Нове на сайтіЗміни та новини

Модератори: BOBR, President

Аватар користувача

Автор цієї теми
DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Зміни та новини

Повідомлення DRAKULKA »

Деякі оновлення на сторінці "Погода"!

Зокрема додано цікавий новий та багатофункціональний віджет з інтерактивною анімованою картою погоди, в якому можна пересувати карту; збільшувати/зменшувати масштаб; перемикати показники вітру, температури, тиску, опадів, хмарності (панель на правій стороні); переглядати усе це в реальному часі або прогноз на 10 днів вперед (кнопка "плей" в нижньому лівому куті). Також можна виставити маркер та переглядати інформацію для конкретного місця. Спробуйте!
Аватар користувача

Автор цієї теми
DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Зміни та новини

Повідомлення DRAKULKA »

Видалено 2350 неактивних користувачів.
Аватар користувача

Автор цієї теми
DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Зміни та новини

Повідомлення DRAKULKA »

У звязку із бомбардування форуму останнім часом ботами із поштових зон @mail.ru та @yandex.ru в кількості 750 особин - введено посилені заходи безпеки.

Прохання до усіх активних користувачів - змінити поштові адреси у вищевказаних поштових сервісах на інші, так як невдовзі усі такі користувачі будуть заблоковані у рамках виконання відповідного до Указу Президента України та Рішення Ради національної безпеки №133/2017 щодо застосування спеціальних обмежувальних заходів з доступу в мережі інтернет користувачам російських сервісів Яндекс, Mail.ru та дочірнійх проектів.

Також нагадаю, що у випадку виникнення будь-яких проблем із реєстрацією чи логуванням на форумі, ви можете скористатися кнопкою Зв'язок з адміністрацією унизу кожної сторінки форуму (реєстрація не потрібна).
Відповісти

Повернутись до “Нове на сайті”