ЗвітиШАЦЬКІ ОЗЕРА

Модератор: shanik

Аватар користувача

Максим Млинів
Щука
Повідомлень: 317
З нами з: 06 січня 2010 20:50

Re: ШАЦЬКІ ОЗЕРА

Повідомлення Максим Млинів »

На счет "того мужика" ничего сказать не могу. Но вчера на Свитязе был Вова "Шелла". Показывал фото. То что бы пройти в 130-тую - этим лящам, надо было скручиватся трубочкой. :lol: :lol: :lol:
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:
Аватар користувача

Виталий
Щука
Повідомлень: 307
З нами з: 28 листопада 2010 16:44
Справжнє ім'я: Віталій Гузюк
Звідки: Луцьк

Re: ШАЦЬКІ ОЗЕРА

Повідомлення Виталий »

We$t писав:як каже мій друг : - Я сам брехун, але таких брехунів, як той мужик, ше не бачив :mrgreen: .
Достовірно не знаю, написав те, що чув від нього власними вухами. Як кажуть "за що купив, за те й продаю"...
Аватар користувача

dkoc
Ікринка
Повідомлень: 1
З нами з: 23 січня 2012 16:24

Re: ШАЦЬКІ ОЗЕРА

Повідомлення dkoc »

staniss писав:Хай як там не було та щука , що була зображена на фото навіть близько не наближена до 27.7кг , тим більше що вище зображена щука 17.5кг , яка вже перевищує розміри . А твій знайомий просто ще один сказочник.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: ШАЦЬКІ ОЗЕРА

Повідомлення DRAKULKA »

В таком ракурсе и двухкилограммовку фотать можно! :D :D :D :D :D
Аватар користувача

staniss
Чебачок
Повідомлень: 15
З нами з: 19 березня 2009 16:58
Звідки: м.Луцьк

Re: ШАЦЬКІ ОЗЕРА

Повідомлення staniss »

dkoc писав:
staniss писав:Хай як там не було та щука , що була зображена на фото навіть близько не наближена до 27.7кг , тим більше що вище зображена щука 17.5кг , яка вже перевищує розміри . А твій знайомий просто ще один сказочник.
Яке відношеня мають мої слова до цього фото!
Аватар користувача

Вадим
В`язь
Повідомлень: 109
З нами з: 11 червня 2010 10:37
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: ШАЦЬКІ ОЗЕРА

Повідомлення Вадим »

В суботу 11.02.12 мав нагоду побувати на льодові озера Світязь, мета – лящ (або хоча б підлящик) . Коротко про основне лід товщиною понад 40см. Тому без бура було б важкувато, на місці були вже в 8:00, лунок прийшлося свердлити багато, десяток лунок дався не швидко тому холодно навіть при – 18 не було, глибина в місці лову 7 – 8 метрів, прикормка - зимовий трапер лящ з додаванням сухарів. Рибу треба було шукати і з 10 прикормлених лунок робочих було лише 2, риба активізувалась лише десь о 12 годині коли вже всі навіть не сподівались на її активність і добряче прибавила адреналіну в кров. На берег вийшли як вже на небі зявилися перші зорі
Аватар користувача

taras160
Уклійка
Повідомлень: 20
З нами з: 19 червня 2011 12:15

Re: ШАЦЬКІ ОЗЕРА

Повідомлення taras160 »

dkoc писав:
staniss писав:Хай як там не було та щука , що була зображена на фото навіть близько не наближена до 27.7кг , тим більше що вище зображена щука 17.5кг , яка вже перевищує розміри . А твій знайомий просто ще один сказочник.
щука на фото заважила 12.4кг
а в суботу на Світязі було взято щуку на 14.1 кг
Аватар користувача

Автор цієї теми
Павло
Акула
Повідомлень: 718
З нами з: 04 квітня 2009 12:13
Звідки: з України
Контактна інформація:

Re: ШАЦЬКІ ОЗЕРА

Повідомлення Павло »

Вчора таки вдалося відкрити сезон підльодного лову риби.
Отже озеро Чорне, смт. Шацьк. Прибув до озера десь близько 10 год. Добратись до льоду завдання ще те:
Там снег, там столько снега,
что если б я там не был сам,

На льоду снігу було значно менше, тому я вирішив трохи прогулятися понад очеретом (по местам боевой славы) в пошуках окуня. Товщина льоду була близько 7 - 8 см біля очерету, а трохи далі - не більше 7 см. Одним словом: не зовсім таки безпечно.
На жаль, активного окуня хоча б більш-менш нормального розміру, я так і не знайшов, тому виконавши норму лунок 30, вирішив переключитися на плітку.
Під очеретом плітка в мене не клювала, тому зробив конвертом дві "бази" трохи далі від берегу, на глибині 3 - 3.5 м.
Прикормка - Трапер "Плітка"
З десяти лунок вдалося розловити лише дві. Риба малоактивна, навіть перехід на тонкі снасті не приносив бажаного результату. Ловив в основному на "Тульську" мормишку (кисельовка) 2,3 мм, жилка Colmic Xilo 0,064 мм.
Час від часу зміщувавася в сторону, так як риба стояла суто по точках. З одної лунки - 2-4 рибки, прикормив, пішов далі...
Десь в годині другій, вирішено було перекусити та погрітись. Вітер на озері був пристойний, з морозом.
Після тайм ауту продовжив пошук. Так, до 16:30 вдалося зловити ще зо два десятка риб.
Хоч і лід ще не товстий, але активність риби залишає бажати кращого.
Для мене на цій рибалці постало одне питання: куди пропав 150 - 200 гр окунь, якого я там вже кілька років постійно ловив?
Под занавес(коли почало сутеніти) , як зазвичай почали сповзатсь браконьєри - ставити сітки, управи як не було так і не буде!

to be continued...
Востаннє редагувалось 20 грудня 2012 11:46 користувачем Павло, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: ШАЦЬКІ ОЗЕРА

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

Ляпотааа....© foto: luks:
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

inhelp
Мальок
Повідомлень: 7
З нами з: 15 грудня 2012 21:46
Справжнє ім'я: Іван
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: ШАЦЬКІ ОЗЕРА

Повідомлення inhelp »

Супер просто ))) Вітаю !!!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”