пішов...і нема(((...хтож буде таке терпіти.....я вже 2 роки небув....
але треба буде зїздити глянути....для цікавості....
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Звіти про рибалку в с. Коршів

Повідомлення B.B.B. »

Таки водойма там нормальна. Шкода, що так все запускається. Міг би бути гарним полігоном для Федерації приміром!?
Аватар користувача

Deranger
Лящ
Повідомлень: 126
З нами з: 10 березня 2009 08:57
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Луцьк

Re: Звіти про рибалку в с. Коршів

Повідомлення Deranger »

Занесло мене вчора в Коршів. Довго чекав більш-менш вдалої погоди. Хотів випробувати саморобні опаришеві годівниці зі шприця "20" та і взагалі скучив за тихою рибалкою. За звичкою хотів виїхати маршруткою в 5:15 з з/д вокзалу - а не вийшло: рейси поміняли, 177-а тепер зранку не йде, 170-а на Несвіч теж зникла, а сама перша 174 виїжджає біля 6:50-7:00. Але якось виїхав і добрався на місце.
На водоймі поналіпили табличок "Ставок в оренді. Охороняється.", але толку з того мало - народ полоще сітки як має бути, а охоронців поки що не видно.
Замісив темну прикормку з залишків "Фішки фідер", паніровки, меленої коноплі, мелених вівсяних пластівців, манки, грунту з кротовини і дрібного мотиля з опаришем (зовсім децл, бо дорого price: ). Згодом експериментально додавав какао.
Гачки №12-14, поводки тоненьки - все як має бути. Але покльовок було дуже мало. На червя і опариша - повний нуль, а мотиля часом посмоктувало. Реалізував тільки одного окунця і кілька плотвиць. Промерз, але залишився задоволеним.

З весни, мабуть водойму остаточно прихватизують, але як її зариблювати будуть? Шлюзи поставлять? Побачимо
Аватар користувача

Deranger
Лящ
Повідомлень: 126
З нами з: 10 березня 2009 08:57
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Луцьк

Re: Звіти про рибалку в с. Коршів

Повідомлення Deranger »

Після невдалого виходу на русло Стиря (р-н з/д мосту на Рованцях, результат - одна міні-плотва), вирішив вчора знищити залишки наживки десь близько до Луцька і якомога дешевше для бюджета. Вирішив вперше в році провідати с.Коршів, а заодне й розвідати поточний стан водойми і можливість риболовлі на ній в світі чуток про майбутню приватизацію. Виїхав з вокзалу 175-ю маршруткою в 6:50, ближче до 8:00 вже окупував більш-менш перспективне місце, замісив прикормку "Трапер фідер" з додатками паніровки, "Фішки універсал" та м"ясним салатом з мотиля, опариша і хробака. Одразу відзначу, що зі мною з вокзалу виїхав лише один дідусь-рибак, а решта - тітки та бабульки з клунками та кошиками. Однак на водоймі народу виявилося чимало, більшість з яких ловили ввечері і вночі, але з перемінним успіхом. В пошуках ефективної наживки розмотав два фідера: один - з червоним гачком Owner №10 на мотиля, другий - з Drennan №12 під опариша. Попереднього закорму вирішив не робити, просто закинув і закліпсував шнур на бажаній відстані - дно на ставку приблизно однакове. Майже одразу клюнуло - вийняв дві маленьких плотвиці. Що ж, початок непоганий. Але після невеличкої паузи розпочалися стабільні і обережні посмикування кінчиків на обох снастях: це на прикормочний стіл підтягнулася верховодка, яка протягом 4-х годин риболовлі достатньо вимучила мене. Зловив її, мабуть, з півсотні, якщо не більше, а ще два карася розміром з долоню, штук 7 "зачотних" плотвиць і одного дрібного окунця. В принципі, отримав необхідне риболовне задоволення і чергову порцію досвіду. Карась зараз не дуже активний, бо перебуває в стадії нересту, плотва - також, а от верховодка (на мою думку) розплодилася через те, що на водоймі вибили практично всю щуку. Може, ще є нормальні екземпляри, але їх вже недостатньо для зачистки ставка від дрібної риби. Ось вам яскравий приклад порушення природного балансу водойми...
Фото не робив, бо не було достойних для позування рибів. Через спеку мусив в 12:50 втікати додому, ледве встигнувши на автобус.
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Звіти про рибалку в с. Коршів

Повідомлення Вітус »

Deranger писав: ...а от верховодка (на мою думку) розплодилася через те, що на водоймі вибили практично всю щуку. ...
Атоді що ж там з окунем? Теж все так безнадійно? В минулому році на спінінг "сідали" екземплярчики до 0, 5 кг...
Аватар користувача

Deranger
Лящ
Повідомлень: 126
З нами з: 10 березня 2009 08:57
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Луцьк

Re: Звіти про рибалку в с. Коршів

Повідомлення Deranger »

Окунець там був і є, ганяв трохи по поверхні, але в невеликих кількостях. Той, що в мене зловився на мотиля - був грам 50, не більше. А щупаків понищили сітками, електрикою і просто "рибозаготовителі" з лодок. Може, є ще залишилися нормальні екземпляри на малому ставку чи на каналі - треба шукати, може повезе...
Аватар користувача

Deranger
Лящ
Повідомлень: 126
З нами з: 10 березня 2009 08:57
Справжнє ім'я: Андрій
Звідки: Луцьк

Re: Звіти про рибалку в с. Коршів

Повідомлення Deranger »

Отже, хапайте свіжий звіт з меншого коршівського ставка. Погода ніяка: вітер, дрібний дощ, тиск впав - риба сидить на глибині і грає в "преферанс". Ловив на пікерну оснастку, без кормухи і прикорму. Кльову не було видно, бо вітер хитав вудки конкретно. Але мотиля трохи обсмоктувало час від часу, а біля 12:00 нарешті зловилася перша плотва (вона ж і остання). Як би там не було, але від нуля втік. Діди-спінінгісти спромоглися взяти двох щук на трьох (як завжди буває, один ловив, решта - дивилася). Спрацювало "колєбло" кольору латунь, форма - "атом" (зверху блешня вузька, знизу - дуже широка), причому саморобна і оздоблена білим опіренням на трійнику. Один щупак під 2 кг, другий - грам 600. Ще один дзідзьо взяв невеличкого карася - в результаті обидва були засмучені і невеселі...
Аватар користувача

fox1
Сазан
Повідомлень: 190
З нами з: 30 травня 2012 18:12
Справжнє ім'я: Володимир
Звідки: Луцьк

Re: Звіти про рибалку в с. Коршів

Повідомлення fox1 »

Як стало відомо,зі слів власника,з 01.04.15р.,в с.Коршів,став великий і малий,а також з проточними ровами,закривається на період нересту.Рибалка буде заборонена для всіх видів лову,Тобто і однією вудкою з одним гачком також.Це пов"язано з тим,що деякі "рибаки" на передодні нехтуючи прозьбами власника,щоб відпускати нерестового карпа,цілеспрямовано ловили,навіть не випускали в садок,а ховали в пакеті в камишах.Були спіймані,але на жаль риба була в же не живою.Ось така не втішна ситуація.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”