ЗвітиЗимова рибалка в Горохівському районі

Модератор: shanik

Аватар користувача

Автор цієї теми
myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Зимова рибалка в Горохівському районі

Повідомлення myname »

Після морозів прийшло потепління, вирішив перевірити одну водойму на рахунок активності карася. Виставив 4 зимових вудки з мормишкою та мотилем, міняв місця ловлі, але карась закрив рота і клювати не хотів. Практично на протязі всієї риболовлі падав дощ, рибалити було не комфортно.

Аватар користувача

Автор цієї теми
myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Зимова рибалка в Горохівському районі

Повідомлення myname »

Ще одна риболовля, де риба закрила рот і ключик до хоча б стабільного кльову підібрати не вдалося. Тактика: чим більше зробити лунок – тим більше покльовок не спрацювала. Находив по льоді декілька кілометрів та набурив дуже багато лунок, але в результаті лише 2 рибки і то одна навіть не захотіла фотографуватися. Чому риба не клює, важко сказати. І це не тільки в мене такий поганий кльов, знайомі рибалки теж практично нічого не ловлять. А як у вас справи з кльовом, яка риба на останніх виїздах добре клювала?

Аватар користувача

Автор цієї теми
myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Зимова рибалка в Горохівському районі

Повідомлення myname »

Давно вже зимою не падало так багато снігу. Нарешті вдалося доїхати до ставка, бо за тими сніговими заметами навіть хотілося виходити на вулицю. Виїхав на ставок перевірити активність риби, але за 4 години ловлі вдалося піймати лише одного окуня і отримати ще декілька покльовок. Нажаль, не зміг знайти активну рибу, але гарно відпочив на свіжому повітрі. Тим більше погода була просто супер.

Аватар користувача

Автор цієї теми
myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Зимова рибалка в Горохівському районі

Повідомлення myname »

Появилося пів дня вільного часу, вирішив прогулятися по ставку з буром і пошукати активну рибу. Находився, набурився, подихав свіжим повітрям і ледве вимучив декілька покльовок пасивної рибки. Сонце світить та гріє, тому поки лід є – треба рибалити з льоду.

Аватар користувача

Автор цієї теми
myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Зимова рибалка в Горохівському районі

Повідомлення myname »

24 лютого виїхав на ставок в смт Мар’янівка та с. Цегів половити окуня та плотицю на мормишку з мотилем. Риба дуже капризна, клював до 9 години ранку, а далі закрила рот і час від часу пощипувала мотиля. Рибалив з самого ранку до 13.30 годин і за цей час заробив декілька клювань і не піймав жодної риби. Лід товстий, тому є надія ще вийти на лід в цьому сезоні в таки закрити сезон зимової риболовлі з рибою.

Аватар користувача

Автор цієї теми
myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Зимова рибалка в Горохівському районі

Повідомлення myname »

Нарешті попав на активну рибу під кінець зими. Коли їхав на риболовлю, видимість через туман була практично нульова. Перші лунки не дали покльовок, тому вирішив не засиджуватися на довго на одному місці, а активно шукати рибу. Покльовок окуня було дуже багато, але таке враження, що риба не хотіла їсти мотиля і часто загинаючи кивок, просто каталася на мотилі і за гачок мормишки не засікалася. В знайомих рибаків теж було багато холостих клювань.

Аватар користувача

Автор цієї теми
myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Зимова рибалка в Горохівському районі

Повідомлення myname »

Нарешті попав на активну рибу під кінець зими. Крім окуня вдалося піймати 2 плотиці та першого в цьому році йоржа. Покльовок окуня було дуже багато, але таке враження, що риба не хотіла їсти мотиля і часто загинаючи кивок, просто каталася на мотилі і за гачок мормишки не засікалася. В знайомих рибаків теж було багато холостих клювань.

Аватар користувача

Автор цієї теми
myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Зимова рибалка в Горохівському районі

Повідомлення myname »

Поки лід ще міцний, треба йти рибалити. Рибка сильно прошена. Пів дня провів на кризі в пошуку активної риби на мормишку з мотилем, але вдалося піймати декілька рибин. Вдалося зловити окуня, плотицю та ротана.

Аватар користувача

Автор цієї теми
myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Зимова рибалка в Горохівському районі

Повідомлення myname »

Не знаю як буде з вільним часом, тому швидше за все це буде закриттям ловлі риби з льоду в сезоні 2020-2021 років. Не вдалося знайти активну рибу, з самого ранку піймав декілька рибин і далі були лише пошуки риба та рідкі клювання.

Аватар користувача

Автор цієї теми
myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Зимова рибалка в Горохівському районі

Повідомлення myname »

Хоча на вулиці весна, дякуючи морозам лід на водоймах ще присутній. Вирішив виїхати на розвідку на кригу та перевірити активність риби. Розраховував половити окуня та плотицю на мормишку з мотилем, але навіть покльовки риби не бачив. Лід в деяких місцях тонкий, але знайшов ділянку з міцним та грубим льодом і гарно відпочив на свіжому повітрі. Якби ще риба клювала – було б взагалі супер.

Відповісти

Повернутись до “Звіти”