Все інше про спінінгову ловлюВибір спіна для новачка

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

We$t
Супермодератор
Повідомлень: 424
З нами з: 06 квітня 2009 09:26
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Re: Поради по ремонту спінінгів

Повідомлення We$t »

SKORPIONS писав:Всі вчаться з худших спінів!Я так думаю,тих кого знаю так і робили!!!!!!!!!!
це не зовсім правильно, найкращі палки для початківця GL Finezza, MC AiRock, Daiko Premier - і гроші економите і не шукаєте ту міфічну грань в категорії ціна-якість
Аватар користувача

bodya.s
Амур
Повідомлень: 90
З нами з: 10 вересня 2010 21:04
Справжнє ім'я: Богдан
Звідки: Ковель

Re: Поради по ремонту спінінгів

Повідомлення bodya.s »

We$t писав:
SKORPIONS писав:Всі вчаться з худших спінів!Я так думаю,тих кого знаю так і робили!!!!!!!!!!
це не зовсім правильно, найкращі палки для початківця GL Finezza, MC AiRock, Daiko Premier - і гроші економите і не шукаєте ту міфічну грань в категорії ціна-якість
Я б хлопцю 10ти років фінеззу в руки не дав!
Пошли мне, Боже, такую рыбу, чтобы хоть раз не надо было врать! sapog:
Аватар користувача

Trans
Товстолоб
Повідомлень: 213
З нами з: 05 жовтня 2009 13:54
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: Рівне, Луцьк

Re: Поради по ремонту спінінгів

Повідомлення Trans »

Вітус писав:мені, чомусь, завжди кортить запитати: а чому так масовано всі радять ББ....
Не всі, мені наприклад абсолютно не подобається. Балансу ніякого, клює носом, для позиціонування з більш дорогими спінінгами по вазі, ручку поставили на картон через що глухий бланк і так нечути.
Фурнітура хороша, гарний дизайн, правда якість збирання в багатьох випадках бажає кращого.
1-кільце мале, конус також поганий- злом під вклейку непереведений більшими ранінгами. Хук-кіпер абсолютно не зручний.
Заброс подобається, а ось динаміка вклейки зовсім ні. Декілька годин тестував спінінг з тестом 1-7грам, оптимально від 3-ох грам, правда на 5 вже починає провалюватися. (всі тестування тільки мікроджиг).
Все сказане, лише моя особиста думка.
Аватар користувача

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: Поради по ремонту спінінгів

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

я звичайно вибачаюсь за оффтоп, але всежтаки спитаю: чи є ще якась альтернатива ББ за його ціну , ну і +ще 100грн? Ось вітус пише що є непогана палка ДАйва Мегафорс... дякую наперід.
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Поради по ремонту спінінгів

Повідомлення B.B.B. »

Trans писав:Фурнітура хороша, гарний дизайн, правда якість збирання в багатьох випадках бажає кращого.
1-кільце мале, конус також поганий -злом під вклейку непереведений більшими ранінгами. Хук-кіпер абсолютно не зручний...
Саша, ну ти і видав luks: аж зачитався - браво!
А можна приблизно так само описати "Мікадо сільвер ігл" до 7 гр. - дуже прошу!
Аватар користувача

We$t
Супермодератор
Повідомлень: 424
З нами з: 06 квітня 2009 09:26
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Re: Поради по ремонту спінінгів

Повідомлення We$t »

bodya.s писав: Я б хлопцю 10ти років фінеззу в руки не дав!
про шо ти, Бодя rozgi: , донька Наталя 8 років podmig:
Аватар користувача

Trans
Товстолоб
Повідомлень: 213
З нами з: 05 жовтня 2009 13:54
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: Рівне, Луцьк

Re: Поради по ремонту спінінгів

Повідомлення Trans »

