На приваліНовини

Модератори: BOBR, DRAKULKA, President

Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Новини

Повідомлення B.B.B. »

Аватар користувача

allladinlibra
Судак
Повідомлень: 264
З нами з: 01 серпня 2012 19:27
Справжнє ім'я: Саша

Re: Новини

Повідомлення allladinlibra »

http://lutsk.rayon.in.ua/news/37787-vod ... cebook_utm
То все брехня!Ініціатива не цього фонду, а мого знайомого, який кілька місяців писав у всі інстанції скарги. і паралельно не чекаючи допомоги від чиновників сам рвав зілля майже кожного дня по кілька годин та очистив значну частину дна самотужки, без гідрокостюма, аквалангів і головне без дешевої самореклами - це по-перше.
По-друге - гроші на такі речі закладаються в бюджеті і фонд тут ні до чого. Він тобто фонд міг поставити гойдалки і гірки для дітей на пляжі, додаткові лавки, зробити волейбольний майданчик або поставити дисплей на якому показувало б години, температуру води, повітря і тд. Але на це потрібно багато грошей, а так зробити піар перед виборами дешевше.
По-третє - є чіткі інструкції з безпечної експлуатації таких місць і відповідні служби повинні їх дотримуватися і забезпечувати виконання, вони за це гроші з наших податків отримують. І робити такі чистки вони мають без нагадувань громадян і перед початком купального сезону, а не за два тижні до його офіційного завершення.
По-четверте - такий спосіб чистки неефективний. Я сам особисто і кілька моїх товаришів минулого літа рвали зілля, цього року воно знову виросло. Чистити потрібно "земснарядом" це дорожче, але на багато років. А так кожного року будуть його рвати і мутити під це гроші з бюджету. До речі кілька тижнів назад перед "Бандерштатом"припливав буксир(катер) зі звичайною сільською бороною і вже намагався вирвати те зілля і трохи вирвав. Цікаво скільки грошей під це списали!?
По-п'яте - по такому ж принципу чистять канали в парку імені Лесі Українки. Для того щоб вони не замулювались їх потрібно поглибити, а вони воду спустили, траву з берегів поздирали, болото по березі,як кашу по тарілці розмазали. Зробили видимість роботи, гроші відмили і списали. Через два роки процедуру повторять адже на довше такої "чистки" не вистачить. Теж з фонтанами, їх давно пора розібрати і побудувати нові, тому що там вже навіть капремонт не допоможе, а вони кожних два роки роблять косметичні, а гроші списують, як за капітальні.
По-шосте я написав аналогічний текст у коментарі під постом на сайті новин, двічі, ще вчора, а він чомусь не пройшов модерацію, хоча інший мій коментар про свиню у річці з'явився за кілька секунд...
P.S. Особисто мені зілля не заважає я навіть люблю між ним поплавати, воно насправді не заплутує. А становить небезпеку тільки коли не досвідчений плавець до нього торкнеться і з переляку хватане ротом води. Крім того воно фільтрує воду. Але оскільки на річці купається багато дітей і людей які не дуже добре плавають його звичайно потрібно вирвати.
P.S.S. Добре, що робиться хоч щось. Але на жаль, як завжди перед виборами для того щоб "ПРОПІАРАСТИТИСЯ" або коли "півень клюне". Бридко бачити таку підлу брехню від ченуш. Фе.
P.S.S.S. Та, насправді життя прекрасне. Річка біжить, сонце світить, трава зелена. Чого ще хотіти!? А на підлих ченуш і злодіїв депутатів не має чого розраховувати. Розраховувати потрібно лише на себе і не чекати допомоги від доброго дядька. А самотужки змінювати життя на краще, як - це робить Андрій, що й досі рве зілля на річці...
Відповісти

Повернутись до “На привалі”