ЗвітиЗатока у Луцьку (р.Стир)

Модератор: shanik

Аватар користувача

IBAH
Йоржик
Повідомлень: 55
З нами з: 20 березня 2010 00:50
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: За

Повідомлення IBAH »

Пі
Востаннє редагувалось 21 березня 2011 17:26 користувачем IBAH, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача

Виталий
Щука
Повідомлень: 307
З нами з: 28 листопада 2010 16:44
Справжнє ім'я: Віталій Гузюк
Звідки: Луцьк

Re: Залив у Луцьку(р.Стир)

Повідомлення Виталий »

Сьогодні після обіду був на заливі. Рибацюг було чимало. Розраховував на окуня, але після години пошуку не отримав жодної покльовки. :cry: Від рибаків дізнався що окунь майже не клював цілу зиму, а ловлять всі густеру. :o Я її не тільки ні разу не ловив, але і не бачив вживу :oops: Більшість рибаків жалілись на безклів"я.
Від якогось дядька взнав, що густеру ловлять переважно на мотиля, а "знаючі" рибаки на тісто. з його слів вчора один дідусь на тісто впіймав більше 30 густерок, причому деякі були явно під 200 грамів. Також сказав мені, що часом на чортика клює більша ніж на мормишку. Вирішую пробувати чорта. Полоскав три різних чорта години дві. Заробив дві незрозумілі покльовочки на найменшого.
Далі, змирившись із невдачею, погрівся трохи на сонечку, послухав пісень, які співали декілька явно захмелілих рибацюг, прогулявся островом, поспостерігав за лебедями, яких чимало плавало на руслі (жаль не було чим їх погодувати) і взяв напрямок на маршрутку.
Та не так сталось, як гадалось. Проходячи повз гурт рибалок, вирішив трохи поспостерігати за ними. На моїх очах один впіймав три густерки підряд. Я не витримав і з його дозволу зайняв ополонку метрах в п"яти від нього. Тепер чорта в сторону, беру балалайку з жилкою 0.06 та дробинкою 2 мм, чіпляю 2 мотилі і опускаю в ополонку. Проводка з дуже малою амплітудою та середньою частотою і повільним підйомом-опусканням. На третій проводці на опусканні сантиметрах в 10 від дна кивок дригнув , я зробив підсічку і дістав на лід рибку майже на долоню, схожу на перший погляд на підлящика ( як я зрозумів, це і є густера) 8-)
Я радів цій невеликій густерці, яка навіть майже не чинила опору при виважуванні, як рибалка радіє бажаному трофею! Я все таки зміг! Мені вдалося! На годиннику 17:25, ще є час! Азарт бере своє і я вже бігаю між ополонками, що залишились після рибачків, які вже порозходилися, але удача мені більше не посміхнулась. Та і нехай, вже нічого не могло зіпсувати мені чудовий настрій, який подарувала мені ця єдина рибка. Вже майже в темноті я вийшов на берег, а на моєму лиці сіяла посмішка на всі 32, і в голові повторювались слова: "Я все таки зміг! Мені вдалося!"
Аватар користувача

We$t
Супермодератор
Повідомлень: 424
З нами з: 06 квітня 2009 09:26
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Re: Залив у Луцьку(р.Стир)

Повідомлення We$t »

гарно написав, я як сам там побував ;)
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Залив у Луцьку(р.Стир)

Повідомлення B.B.B. »

We$t писав:гарно написав, я як сам там побував ;)
Да, хорошо написано, душевно!
Аватар користувача

Виталий
Щука
Повідомлень: 307
З нами з: 28 листопада 2010 16:44
Справжнє ім'я: Віталій Гузюк
Звідки: Луцьк

Re: Залив у Луцьку(р.Стир)

Повідомлення Виталий »

Аж застісняли :oops:
Дякую, я старався.
Аватар користувача

Вадим
В`язь
Повідомлень: 109
З нами з: 11 червня 2010 10:37
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: Залив у Луцьку(р.Стир)

Повідомлення Вадим »

