СпорядженняБур, пішня та інше

Модератор: shanik

Аватар користувача

andrucha
Мальок
Повідомлень: 9
З нами з: 25 травня 2013 08:32
Справжнє ім'я: Андрій
Контактна інформація:

Re: Бур, пішня та інше

Повідомлення andrucha »

Щось на зразок №5
Розумію, що тема стара, але комусь та пригодиться. Номери 2,4,5,6,7 взагалі нікуди не годяться, це непотріб.
Перед тим, як критикувати мене задайте собі питання: ви багато разів ходили взимку на невод? Крило більше 250 метрів, подумайте, скільки треба рубати.Половина точно навіть не знає, як, що і до чого. Якщо тиками пішнями працювати, то потім ложки до рота не донесеш lol: . Повірте, я знаю, що кажу.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Бур, пішня та інше

Повідомлення DRAKULKA »

Я не совсем понял о чём разговор. Подбор пешни под ловлю неводом? И это на форуме о спортивной рыбалке? Тут не критиковать нужно а предупреждение о бане выдавать!

rozgi:
Аватар користувача

Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: Бур, пішня та інше

Повідомлення Діма »

andrucha писав:
Щось на зразок №5
Розумію, що тема стара, але комусь та пригодиться. Номери 2,4,5,6,7 взагалі нікуди не годяться, це непотріб.
Перед тим, як критикувати мене задайте собі питання: ви багато разів ходили взимку на невод? Крило більше 250 метрів, подумайте, скільки треба рубати.Половина точно навіть не знає, як, що і до чого. Якщо тиками пішнями працювати, то потім ложки до рота не донесеш lol: . Повірте, я знаю, що кажу.
АНДРУША реально поплутав nebrit:
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

Bichunya
Амур
Повідомлень: 99
З нами з: 20 лютого 2009 16:37
Справжнє ім'я: Володимир

Re: Бур, пішня та інше

Повідомлення Bichunya »

iIMXO ви багато разів ходили взимку на невод? Бракоша!!!!!!
Аватар користувача

andrucha
Мальок
Повідомлень: 9
З нами з: 25 травня 2013 08:32
Справжнє ім'я: Андрій
Контактна інформація:

Re: Бур, пішня та інше

Повідомлення andrucha »

Подбор пешни под ловлю неводом
Ні, я хотів сказати, що рубати такими пішнями як на зразках дуже тяжко. Можна зробити набагато ефективнішу пішню при тій же вазі металу. Це те саме, що працювати буром з поганими ножами - приємно буде? Мені смішно, коли стою на базарі і щось вибираю, а поряд з тобою торгаш впарює дядьку таку залізяку , ще й прихвалює. А той стоїть з *умной мордой* ніби щось розуміє. А дивитись то нема на що!!! Хоча, в народі кажуть *для дурня 7 км. не круг* (Бан?)
iIMXO ви багато разів ходили взимку на невод? Бракоша!!!!!!
НЕУК! Про промисловий вилов щось чули? В рибнадзорі поцікавтеся, вам пояснять, що таке ліцензія і для чого вона. Чи крім поплавка нічого не знаєте?
P.S. Так, я ходив на невод, тоді це був ЗАРОБІТОК у селі. І не вам мене судити nea:
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Бур, пішня та інше

Повідомлення DRAKULKA »

Андрюша, Вы только усубляете. Ну ладно бы ещё вылавливали себе для еды, а выгребать всё живое неводом для заработка - судить конечно не нам но и уважения это точно не достойно.
Аватар користувача

ukeirjjd
В`язь
Повідомлень: 109
З нами з: 28 березня 2011 21:51
Справжнє ім'я: Саша
Звідки: Рожище

Re: Бур, пішня та інше

Повідомлення ukeirjjd »

Да,andrucha,Бог нам суддя,а нам залишається тішитись і радіти після кожного зловленого пицика,щоб потім відпустити назад,бо дехто в селі пухне з голодухи.СРАМОТА!
Аватар користувача

andrucha
Мальок
Повідомлень: 9
З нами з: 25 травня 2013 08:32
Справжнє ім'я: Андрій
Контактна інформація:

Re: Бур, пішня та інше

Повідомлення andrucha »

Хіба про голодуху я згадував?
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Бур, пішня та інше

Повідомлення DRAKULKA »

Так отож, с голоду вроде никто на Волыни не умирает, а как есть малейшая возможность заработать в ход идут без разбору и сети и неводы и карбид и селитра и электрика..
Аватар користувача

myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Бур, пішня та інше

Повідомлення myname »

Зима цього року запізнюється, через декілька днів буде новий рік, а морозами і не пахне. Вирішив перевірити свій льодобур перед початком ловлі риби з льоду в сезоні 2019-2020 р.р. Цей агрегат в мене з 2011 року. Якщо зима надалі буде так запізнюватися, прийдеться продати всі зимові риболовні снасті і ловити рибу з берега або з човна по відкритій воді.

Відповісти

Повернутись до “Спорядження”