СпорядженняВзуття та одяг

Модератор: shanik

Аватар користувача

activ
Уклійка
Повідомлень: 22
З нами з: 13 квітня 2010 13:28

Re: Взуття та одяг

Повідомлення activ »

Тобто, якщо я Вас вірно зрозумів, вищевказану модель костюму, на яку вже давненько оком кинув, можливо використовувати і при наших морозах більше -20С. Звичайно, при дотриманні "правильної" технології одівання... Костюм потрібен для універсальної риболовлі, як активна так і не зовсім.
Аватар користувача

Krokodill
Минь
Повідомлень: 152
З нами з: 09 вересня 2010 23:14

Re: Взуття та одяг

Повідомлення Krokodill »

activ писав:Тобто, якщо я Вас вірно зрозумів, вищевказану модель костюму, на яку вже давненько оком кинув, можливо використовувати і при наших морозах більше -20С. Звичайно, при дотриманні "правильної" технології одівання... Костюм потрібен для універсальної риболовлі, як активна так і не зовсім.
Давайте я уточню для вас, що ви хочете від недорогого костюму:
Щоб було тепло сидіти над лункою при морозі більшому ніж -20.
Щоб було не жарко ходити по річці при +10
Так не буває.
Аватар користувача

allladinlibra
Судак
Повідомлень: 264
З нами з: 01 серпня 2012 19:27
Справжнє ім'я: Саша

Re: Взуття та одяг

Повідомлення allladinlibra »

Дуже цікавий костюм, для пінгвінів можливо і не піде, проте для любителів зимового спінінга буде якраз. Сніг, мокрий сніг, мороз йому не страшні, промокне тільки в сильний дощ. Але який зимою дощ. Дихає, приємний на дотик, вологостійкість 80% вологостійкості гортекса.
http://prof1group.ua/catalog/kostyumy_o ... _s93085od/
Аватар користувача

chinta
Судак
Повідомлень: 280
З нами з: 03 березня 2011 16:58
Звідки: ровно

Re: Взуття та одяг

Повідомлення chinta »

В этом году , зима началась для меня очень рано. Находился в широтах , где в середине октября выпал снег и температура держалась не меньше -6.Пришлось срочно приобретать зимнюю обувь для пеших прогулок в экстремальных условиях.В финском магазине провел около часа и вместе с опытными консультантами выбрал себе Bugaboot ™ Plus ™, Chukka Columbia.
Это новинка 2012 года в виде обуви wintersport , с применением систем :
Omni-Grip -отличное сцепление на снегу или мокрой поверхности , поглащение удара.
Omni-Heat -ноги в тепле и не потеют.
Ботинки очень понравились.Проходил в них 2 месяца , причем в абсолютно разных условиях (тайга,скалы,вода,снег,лед, городские улицы) и при различной температуре от +5 до -25.Впечетления только положительные : ноги не потеют , не мерзнут ,кроме того обувь воду не пропускает, прекрасное сцепление и противоударная подошва.Ботинки кожанные и очень легкие , но при этом нога прекрасно зафиксирована.
Есть пару нюансов :
1.Для правильной работы системы Omni-Heat , необходимо преобретать обувь немного большего размера , чтобы нога чувствовала себя как можно свободней.У этой модели шаг 1/2 размера , так что можно подобрать.Мой размер 42 , а ботинки 43 1/2.
2.Когда температуре водуха выше 0 при активном передвижении ноги слегка начинают потеть , но не настолько критично(напомню что выше +5 я в них не ходил).Если надеть термо носки , то эту проблему можно полностью устранить.
3.Высокая цена 200 USD.Вещь качественная и явно не на один сезон.Сейчас новогодние скидки и можно приобрести дешевле: http://www.ls.ua/ru/product_523060
Нахожусь в прекрасном возрасте: дурь уже выветрилась, до маразма еще далеко!
Відповісти

Повернутись до “Спорядження”