B.B.B. писав:
Trans писав:Фурнітура хороша, гарний дизайн, правда якість збирання в багатьох випадках бажає кращого.
1-кільце мале, конус також поганий -злом під вклейку непереведений більшими ранінгами. Хук-кіпер абсолютно не зручний...
Саша, ну ти і видав luks: аж зачитався - браво!
А можна приблизно так само описати "Мікадо сільвер ігл" до 7 гр. - дуже прошу!
Спробую, Віталік.
Спінінг Мікадо Сільвер Ігл я позиціоную на порядок вище того ж ББ.
Виробник вказує матеріал бланка - композит (хоча більшість бланків Мікадо так зване ІМ 9+).
Відповідь чітка і правдива, і боятися тут взагалі немає чого (то й же Тенрю Лунакія виготовляється взагалі з добавлянням скловолокна і від того характеристики його лише виграють).
Бланк досить чутливий, екстрашвидкого строю, суховатий. Подобається відсутністю лаку та товстого шару фарби - легенький матовий тон.
Заслуговує уваги як спінінг довжиною 2,20 (тест до 7 грам), так і спінінг 2,40 (тест до 10 грам).
Кільця трикутні, вибір невиправданий (формою) але кільця дуже витривалі. Перше кільце бажано поміняти, "факел" збирається. Вклейка - слабенька, слоєний композит, який через деякий час розслоюється між тюльпаном і першим ранінгом, та і самі ранінги і тюльпан слабенькі.
Ручка, важка, трошки незручна, правда катушкотримач "теплий", баткап масивний - з резиновим закінченням, але досить практичний.
Ну і резюме.
Інформація субєктивна, але з цим спінінгом в мене повязує багато спогадів, непоганих спортивних виступів.... (до речі Ваня Щевич і зараз користується ним, на пару з Лунакією, Мебару 74Л....).
Сільвер Ігл з поміняною графітовою вклейкою, заміненими ранінгами (наприклад S-Lite), поміняним 1 кільцем а ще і "трошки покращеною ручкою" хороший інструмент, який значно кращий багатьох іменитих конкурентів.
Аватар користувача

Sem
Сазан
Повідомлень: 193
З нами з: 29 травня 2010 21:33
Звідки: Володимир-Волинський

Re: Поради по ремонту спінінгів

Повідомлення Sem »

Вітус писав:мені, чомусь, завжди кортить запитати: а чому так масовано всі радять ББ? Чесно кажучи, одна назва, що постыйно мерехтить на форумах, вже набила оскомину...Є ж, наприклад, не гірший варіант-Дайва Мегафорс! Хто користував-хай скаже своє слово, "чуйка-дай дорогу!", плюс по ціні-демократичніше на порядок! плюс "людська" довжина 2,20 м

Sorry... sorry...оfftop..
Ось, тут погоджуюсь на всі 100% Ціна в два рази дешевша, а бланк набагато кращий! Чуйка дійсно не погана.
Грехи других судить Вы так усердно рветесь, начните со своих и до чужих не доберетесь
(Уильям Шекспир)
Аватар користувача

Sem
Сазан
Повідомлень: 193
З нами з: 29 травня 2010 21:33
Звідки: Володимир-Волинський

Re: Поради по ремонту спінінгів

Повідомлення Sem »

Lyc'kuy_Ruba4ok писав:я звичайно вибачаюсь за оффтоп, але всежтаки спитаю: чи є ще якась альтернатива ББ за його ціну , ну і +ще 100грн? Ось вітус пише що є непогана палка ДАйва Мегафорс... дякую наперід.
Якщо ловити від 2х грам то http://www.flagman.kiev.ua/2010-10-06-0 ... an-invento
Грехи других судить Вы так усердно рветесь, начните со своих и до чужих не доберетесь
(Уильям Шекспир)
Аватар користувача

Borka V
Плітка
Повідомлень: 44
З нами з: 13 вересня 2012 21:56

Re: Вибір спіна для новачка

Повідомлення Borka V »

Хтось щось скажить про флагман корт х він по ціні ще дешевший ніж ББ?
Відповісти

Повернутись до “Все інше про спінінгову ловлю”