ЗвітиЧебені

Модератор: shanik

Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Чебені

Повідомлення Bayda »

Використовував: мармишка 2,3-2,5 (тулка) в кольорі різниці не побачив; жилка 0,06- 0,07 SLR. Гра дуже повільна біля дна, чи повільне опускання. Прикормка TRAPER лящ + лиман.мотиль. Кормився і робив докорм кормушкою.
Аватар користувача

Автор цієї теми
Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: Чебені

Повідомлення Діма »

Вчора, кумпанією були на Чебенях. Доїзду до самого берега не має, а тому прийшлося кілометра півтора пройтися пішки, через ліс. Вкотре не пошкодував що купив санчата для зимової рибалки. Зі слів друзів які були напередодні, добре ловився лящик, проскакувала плотва, окунь. Перспективне місце до нашого приходу було зайняте, там скупчилось близько 40 рибаків, а тому ми вирішили шукати щастя по спортивному. Знайшли вільне місце, і почали сверлитися по лінії перпендикулярно берегу. Знайшли перепади від 3,5м до 5м., там і зробили бази. Лунки закормили ліманним мотилем з годівнички та деякі вологою сипучкою з мотилем також із годівнички. Випивши чаю, перекуривши, прийнялися за риболовлю. Одну вудку залишив на "стоячку" в надії на ляща, другою обловлював інші лунки. Хвилин за 5 перше клювання на грі і гарний окунець, за ним ще один. Лящ мовчав. В один з моментів заробляю клювання на дуже пасивні грі - окунь, повторююсь -знов окунь. Як потім відмітив Вітя Шанюкевич, окунь дійсно клював на дуже малоактивну гру, ледь-ледь.
Використовува ліску діаметром від 0.69. до 0.83, мормишки тулки 2.7 - 3.0 срібло й золото. Лящика гр. 200 зловив лише одного, а от окунів вдалося вмовити значно більше. Одна лунка вкінці дня спрацювала по густерці розміром з "лаврушку". 2-3 рибки, перерва і знов 2-3 рибки - до речі цю лунку закормив з годівнички яку висипав в півводи, можливе це дало такий ефект
Вітер значно дошкуляв, обличчя обвітрили добряче. З рибою були всі. Вітя таки вмовив декілька лящиків. Сергій "Пікап" - відмітився гарним окунем, намагався зловити щуку на жерлицю (спінінг таки його тримає), вникає в рибалку з льоду, та не втрачає ентузіазму.
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

Автор цієї теми
Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: Чебені

Повідомлення Діма »

Хоча після рибалки в Хрінниках відчував добру кріпатуру, однак, згадуючи по близькість понеділка вирішую їхати ще й в Чебені.
Дорога добре розкисла, однак вдалося доїхати до самого берега. Рибалок було дуже, ну дуже багато. Спочатку нас добряче полив дощик, однак потім розпогодилося, вийшло сонечко - красота!
В натовп, не ліз, знайшов вільний від лунок і рибалок пятачок, зробив базу з 8 лунок. Кормився мотилем та трапером. Випивши чайку пішов обловлювати лунки. По моїм спостереженням основна маса рибаків або сиділа стаціонарно "на стоячу" в надії зловити ляща, або шукала окуня з балансирами. За хв. 40 на одній з лунок, при дні заробляю покльовочку, і підлящик розміром з долоню, а за ним, практично одразу наступний. Виважувати навіть таких ладошечних рибок на ліску 0.83 було стрьомнувато. А потім тишина. Сонце світить, настрій чудовий і я вирішую прогулятися до берега в надії спокусити окуня, попередньо закормивши лунки повторно. В березі не було ні рибаків ні риби, навіть наноокуня. За годину вертаюся до своєї бази, опускаю мормишку в лунку і наливаю чай. Кивок різко піднявся і загнувся, підсічка, ого! Боротися з лящиком на тонкому діаметрі це щось. Красень грамів 400. Друзі радять на бавитись і взяти вудку з ліскою хоча б 0.1. Знову клювання, при підсічці виграв з метр ліски, яка за секунду, уся вільна ліска разом вудкою була в лунці, хух зупинився і я починаю дуже обережне виважування. Метр вверх, метр вниз. Особливо ефектно виглядало коли відкинута вудка по льоду назад сунулась в лунку. боровся хвилин 7-10 лящ в лунці і його діаметр більше самої лунки. Рукою обережно протискую його і він мій. Руки й ноги дрижать, щастя повні очі, адреналін мене розриває. Навколо мене глядачі, які також зітхнули з полегшенням. Після цього 800 гр. лящика я точно знаю як правильно виважувати рибу, яка по вазі більша ніж заявлена на лісці нагрузка.
Всього було зловлено близько 14 підлящиків, вагою від 150 - до 800 грамів, один окунь, один йорж, три плотички.
p.s.Ловити велику рибу на тонкій лісці це як їсти бутерброд, ковбасою до низу: "так смачніше".
автор.кіт Матроскін
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Чебені

Повідомлення DRAKULKA »

Фсё, лёд уходит на глазах, уже в любом месте протыкается одним тычком пешни. По берегам - полоса воды. Открывается купальный сезон.
Аватар користувача

ukeirjjd
В`язь
Повідомлень: 109
З нами з: 28 березня 2011 21:51
Справжнє ім'я: Саша
Звідки: Рожище

Re: Чебені

Повідомлення ukeirjjd »

DRAKULKA писав: Фсё, лёд уходит на глазах, уже в любом месте протыкается одним тычком пешни. По берегам - полоса воды. Открывается купальный сезон.
УРА podmotka:
Аватар користувача

Ali_j
Колючка
Повідомлень: 13
З нами з: 04 лютого 2010 17:49
Звідки: м. Рожище

Re: Чебені

Повідомлення Ali_j »

Слава Україні!!!!
Оце я начитався, що "Лід тронувся" на Чебенях і зібравши фідери та поплавчанки поїхів на рибалку (02.03). Яке було моє здивування, коли побачив що лід нікуди не дівся і що робити мені тут нічого. Зимових вудок я не брав. Спробував ловити на Стиру, але моя оснастка погано підходила для річкової ловлі.

Результат - Нуль
Настрій - (4-).

Буду чекати....
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Чебені

Повідомлення DRAKULKA »

И ещё кто то был на льду?
Аватар користувача

Ali_j
Колючка
Повідомлень: 13
З нами з: 04 лютого 2010 17:49
Звідки: м. Рожище

Re: Чебені

Повідомлення Ali_j »

DRAKULKA писав:И ещё кто то был на льду?
Так, рибалок на льоду вистачало (20-25 чол.), а на рахунок улову не знаю.
Аватар користувача

fox1
Сазан
Повідомлень: 190
З нами з: 30 травня 2012 18:12
Справжнє ім'я: Володимир
Звідки: Луцьк

Re: Чебені

Повідомлення fox1 »

Да Віталік,"розвів" ти рибачків lol:
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Чебені

Повідомлення DRAKULKA »

Решил немного леща "на расплод" оставить lol:
Відповісти

Повернутись до “Звіти”