Звітис. Колодеже Горохівського району

Модератор: shanik

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
Виталий
Щука
Повідомлень: 307
З нами з: 28 листопада 2010 16:44
Справжнє ім'я: Віталій Гузюк
Звідки: Луцьк

с. Колодеже Горохівського району

Повідомлення Виталий »

Сьогодні після Товпижина поїхали в Колодеже. Зупинилась на дамбі першого ставу, якщо рахувати за течією. Від колег дізнаюсь, що на першому проскакують більші окуні, а на другому клює "котяча радість" :lol: . Я і ще один бажаючий спіймати щось більше спускаємось на перший ставок, інші - на другий. Коли вийшли на лід було майже пловина четвертого. Біля очерету ловився окунець до 50 грам на мормишку. Вже в сутінках вдалося виловити парочку під 100 і за 100 :D .
Загалом день провів чудово, окуня ловити цікавіше, ніж плотву чи краснопірку.
Аватар користувача

Автор цієї теми
Виталий
Щука
Повідомлень: 307
З нами з: 28 листопада 2010 16:44
Справжнє ім'я: Віталій Гузюк
Звідки: Луцьк

Re: с. Колодеже Горохівського району

Повідомлення Виталий »

Після відсутності кльову у "Лагуні", командою з трьох чоловік переїхали в Колодеже на перший став. Біля дамби лід 7-8 см, далі 10-11. Окунь клював, як навіжений pidlidna: , правда дрібний 10-40 грам, траплялась і плотва 40-50 грам. Павло Хвас взяв одну бонусну під 200 грам trofei: . За три години наловились досхочу.
Висновок: кригу дірявили, рибку активно ловили, душу відвели. Відкриття сезону вважаю вдалим, з чим нас і вітаю! luks:
Аватар користувача

stroy
Мальок
Повідомлень: 5
З нами з: 01 жовтня 2010 09:06

Re: с. Колодеже Горохівського району

Повідомлення stroy »

Був у п'ятницю в Колодежах. Лід на перших двох ставах небезпечний, вийти на нього не пулучалось. На третьму ставку (той шо під Жабчами) ловились окуні, були дуже прошені і більше як один в лунці не збирались. Лід тонкий 4,5 сантиметрів, шипить. Пішнею пробиваеться за 1 удар.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”