Звітис.Прилуцьке Ставок

Модератор: shanik

Аватар користувача

Автор цієї теми
Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

с.Прилуцьке Ставок

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

Як зараз ситуація на ставкові в центрі села? лід повинний бути але чи безпечно виходити? можливо хтось вже там ловив цієї зими?які враження? поділіться.
наперід дякую... ;)
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: с.Прилуцьке Ставок

Повідомлення DRAKULKA »

Не зовсім звіт..
Є більш відповідна тема Хочу на лід
Аватар користувача

Автор цієї теми
Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: с.Прилуцьке Ставок

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

29.01 виходив на лід в с.Прилуцьке на став під назвою "Солдатський". Лід там грубий порядку 10-15 см. Ловився ротань досить середніх розмірів..Першого ротана піймав на мормишку з мотилем. НА стоячку він брати відмовлявся в той день,але місцеві казали що 28.01 він брав досить активно і на стоячку.Мотиля найкраще насаджувати від 4 і більш штук. Але після першої пійманої рибини на мотиль, вирішив провести експеримент... поставити на вудку для ловлі на блешню офсетного грузика 2 гр. з гачком, і на нього насадити седобку у вигляді червяка... результат порвав всі очікування!!! на плавній ігрі з опусканням і підійманням ротан почав дуже активно ловитися на таку оснастку не для зимової рибалки..

Ось так би мовити вже невеличкий трофейчик..

Але так захопився рибалкою, що аж забув сфотографувати всю рибу на природі( в чому впевнений фото вийшло б набагато приємніше)але..

Отже, як результат, рибалка- Це "вічний" експеримент....
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

Автор цієї теми
Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: с.Прилуцьке Ставок

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

Сьогодні відвідали солдатський став в селі Прилуцьке. Відловились по-повній! 3 мішка ротанів несли додому на плечах. ШУТКА;) НАсправді рибалка порадувала чудовим кльовом ротана який брав як мормишку з мотилем так і на безмотилку.. Було пробурено добряча кількість лунок для зігріву і для ловлі рипки. Ловля тривала приблизно 5 годин і під вечір морозець заставив нас піти додому. Рибалка вийшла суперова, Ні Хвоста Вам, Ні луски foto:
Зображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

Виталий
Щука
Повідомлень: 307
З нами з: 28 листопада 2010 16:44
Справжнє ім'я: Віталій Гузюк
Звідки: Луцьк

Re: с.Прилуцьке Ставок

Повідомлення Виталий »

Це той ставок, що біля дороги, як іхати на Ківерці з Луцька?
Їхав сьогодні мимо, було з десяток рибаків.
Аватар користувача

Автор цієї теми
Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: с.Прилуцьке Ставок

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

Виталий писав:Це той ставок, що біля дороги, як іхати на Ківерці з Луцька?
Їхав сьогодні мимо, було з десяток рибаків.
так
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: с.Прилуцьке Ставок

Повідомлення B.B.B. »

Відвідали став в районі обіду.
Приємне повітря, вітру майже не має, відносно тепло і перший риб.
Зображення
Зображення
Перший бонус – дуже несподівано
Зображення
Мало по малу ряд лунок приносять по 1-3 хвостики.
Зображення
Кльов в цілому непоганий, однак варто шукати. Окунь стоїть явно „точково”. Якщо попасти на удачне місце – можна періодично виймати по кілька хвостиків.
На вечір активізувався непоганий окунь. Вдається узяти кілька бонусних як для такого ставу
Зображення
Аватар користувача

Rubak_Roma
Лин
Повідомлень: 112
З нами з: 16 квітня 2012 22:17
Справжнє ім'я: Рома
Звідки: м. Луцьк
Контактна інформація:

Re: с.Прилуцьке Ставок

Повідомлення Rubak_Roma »

Після обіду відвідав ставок у с Прилуцьке "Біля церкви"
Зображення

Йдучи помічаю рибалку, підійшов поцікавився як кльов, у відповідь почув "- Сижу з самого ранку бачив декілька клювань, але реалізувати незміг, кльов нікудишній ". Ну я незасмучуючись відправляюсь сверлити лунки і пробувати спіймати "свою" рибу.
Погода цьому сприяла, вітру практично небуло, на водоймі лежав свіжий сніг, що немогло нерадувати око

Зображення

Водойма кльовом нажаль мене непорадувала, тому за 40 хв, вдалось зловити тількі 2 окунці.
Зображення
Вся риба з двох водойм була відпущена у рідну стихію.

Хоч і риба неклювала, але задоволений рибалкою відправляюся додому.
До нових зустрічей.
Усім ///НХНЛ///
РИБАЛКА-это состояние души motorchik:
Аватар користувача

Автор цієї теми
Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: с.Прилуцьке Ставок

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

Сьогодні Я, та мій друг вирішили вирватися на рибалку в с.Прилуцьке. Я планував закрити сьогоднішньою рибалкою зимовий сезон, так як вже й так кінець березня майже! Вирвалися ми вже після навчання, і перед виїздом я заглянув на Синоптик.юа. і побачив там що й не тільки сьогоднішнє тепленьке сонце сприяло нашій рибалці, але і під вечір вітер повинний був стихнути з 6.7м/с до 2.6м/с, тому без роздумів пошурували на маршруткі і в Прилуцьк! На водоймі зустріли двох рибаків, які побачили що приїхали "серйозні рибацюги", вже збиралися і давали на тапки, і на питання:-Що зловили?, відповіли: -Декілька маленьких окунців, але й проскакують і екземпляри до 300 грам. Після цього ми розпочали рибалку. Перший відловився друг Андрій, і відразу після його двох окунів в мене покльовка і я дістаю окушка. Загалом рибалка продовжувалась в такому ж дусі, але не в плані швидкого кльову,- КЛЬОВ БУВ ПАРШИВИЙ, і рибу буквально приходилося вимучувати... Ну впринципі ось результат: 21 окунь. Але мені якось всерівно, головне що я закрив сезон зимової рибалки, і буду ретельно готуватися до спінінгової ловлі! ВСІМ НХНЛ І ПРЕКРАСНИХ,НЕЗАБУТНІХ РИБАЛОК!
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Зображення
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

Вінцюк Андрій
Колючка
Повідомлень: 11
З нами з: 11 червня 2013 12:10
Справжнє ім'я: Вінцюк Андрій

Re: с.Прилуцьке Ставок

Повідомлення Вінцюк Андрій »

Вчора відвідав водойму з надією половити ротана. Рибалив на правому ставку якщо їхати від Луцька
CAM00617.jpg
Рибалка відразу не задалась через надзвичайно малу товщину льоду, біля берегу розмило на метра 2, забратись на лід мені допомогла стара балка. Посередині товщина льоду досягала 5 см максимум. Погода була погана - дощ моросив і холодний вітер. При таких умовах мене вистачило лише на 2,5 години. За весь час риболовлі я побачив лише декілька слабеньких клювань. Ловив на мормишку - багацько перепробував видів але безрезультатно, час від часу міняв мотиль на чусочки черв'яка. Коли моє терпіння майже повністю вичерпалось - вдалось впіймати одного хвоста
CAM00609.jpg
. Після обловлення ще декількох безрезультативних лунок було вирішено відправитись додому...
CAM00612.jpg
Усіх з прийдешнім Різдвом!
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Багато проблем можна вирішити, якщо забути про них і відправитись на риболовлю...
Відповісти

Повернутись до “Звіти”