Звіт неділя 06.03.Цей вихідний день вирішив провести на заливі річки Стир. В 7:00 вже був на місці, визначившись з місцем лову в хід пішов бур, зробивши кілька лунок, почав робити коливальні маніпуляції "балалайкою" і десь через 40 хвилин відчув бажану важкість на другому кінці вудки і через кілька секунд перша густера опинилась на льодові, в думках промайнуло "почалось", але пройшов певний час і стало зрозуміло що "тут риба клює вчора і завтра". Розпочалися ходіння по водоймі, буріння лунок, який бажаного результату неприніс, ще було спіймано 2 густери і все суцільна тиша. Коли добряче пригріло весняне сонце і відчуття того що ти на лоні природи а не на дивані перед телевізором, то відсутність кльову риби відійшло на задній план.
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Залив у Луцьку(р.Стир)

Повідомлення B.B.B. »

ВІадім, гарний звіт, вітаю!
А де ще одне фото (костел)? - воно дуже пасує, як ніяк гарно вписується у пейзаж заливу м. Луцька
Аватар користувача

Вадим
В`язь
Повідомлень: 109
З нами з: 11 червня 2010 10:37
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: Залив у Луцьку(р.Стир)

Повідомлення Вадим »

Віталій дякую! Щось непомітив що сюди це фото непотрапило.
Аватар користувача

inhelp
Мальок
Повідомлень: 7
З нами з: 15 грудня 2012 21:46
Справжнє ім'я: Іван
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Залив у Луцьку(р.Стир)

Повідомлення inhelp »

Я з кумом вирішив сходити на окуневу зимову рибалку на залив річки Стир.

Зустрілись ми під мостом на Ковельській десь о 7-25 ранку, після того пішли ловити окуня на протилежну сторону р. Стир під очерет (навпроти стовпа). Товщина льоду була десь 5-10 см. Було видно що до нас вже є рибалки, які розмістились посередині річки.

Зображення

Ми пішли далі, і не доходячи до очерету десь метрів 3-5 розмістились на льоді. Попивши гарячого чаю, ми приступили до рибалки.

Кум вирішив ловити на чортика чорного кольору, без підсадки мотиля - "на безмотилку".

Я вирішив половити на балансир Lucky John classic 4 см, природных кольорів.

Розпочавши рибалку, я почав активно пробивати лунки пешнею а потім їх обловлювати на балансир, хоча крім зацепів та зілля я нічого не впіймав, і через 15-20 хвилин я вирішив теж ловити на чорного чортика.

Зображення

Кум за цей ча встиг впіймати з однієї лунки десь 7-8 окунів. Я теж приєднався, і через хвилинку впіймав першого окуня.

Зображення

Час спливав, ми ловили окуня а погода погіршувалась.

Пізніше в нашу сторону почали переміщатись іньші рибаки, і близько 10-00 кльов окуня почав падати.

Кум вирішив половити на "блєсну", і на пів години мене залишив. Після цього він прийшов і сказав що впіймав тільки одного окуня, і назад буде ловити на чортика.

Зображення

Погода ще більше погіршувалась, дув сильний вітер і розпочиналась заметіль. Окунь клював середньо, але вже не так активно як зранку.

Зображення

Десь приблизно в 11-ій годині до нас приєднався спільний знайомий рибалка Артур, Він прийшов можна сказати на закіньчення кльову , так як після цього і до кінця рибалки ми зловили небагато окунів.

Зображення

Половивши до 14-00 , ми вирішили закіньчити рибалку. Улов кума та мій в загальному склав 53 окуні, вагою 2,210 грамм. Рибалка вдалась, не дивлячись на погану погоду.

P.S. Ми плануємо в понеділок знову сходити на рибалку...
Аватар користувача

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: Залив у Луцьку(р.Стир)

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

inhelp писав:P.S. Ми плануємо в понеділок знову сходити на рибалку...
як рибалка?
І підскажіть чи можна вже нормально ходити на заліві не побоюючись що провалишся, томущо у мене бур і я не зможу пробувати лід на міцність..Можливо хтось захоче мені скласти компанію завтра в годині едтак 8:00?
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Відповісти

Повернутись до “Звіти”