ЗвітиТеремнівські ставки.

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

БОДІК
Ікринка
Повідомлень: 1
З нами з: 25 червня 2012 11:24
Справжнє ім'я: Богдан
Звідки: Луцьк

Re: Теремнівські ставки.

Повідомлення БОДІК »

Доброго дня шановній громаді!!!Наважився і я на перший міні звіт.Так як проживаю на відстані семи хвилин від теремнівських ставків,питання де провести вільну годину не виникає.От вчора по обіді і подався...Вирішив стартувати від дамби.Зібрав палочку,особливо з наживкою не перебирав,почав з їстівних хробаків,шарнір 1,5гр. і вперед.Перші чотири проводки,чистка дна,п'ята надійний зацеп.Так як водичка досить прозора,бачу,тай вже відчуваю що не зацеп.Хвилина приємної боротьби і коротенька фотосесия...
Відпускаю,йду далі,змінюючи час від часу колір наживки і виробника.декілька ледь відчутних тичків і на джавастік спокусився полосатий малюк...
30 хвилин безрезультатного полоскання,повертаю в ту сторону звідки прийшов,як завжди думаю,ну останній закид і все,,,на шостій проводці клювання.Все добре видно,вчепився олівець на 200гр.Діставати його бажання,тай змісту не було,тож притримуючи шпулю,зачекав поки він сам успішно звільнився,.На дворі дюдя,пальці показують,що я більше нічого не зловлю,все додому...
Всього доброго!!!
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Теремнівські ставки.

Повідомлення B.B.B. »

Була нагоду із самого ранку перевірити Теремно на наявність риби у таку пізню пору.
Як виявилось – риба є і вона навіть клює.
Власне, ось такий фото звіт
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Зображення
Аватар користувача

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: Теремнівські ставки.

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

B.B.B. писав:Була нагоду із самого ранку перевірити Теремно на наявність риби у таку пізню пору.
Як виявилось – риба є і вона навіть клює.
Гарно! а як жеш щучка? невже мовчить..? щось цього року щучка під осінь не дуже ловиться...думаю напевно не тільки я так замітив.. чи можливо я помиляюсь..
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Теремнівські ставки.

Повідомлення B.B.B. »

Вечірня прогулянка у Теремно дарує несподіваний кльов. Одне із клювань було щуче. Враховуючи чисельну кількість рибалок на живця – щука час від час клює.

ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Аватар користувача

Makshaker
Підуст
Повідомлень: 72
З нами з: 30 липня 2012 15:46
Справжнє ім'я: Максим
Контактна інформація:

Re: Теремнівські ставки.

Повідомлення Makshaker »

Сьогодні була змога вийти в Теремно! Рибалив хвилин 40, за цей час вдалося взяти одного гігантського окуня вагою приблизно 700гр. Рибалкою був задоволений! Рибку відпустив!!!
som: som: som:
Востаннє редагувалось 15 серпня 2013 18:54 користувачем Makshaker, всього редагувалось 1 раз.
Когда рыба клюет — за душу берет.
Аватар користувача

Вітус
Вугор
Повідомлень: 542
З нами з: 10 листопада 2009 13:08
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк

Re: Теремнівські ставки.

Повідомлення Вітус »

фартова снасть! luks:
Аватар користувача

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: Теремнівські ставки.

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

Теремно замерзло?чи ще можна покідати спінінгом?хочу сьогодні після навчання пройтися.
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

Ale}{
Йоржик
Повідомлень: 53
З нами з: 24 вересня 2011 22:22
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Теремнівські ставки.

Повідомлення Ale}{ »

Ще в неділю, опісля чергової рибалки вирішив провідати ставочки на наявність і активність рибки. Недільний вихід дав 2 сходи, тому на сьогоднішній ранок покладав надії таки "добити" ту рибку. Підйом в 5.00 швидкий збір і гайда на водойму. За 10 шоста вже роблю перші проводки. До 6.30 рибка мовчала взагалі, потім тичок в березі на їстівного червачка, не засіклася, хоча покльовка гарна. Змінюю приманку, через 20 хвилин вже отримую чіткий "тук", коротке виважування новим спінінгом і перша щука сезону позує перед фотокамерою.
Зображення
Хоч і невеличка але така приємна рибка.
Міняю декілька місць, і як то кажуть "на останньому закиді" виловлюю ще і окунця.
Зображення
Рибка відпущена в рідну стихію.
Настрій піднято, можна і на роботу сходити :)
Востаннє редагувалось 25 квітня 2013 14:04 користувачем Ale}{, всього редагувалось 1 раз.
Я - українець, і я цим пишаюсь...
Аватар користувача

Makshaker
Підуст
Повідомлень: 72
З нами з: 30 липня 2012 15:46
Справжнє ім'я: Максим
Контактна інформація:

Re: Теремнівські ставки.

Повідомлення Makshaker »

Сьогодні відвідав Теремно... Риба пасивна, треба шукати стоянку окуня... Загалом за годину ловлі зловив 6 матросів (найкрупніший 160г) + кілька нечітких покльовок.
Востаннє редагувалось 05 березня 2014 16:55 користувачем Makshaker, всього редагувалось 1 раз.
Когда рыба клюет — за душу берет.
Аватар користувача

Ale}{
Йоржик
Повідомлень: 53
З нами з: 24 вересня 2011 22:22
Справжнє ім'я: Олександр
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Теремнівські ставки.

Повідомлення Ale}{ »

Сьогодні з самого ранку знову відвідав ставочки, піднімати настрій перед роботою :) Рибка абсолютно відмовлялась від пасивних приманок, одразу після заміни на активну на другій проводці покльовка і перша зубастенька на березі, фотографую і обережно відпускаю.
Зображення
Змінивши декілька місць на фінальному закиді отримую чітке клювання і недовгу боротьбу з перетягуванням фрикціона (як приємно він дзвенить у вухах, наче пісня). Ця красуня вже більшенька, фотографую і обережно відпускаю в рідне середовище.
Зображення
Настрій піднято, можна і до роботи :)
Я - українець, і я цим пишаюсь...
Відповісти

Повернутись до “Звіти”