СпорядженняМікроджиговий спінінг

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Ribolov Kostya
Підуст
Повідомлень: 71
З нами з: 24 березня 2010 14:42
Звідки: с.Підгайці

Re: Мікроджиговий спінінг

Повідомлення Ribolov Kostya »

Чи користується хтось спіном deep-sea jig 210 W.S.2-20g Висловіть свої враження про нього як він по мікроджигу?
В очередной раз убеждаюсь, что без труда и пруд то не найдешь.
Аватар користувача

We$t
Супермодератор
Повідомлень: 424
З нами з: 06 квітня 2009 09:26
Справжнє ім'я: Віталій
Контактна інформація:

Re: Мікроджиговий спінінг

Повідомлення We$t »

тест 2-20 говорить сам за себе - ніяк
Аватар користувача

Ribolov Kostya
Підуст
Повідомлень: 71
З нами з: 24 березня 2010 14:42
Звідки: с.Підгайці

Re: Мікроджиговий спінінг

Повідомлення Ribolov Kostya »

Недавно прикупив собі спінінг Salmo Elite Mikro Jig 2.10см тест 0-10г хоча його реальний тест до 7грам. Хто юзає цей спін по МДЖ які враження?
В очередной раз убеждаюсь, что без труда и пруд то не найдешь.
Аватар користувача

Палыч
В`юн
Повідомлень: 39
З нами з: 28 травня 2009 17:47
Звідки: луцьк

Re: Мікроджиговий спінінг

Повідомлення Палыч »

Ловлю третій рік,тільки в мене ріст 2.40 враження позитивні.Джигу по кінчику бачу від 4-х грам а менше по шнуру або і так відчуваю в руку.Польотні дані, головка 3-4гр не жалуюсь, шнур 0,12(знаю що треба тоньше)воблеркі,залежно від конструкції.В минулому році виграни змагання по хижаку з човна.Обережно з кінчиком я зламав десь 2см.
Аватар користувача

Ribolov Kostya
Підуст
Повідомлень: 71
З нами з: 24 березня 2010 14:42
Звідки: с.Підгайці

Re: Мікроджиговий спінінг

Повідомлення Ribolov Kostya »

Так, згідний з вами, кінчик дуже тонкий і мягкий. Але саме в цьому і є сикрет далекого закидання приманки (звичайно дальнісьть залежить не тільки від спінінга) По якій причині сталась поломка?
В очередной раз убеждаюсь, что без труда и пруд то не найдешь.
Аватар користувача

Палыч
В`юн
Повідомлень: 39
З нами з: 28 травня 2009 17:47
Звідки: луцьк

Re: Мікроджиговий спінінг

Повідомлення Палыч »

Задивився як кум тягне рибу,але був відремонтований в польових умовах (у човні),служить досі.
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Мікроджиговий спінінг

Повідомлення shanik »

Графітлідер випустив нову, відносно бюджетну рокфішеву палку http://www.olympic-co-ltd.jp/en/g_rod/c ... 2ul_s.html. вдвічі дешевшу за фінку http://www.olympic-co-ltd.jp/en/g_rod/f ... 2ul_t.html. Хтось зустрічав відгуки про цього "звіра"?
Аватар користувача

максім
В`язь
Повідомлень: 100
З нами з: 27 жовтня 2009 13:37
Звідки: м.Луцьк

Re: Мікроджиговий спінінг

Повідомлення максім »

Купив собі Graphiteleader CALZANTE 2.29 м 0.5-6 грам. Відразу лягла в руку ця палка. Спінінгом дуже задоволений :D :D :D . Дуже легкий. Кінчик дуже м"ягкий. Рельний тест 1-6 грам. Кидав ним починаючи від мормишок 0,4 і закінчуючи 5 грамами. Кінчик відігрував менше 1 грама, а від 2-3 грам це просто клас як відігрує. Чюйка взагалі класна. Чюється любе торкання до приманки.
Перед цим в мене був Kingfihser Micro Jig, то буду порівнювати тільки з ціє юпалочкою. Спінінг значно проігрує. По приманках вагою до 3-4 грам. Кінчик не так показує торкання дна приманки. Відчувається покльовки по іншому. В закиді проігрує. Дуже важкий.
Вдалось розловити цей спінінг.
Аватар користувача

Андрей
Минь
Повідомлень: 166
З нами з: 19 серпня 2009 22:47
Звідки: Луцьк

Re: Мікроджиговий спінінг

Повідомлення Андрей »

Максиме, а можна детальніше про даний девайс ? :geek:
Цікавить, саме застосування даного спіна під софт-стиль. Як він себе показує при використанні монофіла ?
максім писав:а від 2-3 грам це просто клас як відігрує
А Графітлідер Кальзанте з такою вагою грузів тільки показує по кінчику торкання дна приманкою чи відчувається в руку, не дивлячись на кінчик ?
максім писав:починаючи від мормишок 0,4 і закінчуючи 5 грамами
А з якими весами працювати найкомфортніше ? Думаю від 4 грам кінчик буде провалюватись :roll:
Аватар користувача

shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 1531
З нами з: 15 лютого 2009 01:30
Справжнє ім'я: Віктор
Звідки: ФРС ВО м. Луцьк

Re: Мікроджиговий спінінг

Повідомлення shanik »

Макс, а як в порівнянні з фінкою? Як точно називається модель (на фотках не схожа на цю http://www.olympic-co-ltd.jp/en/g_rod/c ... 2ul_s.html)? За скільки взяв (можна в ПП)?
Відповісти

Повернутись до “Спорядження”