ПриманкиВертушки

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

We$t
Супермодератор
Повідомлень: 424
З нами з: 06 квітня 2009 09:26
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Re: Вертушки

Повідомлення We$t »

ну так порівняй, а нам розкажеш
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: Вертушки

Повідомлення <>< Fisher ><> »

We$t писав:ну так порівняй, а нам розкажеш
Віталік має всі три види вертушок ручної зборки, от і питаю чи варто їх шукати, бо стоять не дешево!!!
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Вертушки

Повідомлення B.B.B. »

<>< Fisher ><> писав:Віталік має всі три види вертушок ручної зборки, от і питаю чи варто їх шукати, бо стоять не дешево!!!
- Діма, ти хтів, мабуть, сказати - 4 види (в"юновки, ман"ячки, івановки, RV). Щодо вартості - коштують і, справді, не дешево. Однак куди важче їх дістати. Якщо не помиляюсь А. В"юнов не робить ці вертушки штампом у 1000 шт. за місяць, хоч можливо, що і помиляюсь. Особисто майстра не знаю, однак знаю його друзів. Відповідно за словами колег - майстер прагне робити вертушки унікальними у тому плані, що вони рідко коли у нього повторюється (модельний ряд) при цьому лишаються ефективними у плані лову.
Однак - спеціально для Діми - не відзначаю, що вони є найкращими і "мегажирними", щоб не спокушувати на купівлю.
Як вже відзначав - з приманками частенько трапляється, що сьогодні вони ловлять, а завтра - ні та і "руки не у всіх однакові". Щодо ефективності - це вже кожен вирішує для себе самостійно. Тобто, вони ловлять по своєму. Від себе відзначу - ще так у квітні місяці ними відловився був гарно по головню на Ікві і волинського жереха ними також ловив. На змаганні - їх не використовував взагалі, пошкодував. Тим більше, що в арсеналі і так мав достатньо перевірених приманок. У минулому році дещо відзначився ними у м. Берестечко, де Стир був покритий густою травою та іншою водною рослинністю. Але ж є так звана категорія рибалок, що шукають свого роду "рідкісні приманки", до розряду яких частково і можна віднести ці вертушки. От і попросив своїх друзів закинути по можливості у Луцьк хоча б десяток-два, якщо вдасться. Зараз веду переговори із одним із наших магазинів, щоб представити ці вертушки. А взагалі, маю плани поповнити м. Луцьк свого роду подібними приманками (вертушки, колєбалки тощо і все УЛ-класу), яких у Луцьку мало хто і бачив - гадаю, у цьому нічого поганого не має. З позиції вартості, такі речі не коштують вкрай дорого, як приміром Ріджі тощо, але і не дешево, та за мету ставиться зовсім інше - насичення ринку рідкісними і по своєму унікальними приманками, які не так просто знайти. Іншого - під словом "унікальність" не варто нічого шукати чи фантазувати.
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Вертушки

Повідомлення B.B.B. »

<>< Fisher ><> писав:Те, що ти охарактеризував ці вертюльки як трішки кращі ніж Мань*ячки то я читав у звіті про Чорногуску.
- У густому шарі трави краще пройде та вертушка, що має дрібніший трійник із мушкою та відповідну конструкцію самої вертушки. У моєму випадку краще проходить в"юновка. Мови про те, що В"юновка є кращою за Ман"ячку не веду. Тим більше, не в моєму стилі опускати приманки, які є вловистими. Не забуваємо, що ЧУ у 2009 році було виграно за допомогою вертушок Ман"ячок. Інший приклад - на минулорічному Кубку "Волинський головень" один із наших спортсменів також ними гарно відлоився і увійшов у призери. Тобто, це класні і вловисті приманки.
Щодо мого відношення до Ман"ячок - вкрай позитивне, адже ними ловлю і також полюбляю на них ловити. Годі й казати - Ігор (Ман"як) робить ці вертушки напрочуд гарно, вони є ефективнми у ловлі і варто кожному, хто цікавиться УЛ мати бодай одну-дві. Зрештою, і сам підходжу до Сашка на Варшавці, щоб часом переглянути їх (поки купив був один раз) та не виключаю, що зайду якось ще згодом.
Іншим словами - не виділяю, що якась верушка є кращою, а якась гіршою у плані лову. А ось щодо умов ловлі - це вже, даруй, зовсім інша картина. Тут не має нічого зазорного. У вертушках Ман"ячках стоять здебільшого за великі трійники, але ж мови про їх невловистість не йдеться.
<>< Fisher ><> писав:А що вже такого унікального в цих вертушках? Ось я недавно попробував ловити на вертухен RV - дуже сподобалось!!! От тепер думаю, чи стоїть шукати собі цю В*юновку чи можна цілком обійтись М... і RV?
- гадаю, про унікальність відповів
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: Вертушки

