ЗвітиПасивна щука літом в траві, тест силіконових приманок Upstream Fusion.

Ловля щуки та окуня літом в траві на силіконові приманки Upstream Fusion в околицях м. Луцьк

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
kos.wova
Мальок
Повідомлень: 7
З нами з: 03 липня 2020 16:24
Справжнє ім'я: Володимир Косінець
Контактна інформація:

Пасивна щука літом в траві, тест силіконових приманок Upstream Fusion.

Повідомлення kos.wova »

Зображення
Після робочого дня вирішено виїхати ввечері на рибалку. Як на зло, довелося затриматися на роботі, з Луцька вирушаємо лише о сьомій годині. Часу на риболовлю залишається ще менше, близько півтори години, тому їдемо недалеко, всього 15 км від міста.
Приїхавши до водойми, не кваплячись, розкладаємо свої комплекти та швиденько закидаємо монтажі у воду.
Водойма являє собою неглибокий ставок, який літом вкривається водяною рослинністю, проте, враховуючи той факт, що цього року в липні частенько йдуть грози, у ставу прибуло води близько пів метра і весь цей простір над зіллям наш))) Домовляємося із Дмитром використовувати абсолютно різні приманки, щоб швидше знайти вподобання риби. Дмитро нещодавно отримав на тест якісний силікон від Upstream, він ловитиме виключно на приманки цього бренду, я ж заряджатиму все, що зібралося в коробці.
За кілька закидів мені вдається впіймати першу рибку на рачка від Fanatik - нею виявився невеличкий окунець.
Зображення
Розуміємо, що "роздачі" сьогодні не буде) та ще й трава додає складності у подачі приманки. Доводилося невеликими вагами плавно проводити приманки над рослинністю, лише інколи роблячи паузи, щоб відчути дно водойми. Я перебираю свої приманки, оснащуючи їх то Джиг-ріг, то стандартною класичною чебурашкою від Дніпросвинець, товариш змінює силіконові приманки Upstream, Fusion, Scorp, Swirl, Shugar... За кілька хвилин починає капати дощ, я та Дмитро, одягнувши дощовики, пішли далі в чоботах очеретом по воді.. Хоч не дуже комфортно, проте рибалка супроводжувалась балачками та цікавими риболовними історіями, з неба капав теплий літній дощ, водойма порожня, лише ми - саме те що потрібно для релаксації після напруженого робочого дня. Ось у товариша стається клювака, проте засікти рибу не вдається, діставши оснастку з води, помічаємо порізи від зубів щуки на силіконі Upstream Fusion, проте подальші спроби доловити рибу були невдалими. Рухаємося далі, Дмитро ніби висмикуючи приманку із зілля, відчуває, що зілля почало зміщуватися - підсічка і.... починає співати фрикціон, риба відразу заводить в водяну рослинність, проте за кілька секунд її вдається звідти вивести, ще кілька піруетів на поверхні води після чого, риболов вправно рукою дістає теплу літню щуку, на нижній губі якої звисає біла силіконова приманка Upstream Fusion 2. Настрій в обох миттєво піднявся. Кілька фото зубатої
Зображення
Зображення
Із характеру клювання та присутності, на поверхні щуки численної кількості п'явок, очевидно, що хижачка пасивна та ховається у водних зарослях. Звичайно, враховуючи рибу та й холосту клюваку, я оснащую свій спінінг таким же силіконом, і уже з наступної постановки, я відчуваю легеньку потяжку, на підриві приманки, підсічка - у мене теж почав тріщати фрикціон. Щука атакувала білого Фюжена недалеко від берегу, і, лише підхопив її рукою, монтаж відразу ж вилетів з пащі. Щучка хоч і невелика, лише 600г, проте така бажана на цій короткій вилазці.
Зображення
Впіймана мною щука теж уся обліплена п'явками, які були як на лусці, так і на носі, на плавцях взагалі...
Починає темніти, ми по трохи зміщуємося до автомобіля, в планах наступного ранку теж відвідати цю водойму, проте вранці, перед робочим днем.
Єдина приманка, на яку були покльовки і впіймано зубатих - білий UpStream Fusion 2" Gold Milk пройшов вдале тестування, обійшовши наших фаворитів. Мабуть, не в силах встояти перед цією невеликою об'ємною рибкою, з активною грою, навіть, із теплої, зручної схованки в зіллі, вона за ним вискакує))) А можливо так склалося, але цього ми уже не дізнаємося. 😉

Джерело:
https://koswovka.blogspot.com/2020/07/p ... usion.html
Більше статей у мому блозі - https://koswovka.blogspot.com/
Відповісти

Повернутись до “Звіти”