СпорядженняМікроджиговий спінінг

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Мікроджиговий спінінг

Повідомлення B.B.B. »

Теж варіант. Щодо довжини - це вже на власні руки. Тобто, беремо спін у руки і пробуємо - відповідно який лягає ліпше, той і беремо. Проте дивує інше
Тарас 2110 писав: Хочу освоїти м"який мікро джиг мормишками з проводками типу "на безмотилку". Для цьго, чув, треба спін середньго строю і з тестом до 5 гр.
- що це за проводка (чи можна дещо уточнити)?
Аватар користувача

Trans
Товстолоб
Повідомлень: 213
З нами з: 05 жовтня 2009 13:54
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: Рівне, Луцьк

Re: Мікроджиговий спінінг

Повідомлення Trans »

Тарас 2110 писав:.... а в мене питання по бюджетному варіанту. Хочу освоїти м"який мікро джиг мормишками з проводками типу "на безмотилку". Для цьго, чув, треба спін середньго строю і з тестом до 5 гр. Надивився собі Фаворит експерт 0,5-5гр. Пропонується в 2-х довжинах: 1,86м і 2,04м. .....
Ловля на мормишку з проводками типу "на безмотилку" - це фактично одна з вершин майстерності спінінгової ловлі - і знайти бюджетний варіант під ці задачі - досить складно, можливо навіть нереально.
Запропонований Вами варіант - непідходить однозначно (звичайно на мою думку).
Аватар користувача

Тарас 2110
Мальок
Повідомлень: 5
З нами з: 09 лютого 2013 13:00
Справжнє ім'я: Тарас
Звідки: Київська обл., м Переяслав-Хмельницький

Re: Мікроджиговий спінінг

Повідомлення Тарас 2110 »

B.B.B. писав:Теж варіант. Щодо довжини - це вже на власні руки. Тобто, беремо спін у руки і пробуємо - відповідно який лягає ліпше, той і беремо.
Проте дивує інше
Тарас 2110 писав: Хочу освоїти м"який мікро джиг мормишками з проводками типу "на безмотилку". Для цьго, чув, треба спін середньго строю і з тестом до 5 гр.
- що це за проводка (чи можна дещо уточнити)?
Це проводка приманки біля дна чи в товщі води з постійною грою, рівномірно та з паузами на місці-так як я це розумію. Так звані проводки "в стилі Чорного" і подібне. Мабуть якось так.
Аватар користувача

Саша16
Плоскирка
Повідомлень: 62
З нами з: 01 травня 2011 21:57
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: Кузнецовськ

Re: Мікроджиговий спінінг

Повідомлення Саша16 »

Мікро джиг з мормишками це вже нано джиг, проводку можна робити як в товщі води так і на дні. ББ для цих цілей не підійде, для цих цілей підійте форелевий спіннінг ХUL або SXUL з параболічним строєм. В мене під мормишки спіннінг Abu Garcia MASS BEAT MS-602XUL.
Востаннє редагувалось 18 лютого 2013 19:45 користувачем Саша16, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Мікроджиговий спінінг

Повідомлення B.B.B. »

Тарас 2110 писав:Це проводка приманки біля дна чи в товщі води з постійною грою, рівномірно та з паузами на місці-так як я це розумію. Так звані проводки "в стилі Чорного" і подібне. Мабуть якось так.
Ну, тоді зрозуміло. Прошу вибачення, але фаворит під ці цілі не зовсім, а ось варіант
Саша16 писав: Abu Garcia MASS BEAT MS-602XUL.
непоганий.
Як інший варіант Graphiteleader Bellezza у різних довжинах
Аватар користувача

Саша16
Плоскирка
Повідомлень: 62
З нами з: 01 травня 2011 21:57
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: Кузнецовськ

Re: Мікроджиговий спінінг

Повідомлення Саша16 »

Думаю що GRAPHITELEADER Bellezza GLABS-602SXUL буде нормально.
Аватар користувача

Тарас 2110
Мальок
Повідомлень: 5
З нами з: 09 лютого 2013 13:00
Справжнє ім'я: Тарас
Звідки: Київська обл., м Переяслав-Хмельницький

Re: Мікроджиговий спінінг

Повідомлення Тарас 2110 »

Дякую за поради. Про спіни Abu Garcia MASS BEAT MS-602XUL та GRAPHITELEADER Bellezza GLABS-602SXUL я читав багато гарних відгуків, та і назви фірм говорять за себе. Та бюджет покупок розраховую з своїх реальних можливостей і тому націлений на дешевші варіанти типу Фаворит. Супер вимог до палок не висуваю, адже меі не на змагання. Готовий миритися з деякими недоліками, які присутні в бюджетних спінів.
Аватар користувача

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: Мікроджиговий спінінг

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

Тарас 2110 писав:Дякую за поради. Про спіни Abu Garcia MASS BEAT MS-602XUL та GRAPHITELEADER Bellezza GLABS-602SXUL я читав багато гарних відгуків, та і назви фірм говорять за себе. Та бюджет покупок розраховую з своїх реальних можливостей і тому націлений на дешевші варіанти типу Фаворит. Супер вимог до палок не висуваю, адже меі не на змагання. Готовий миритися з деякими недоліками, які присутні в бюджетних спінів.
Беріть ББ 0.5-5 і все... а якщо ні, то Попросіть "АНАТОЛІЙ" з нашого форуму зробити вам бюджетну палочку за не дуже дорогу ціну..
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

Bodya2222
Окунь
Повідомлень: 234
З нами з: 22 квітня 2011 11:12
Звідки: м. Луцьк

Re: Мікроджиговий спінінг

Повідомлення Bodya2222 »

А який смисел тоді від нано джигу якщо lol: не брати участі в змаганях, особо не наїсишся кукушками по 5 грам))
Life is good!!!!

Магазин Риболовний моє місце роботи)))))
Аватар користувача

Саша16
Плоскирка
Повідомлень: 62
З нами з: 01 травня 2011 21:57
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: Кузнецовськ

Re: Мікроджиговий спінінг

Повідомлення Саша16 »

Тарас 2110 писав:Дякую за поради. Про спіни Abu Garcia MASS BEAT MS-602XUL та GRAPHITELEADER Bellezza GLABS-602SXUL я читав багато гарних відгуків, та і назви фірм говорять за себе. Та бюджет покупок розраховую з своїх реальних можливостей і тому націлений на дешевші варіанти типу Фаворит. Супер вимог до палок не висуваю, адже меі не на змагання. Готовий миритися з деякими недоліками, які присутні в бюджетних спінів.
З бюджетних можете спробувати Kingfisher Miracle ME562ULS я спочатку ловив таким потім купив Abu Garcia MASS BEAT.
Відповісти

Повернутись до “Спорядження”