Повідомлення <>< Fisher ><> »

B.B.B. писав:
<>< Fisher ><> писав:Віталік має всі три види вертушок ручної зборки, от і питаю чи варто їх шукати, бо стоять не дешево!!!
- Діма, ти хтів, мабуть, сказати - 4 види (в"юновки, ман"ячки, івановки, RV).
А взагалі, маю плани поповнити м. Луцьк свого роду подібними приманками (вертушки, колєбалки тощо і все УЛ-класу), яких у Луцьку мало хто і бачив - гадаю, у цьому нічого поганого не має. З позиції вартості, такі речі не коштують вкрай дорого, як приміром Ріджі тощо, але і не дешево, та за мету ставиться зовсім інше - насичення ринку рідкісними і по своєму унікальними приманками, які не так просто знайти.
Зрозуміло. То це просто СУПЕР!!! Бо рибалкам вже набридло напевно ловити на всім відомі Мепси, Блю Фокси, Мюрани, і навіть ті ж Мань*ячки!!! Хочеться вже щось нового спробувати!!! Тепер будемо чекати коли це свято настане в Луцьку!!!
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: Вертушки

Повідомлення <>< Fisher ><> »

B.B.B. писав:
<>< Fisher ><> писав:Віталік має всі три види вертушок ручної зборки, от і питаю чи варто їх шукати, бо стоять не дешево!!!
- Діма, ти хтів, мабуть, сказати - 4 види (в"юновки, ман"ячки, івановки, RV).
Івановки - це які? Харківського майстра?
Можливо якось викладеш фото цих В*юновок і Івановок?!?!?!
А то я (і не тільки) аж погано сплю, так хочу побачити ці вертюлькі крупним планом!!! :)
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Аватар користувача

Darko
Колючка
Повідомлень: 11
З нами з: 02 червня 2010 17:36

Re: Вертушки

Повідомлення Darko »

Усім привіт!
Маю запитання наступного змісту.
Те як продають на прилавках міста Луцька продукцію фірми Мепс, наштовхує на сумніви у її оригінальності. Я маюна увазі те що кожна блесна Blu fox, Abu Garsia та навіть поляки мають свою упаковку, мепс продається якимось кустарним насипом як ті самі ман"ячки, дали тобі пакетик та й усе. Невже така відома фірма не може надати своїй продукціїї належного товарного вигляду?
Чи справжній це Мепс?
Чи можливо вони і так ловлять і яка там різниця оригінал це чи ні? :|
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Вертушки

Повідомлення B.B.B. »

Darko писав:...Невже така відома фірма не може надати своїй продукціїї належного товарного вигляду? Чи справжній це Мепс? Чи можливо вони і так ловлять і яка там різниця оригінал це чи ні? :|
- тут вже треба бути спецом. Пригадую, що раніше Мепс з першу продавали із спеціальних фірмових вітрин - тобто, покупець обирав, а вже продавець "пакував" йому у пакетик. Сьогодні мало що змінилось, хіба що є Мепс упакований фірмою і знову ж таки - на вибір, мало не "насипом". Чи є у них підробки? - не знаю. Мабуть, що сама компанія могла б їх пакувати спеціальним чином, але, але...
Проте, як на мене, Мепс є також класною блешнею. І по сьогодні ловлю також і Мепсами - гарна якість, нормально працюють, класно ловлять. Перших своїх головників ловив саме мепсами...
Аватар користувача

We$t
Супермодератор
Повідомлень: 424
З нами з: 06 квітня 2009 09:26
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Re: Вертушки

Повідомлення We$t »

а я одну з секретних відірвав, найбільше на неї наловив
Аватар користувача

klyovo
Амур
Повідомлень: 91
З нами з: 05 серпня 2009 21:49
Звідки: м.ЛУЦЬК

Re: Вертушки

Повідомлення klyovo »

Darko писав:Усім привіт!
Маю запитання наступного змісту.
Те як продають на прилавках міста Луцька продукцію фірми Мепс, наштовхує на сумніви у її оригінальності. Я маюна увазі те що кожна блесна Blu fox, Abu Garsia та навіть поляки мають свою упаковку, мепс продається якимось кустарним насипом як ті самі ман"ячки, дали тобі пакетик та й усе. Невже така відома фірма не може надати своїй продукціїї належного товарного вигляду?
Чи справжній це Мепс?
Чи можливо вони і так ловлять і яка там різниця оригінал це чи ні? :|
Фірма MEPPS пакує свої блешні в окремі упаковки (блістер) по одній штуці.Також пакує і у великі пакети по 6,12,18,24штуки, тоді вони вже получаються дешевші і займають менше місця.
Відповісти

Повернутись до “Приманки”