ПриманкиПоверхнева приманка " Волкер"

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
Максим Млинів
Щука
Повідомлень: 317
З нами з: 06 січня 2010 20:50

Поверхнева приманка " Волкер"

Повідомлення Максим Млинів »

Волкер - поверхностная приманка в которую года два назад я уперся довольно плотно, еще с моим коллегой по работе, тот в Дорогостаях колошматил щук приличных размеров. Америкосы очень правильно "окрестили" этот воб "собакой" и проводку "выгуливать собаку" (правильная змейка, задается коротенькими подтяжками вершинкой спиннинга). Из личного опыта извлек несколько моментов как ловить данным воблером.
1. Погода штиль или легенькая рябь. В таком случае попер больше пугает окуня а волкер тихонько собирает.
2. Ловля в окнах. Относительно долго можно проводить приманку на коротком участке.
3. Ловля в ряске. Когда окна затянуты тоненьким слоем ряски. Приходилось доставать в жару приличных окуней из ряски.
4. Откровенные меляки 20 - 50 , не брезгует даже красноперка при чем не только крупная...
5. Размер. Опробовав разных размеров волкера. Лучше всего работают до 5.5см. Но это у меня....
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:
Аватар користувача

Автор цієї теми
Максим Млинів
Щука
Повідомлень: 317
З нами з: 06 січня 2010 20:50

Re: Поверхнева приманка " Волкер"

Повідомлення Максим Млинів »

К сожалению я не запоминаю названий приманок. По производителям это Лакки крафт, и Смитт. Еще внушает доверие "Мария".
Если Вы хотите получить то, чего у Вас никогда не было - Вы должны сделать то, чего никогда не делали (М. Шиффер) stesnya:
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: Поверхнева приманка " Волкер"

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Ось Owner C'ultiva Zip'n Ziggy. Ловив на цю приманочку 4 рази - по 1 годині на 4 рибалках. Рибачив на Стирю в районі Милуш.
1 рибалка. Вихід якогось звіра і все!
2. Жерех на 2.3 кг.
3. Знову вихід.
4. Щука як дельфін вилетіла з води і промазала.
Тому раджу спробувати, дуже цікава штука :D
А це зменшена копія - *Ужгородський стік*!
Разом з *Луцьким Бєлопером* творили дивовижні речі в Млинові :!:
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Аватар користувача

fisherman
Амур
Повідомлень: 98
З нами з: 28 березня 2009 08:24
Звідки: м.Луцьк

Re: Поверхнева приманка " Волкер"

Повідомлення fisherman »

Jackall Bonnie.Весь сезон відловив цим красенем.Найбільше щука,окунь теж не пропускав.
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Поверхнева приманка " Волкер"

Повідомлення Вітус »

Дуже цікавить інформація від тих, хто користував волкери більших розмірів-біля 100 мм? Як на них реагує наш риб, і яких видів та розмірів?
Особисто мене, наприклад заінтригував такий, як T-REX Jolly, 102 мм і вагою14 г.?
Цікава приманка на вигляд і є хороші відгуки тут: http://voblery.com.ua/catalog/jolly.html
Аватар користувача

Косячок
Верховодка
Повідомлень: 28
З нами з: 16 листопада 2011 19:48
Справжнє ім'я: Рома
Звідки: Черкаси

Re: Поверхнева приманка " Волкер"

Повідомлення Косячок »

<>< Fisher ><> писав:Ось Owner C'ultiva Zip'n Ziggy. Ловив на цю приманочку 4 рази - по 1 годині на 4 рибалках. Рибачив на Стирю в районі Милуш.
1 рибалка. Вихід якогось звіра і все!
2. Жерех на 2.3 кг.
3. Знову вихід.
4. Щука як дельфін вилетіла з води і промазала.
Тому раджу спробувати, дуже цікава штука :D
А це зменшена копія - *Ужгородський стік*!
Разом з *Луцьким Бєлопером* творили дивовижні речі в Млинові :!:
Зіпензігі просто суперовий волкер, на нього ловив окуня(різний), щука(до 2 кг), жерех(до 4,300).
Ужгородський стік ловив голованя і окуня.
Це недорогі, але перевірені часом речі.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Поверхнева приманка " Волкер"

Повідомлення DRAKULKA »

Ужгородский СТЫК? Звучит забавно :D
(англ. stick - палка)
Аватар користувача

promouterus
Минь
Повідомлень: 159
З нами з: 06 травня 2011 17:00
Справжнє ім'я: Тарас

Re: Поверхнева приманка " Волкер"

Повідомлення promouterus »

Їх в Луцьку можна десь купити, чи тільки через нет?
Зображення
<----------------------------будні тягнуться вічність, вихідні пролітають за лічені секунди----------------------------->
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: Поверхнева приманка " Волкер"

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Періодично ловлю уокерами... Купив собі декілька ужгородських стіків - 50, 65, 80мм. Найменшого замінив Lucky Craft NW Pencil 52. Owner C'ultiva Zip'n Ziggy зайняв місце 80-го. Мені оригінал більше сподобався ніж копія, а ось 65-му і досі альтернативу знайти не можу!!! )dopomoga Ні Самік від Лакі, ні Чінупен від Сміта, ні ще багато яких... На першому фото 80-ий, на інших 65-ий стік.
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Відповісти

Повернутись до “Приманки”