СпорядженняВибір спінінгової котушки

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Grease Man
Колючка
Повідомлень: 13
З нами з: 17 серпня 2014 20:02
Справжнє ім'я: Виталий

Re: Вибір спінінгової котушки

Повідомлення Grease Man »

Vikingvarvar писав:
Grease Man писав:
Рыбббачок писав: А як нарахунок LineWinder UE 2000?
Не для шнура вона, імхо...
у мене вже другий сезон, немає нарікань, хоча дуже багато не ловлю
хочу взяти собі SHIMANO CATANA 1000 FC, що можете про неї розповісти?
не скажу нічого, в мене всі Ріобі, є мітчел. Багато відгуків про Катану проте немає одностайності думок щодо якості, які б дозволили не вагатись у виборі, напевне, як пощастить. Проте, позитивних відгуків, здається, більше)
Аватар користувача

Роман Григор'єв
Уклійка
Повідомлень: 23
З нами з: 28 листопада 2011 10:28
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м. Луцьк

Re: Вибір спінінгової котушки

Повідомлення Роман Григор'єв »

Ітак почнем ... З початку продажів нових катух від фаворіта зацікавив мене Хурікан , і вже через 2 тижня з моменту продажів оотримав я свого хулігана в розмірі 2000S... реально дуже класно став на мого любімчика 710 маньяка Інбайта . Баланс з катухою у 246 грам в нього практично ідеальний . По началу дуже напрягав тугий хід катушмана , але через 3-4 рибалкі все стало на своє місце ( розходився механізм ) . Шнур намотав також не дуже відомий Sunline pe egi ult 0.4 тепер це мій улюблений шнур докупив в 0,3 і 1 номері . Катушка з намоткою так кажучи не дуже грубого шнурочка справлилась так собі намотка не ідеал ( на фото помітно ) , але і не гірше за 13 наскі від Шимано . По якості зборкі реально катушка сподобалась більше за наскі 13 і ревроса від дайви ( мав їх не в одному екземплярі ) , великий плюс це цілісна ручка яка вкручується в ведучу шестерню що мінімалізує люфти в ручці які характерні бюджетним катушкам . В цілому катуха відпрацювала близько 20 рибалок в основному з джигом до 10 грам , але 2 рибалкі відходив з воблерами типу 65 чквада , 90 ріджа , юсамі асаі , і їм подібними , петель не було ніразу , шнур на гайку фрикциона також жодного разу не попав ( бувала таке в наскі 13 ) ... В цілому катушка за свої гроші бомбезна і нічого кращого з нового в цьому бюджеті на даний момент не бачу , з негативу досить велика вага і для легеньких палок до 90 грам не піде ( ще одним мінусом для мене є матеріал і форма кноба чогось він мені не подобаєть... Важливим мінусом також віднесу що катушка йде без регулюючих шайб і без чохла але з цим можна боротись . На цьому напевно закінчу свій опис )
Фото клікабельні .
з повагою Роман Григор'єв
P.S. кого цікавить детальніша інфа стукайте в л.с.
Аватар користувача

Grease Man
Колючка
Повідомлень: 13
З нами з: 17 серпня 2014 20:02
Справжнє ім'я: Виталий

Re: Вибір спінінгової котушки

Повідомлення Grease Man »

Роман Григор'єв писав:намотка не ідеал ( на фото помітно ) , але і не гірше за 13 наскі від Шимано .
Роман Григор'єв писав: По началу дуже напрягав тугий хід катушмана ,
З фото видно, що треба замінити існуючу шайбу під шпулею, регульнувши товщину-і намотка стрімко наблизиться до ідеалу aga: (за відсутністю фторопласту використовую в таких випадках з будь-якого подібного мат-лу)).
p.s. Дивує сміливість людей купляти такі речі на відстані, не бачивши і не покрутивши в руках. Навіть в магазині одну модель бажано обирати з кількох шт., імхо.
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: Вибір спінінгової котушки

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Grease Man писав:p.s. Дивує сміливість людей купляти такі речі на відстані, не бачивши і не покрутивши в руках. Навіть в магазині одну модель бажано обирати з кількох шт., імхо.
З таким ставленням до речей як у Вас і живучи в Луцьку, ловити катушками класом вище Ексії і дешевеньких Шимано нереально!!! wacko:
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Аватар користувача

Роман Григор'єв
Уклійка
Повідомлень: 23
З нами з: 28 листопада 2011 10:28
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м. Луцьк

Re: Вибір спінінгової котушки

Повідомлення Роман Григор'єв »

Grease Man писав:
Роман Григор'єв писав:намотка не ідеал ( на фото помітно ) , але і не гірше за 13 наскі від Шимано .
Роман Григор'єв писав: По началу дуже напрягав тугий хід катушмана ,
З фото видно, що треба замінити існуючу шайбу під шпулею, регульнувши товщину-і намотка стрімко наблизиться до ідеалу aga: (за відсутністю фторопласту використовую в таких випадках з будь-якого подібного мат-лу)).
p.s. Дивує сміливість людей купляти такі речі на відстані, не бачивши і не покрутивши в руках. Навіть в магазині одну модель бажано обирати з кількох шт., імхо.
Підкласти можна , але мені воно не потрібно , петель катушка не кидає і норм виліт , що ще потрібно ? А чому дивує ?? більшість топових речей не на найти в вільному продажі ( так що приходиться купляти наосліп . тай за 800 грн нічого такого я не очікував вкрайності продав би зразу і втратив 200-300 грн , але катуха сподобалась . куплю ще старшу модельку )
Аватар користувача

Якут
Верховодка
Повідомлень: 29
З нами з: 21 листопада 2013 16:23
Справжнє ім'я: Герасимчук Іван Іванович

Re: Вибір спінінгової котушки

Повідомлення Якут »

3 роки користую FOKAMO та AMAZON (RYOBI) на обох шнур нарікань нема. Коли перший раз намотав шнур ,видно трохи забагато ,був схід петлі.
Не бывает глупых вопросов,бывают глупые ответы
Аватар користувача

OKomarik
Мальок
Повідомлень: 5
З нами з: 17 вересня 2016 21:04
Справжнє ім'я: Олексій

Re: Вибір спінінгової котушки

Повідомлення OKomarik »

Виникла проблемка при виборі катушки для Фаворіт професіонал 1-5гр 207см. Можливо в когось є якісь поради? Ціна бажано в районі 1000грн. Мав Тіка лібра 3000 загубив ручку відпрацювала років 7, і Ріобі амазон шнур не звалювався в ролік і протер канавку в дужці. Придивлююся до Фаворіт Сапфір можливо хтось користується.
Аватар користувача

Віталік Яцина
Плоскирка
Повідомлень: 67
З нами з: 31 жовтня 2012 21:53
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Ковель

Re: Вибір спінінгової котушки

Повідомлення Віталік Яцина »

маю такий спінінг поставив катушку від Фаворіта (РЕГЗА 2000) нарікань немає .............
Аватар користувача

OKomarik
Мальок
Повідомлень: 5
З нами з: 17 вересня 2016 21:04
Справжнє ім'я: Олексій

Re: Вибір спінінгової котушки

Повідомлення OKomarik »

Віталік Яцина Дякую, але так вийшло , що сьогодні прикупив Фаіоріт Хурікан, а далі в експлуатації відпишусь.
Відповісти

Повернутись до “Спорядження”