Все інше про спінінгову ловлюЛовля білої риби на спінінг

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

ser
Підуст
Повідомлень: 73
З нами з: 03 квітня 2010 18:36

Re: Ловля білої риби на спінінг

Повідомлення ser »

і мені доводилось ловити білу рибу на суто хижацькі приманки -червонопірку ловив на вертушки різних марок №1,2,,,в один день впіймав на колебалку ляща на 500грам і товстолоба на 2,5кг(ото дав прикурити!),минулий рік на РОБІНФЕСТІ в Дубно на мдж впіймав дзеркального карпіка 500гр.,і пару трішки менших карасів. І минулого року на Покрову на ВОБЛЕРА-РАТЛІН впіймав карасика,вдарив на падіння,трійник в морді. На жаль фото маю лише про останнього карасика.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача

sentkroy
Марена
Повідомлень: 487
З нами з: 07 жовтня 2009 18:13
Справжнє ім'я: Сергій

Re: Ловля білої риби на спінінг

Повідомлення sentkroy »

Як завжди так буває, тільки не взяв фотіка як вдалось піймати ЩЕ один вид риба. Ловив щупачків і окушків на звичайний "предатор 00", побачив невелику калюжу і для приколу вмокнув приманку і туди. Глибина десь пів метра, роблю класичну ступіньку і на другому падінні ... ТУК, ну зовсім як щука. Але щось невелике забилось на тому кінці шнура, коли витягнув трофей трохи менше за лодоню, то сильно здивувався. РОтан сів по всім правилам, здається мені що скоро цього БАСА будемо регулярно ловити на спінінг.
P.S. Якби ще клювали трохи крупніші :D :D :D
АРФАГРАФИЯ - ето как канг-фу. Настаящщии мастира ею биз надабнасти ни пользуюцца!
Аватар користувача

Андрей
Минь
Повідомлень: 166
З нами з: 19 серпня 2009 22:47
Звідки: Луцьк

Re: Ловля білої риби на спінінг

Повідомлення Андрей »

Да, інколи класно і весело половити верховодку на спін, але не в умовах змагань ... на Кубку Волинської області по ловлі хижої риби спінінгом з берега лише в одному підетапі мені вдалось вилосити більше десятка штук :x . Покльовки надзвичайно жадні і бувають схожими на атаку голавлика, саме через це, спортсмени з Чернівців ( " Перекат RV Fishing " ) жартівливо називали верховодку " волинським жерехом " :lol: :lol: :lol: . Приманка - " маньячки " й інші подібні блешні маленького розміру з мушкою.
Аватар користувача

We$t
Супермодератор
Повідомлень: 424
З нами з: 06 квітня 2009 09:26
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Re: Ловля білої риби на спінінг

Повідомлення We$t »

Ходять чутки що МДЖ мають заборонити, прирівняли до бракон'єрства, то вам не на ГПЗ-овську колєбалку ловити, потім руки два дні трясуться, якраз добре на МДЖ проводка виходить
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: Ловля білої риби на спінінг

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Не знав, що у нас в Стиру водиться чехонь!!! Мені ця рибина смахує на добре відгодовану верховодку!!! А як ти ідентифікував, що це чехонь, а не скажімо верховодка чи маленький жерешок?
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Аватар користувача

АНАТОЛІЙ
Марена
Повідомлень: 498
З нами з: 17 січня 2010 12:28
Звідки: Луцьк

Re: Ловля білої риби на спінінг

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

Не жерешок це 100%.
А верховодка не виростає до такого розміру.
На фото трофей здається меншим ніж в реальності.
Да і по формі чехонь від верховодки відрізняється.
Ще спинний плавець більше зміщений в задню частину порівняно з верховодкою.
Але хочу виділити що форма тіла відрізняється.А про те що чехонь у нас в стирю водиться я і сам не знав.
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: Ловля білої риби на спінінг

Повідомлення <>< Fisher ><> »

На рахунок плавника я не знаю, а от верховодку бачив значно більшу. От наприклад Сєрьога на Ікві забабахав також здорову верховоду (було фото в якомусь звіті). Я просто все веду до того, що вперше в житті чую (читаю), що в Стиру водиться чехонь.
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Аватар користувача

Максим Млинів
Щука
Повідомлень: 317
З нами з: 06 січня 2010 20:50

Re: Ловля білої риби на спінінг

Повідомлення Максим Млинів »

[quote="АНАТОЛІЙ"]Чехонь!Виловлений зі стиря 19-го числа, в районі Залівського мосту.

Анатолій. Бери пару вертушок. Розміром 00 - 1. Відро. Краще мішок. І айда не Ікву... Там цієї чехоні... Я сам раніше не знав що в Ікві вона водиться. :D :D :D
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:
Аватар користувача

АНАТОЛІЙ
Марена
Повідомлень: 498
З нами з: 17 січня 2010 12:28
Звідки: Луцьк

Re: Ловля білої риби на спінінг

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

Я не знаю (вже) чи це чехонь, тому відмовляюсь від своїх слів (що це чехонь).Перепрошую за те що ,можливо, набрехав.
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Ловля білої риби на спінінг

Повідомлення B.B.B. »

АНАТОЛІЙ писав:Я не знаю (вже) чи це чехонь, тому відмовляюсь від своїх слів (що це чехонь).Перепрошую за те що ,можливо, набрехав.
- не переймайся, Толік. Все добре. Для того і сайт, щоб підсказати один одному і довідатись цікавої інфи. У нас, приміром на II Кубку Волинської області (береговий спінінг) також верховодку мало не сприйянли за жереха. Та все минулось. Звідси і назва пішла щодо Волинського жереха. Тепер маємо і ще одну назву - Волинська чехонь. Так що не ображайся. Звіти у тебе гарні, цікаві, дотепні. Ділись своїм юним досвідом. Гадаю, багатьом із нас є також чому повчитись у тебе. Молодець!
Відповісти

Повернутись до “Все інше про спінінгову ловлю”