ЗвітиІква

Модератори: sentkroy, B.B.B.

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Справжнє ім'я: Віталій
Дякував (ла): 3046 рази
Подякували: 3408 рази

Re: р. Іква

Повідомлення B.B.B. » 02 травня 2009 21:18

А де ж звіти, хлопці? Тактика, приманки, проводки, способи шукання риби. Гадаю, це все цікаво було б почитати. Свої 4 вилазки на р. Іква виставляв. Була одна технічна проблема, що стерла одну інфу, але ж на Ікву від Луцька "стежина прокладена вже давно"? Одним словом, "давайе жити дружно" і писати гарні звіти про рибалку, ділитись досвідом, враженнями - так буде цікаво усім!
З повагою, В.В.В.

Автор цієї теми
shanik
Керівник напрямку Мормишка, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Справжнє ім'я: Віктор
Дякував (ла): 1402 рази
Подякували: 2364 рази

Повідомлення shanik » 02 травня 2009 21:45

Mrak писав:Да невапрос! :P Шанік Пррівет. Як наша річка???
Привіт. Річка супер, таке враження що риби багато і різної, жаль нема можливості почастіше до Вас навідуватись.

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. » 02 травня 2009 21:58

shanik писав:
Mrak писав:Да невапрос! :P Шанік Пррівет. Як наша річка???
Річка супер, таке враження що риби багато і різної, жаль нема можливості почастіше до Вас навідуватись.
- таки із часом цілковита правда. Хоч сама "правда" про мальовничу і гарну річку Іква - таки є ще більшою. ОДним словом, річка Іква є, без сумніву, дуже гарною річкою і дай, Бог, щоб вона завжди була такою гарною, лагідною і багатою на рибу, а ще чистою від сміття та берегового хламу. І той рибалка, який завітаю на цю річку, обійдеться із нею також по доброму...

Mrak
В`юн
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Mrak » 04 травня 2009 14:09

Чому нема звіту про 2 зустріч?

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. » 04 травня 2009 18:10

Mrak писав:Чому нема звіту про 2 зустріч?
- привіт, Іване. Звіт про 2 Зустріч-рибалку "Головень" подано у відповаідній темі ось тут- http://www.rybalka.lutsk.ua/forum/viewt ... 0&start=10
Сподіваюсь, що і свої враження відпишеш у зазначеній темі.
З повагою, В.В.В.

We$t
Супермодератор
Дякував (ла): 639 рази
Подякували: 649 рази
Контактна інформація:

Повідомлення We$t » 05 травня 2009 11:27

Почну з початку, так сказать "с істоков".
На головня спінінгом ніколи цілеспрямовано не їздив, хоча з спінінгом вже чотири роки, тому начитавшись звітів про мегажор - вирішили з сусідом рванути на Ікву. Річка вразила чистотою берегів, гарними пейзажами і в уяві малювались страшні головні-мастадонти :shock: і тріск фрикціону після підсічки цієї сильної риби. Ну а поки збираємось і фотографую пейзажі
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Почали від мосту і вже за пів-години колега взяв першого на каміон. Я був не готовий до такої риболовлі і полосував воду шнуром ПП щучого діаметру з ЛМ-44, ясно, що така дратва лякала всю рибу, але надії я не полишав. Цілий день пройшов в пошуках риби, вона була дуже активною, що не могло не дратувати затятого спінінгіста підливаючи лишнього адреналіну в кров. Так пройшов день, колега біля металевих залишків мосту підняв гарного окуня на міноху від діда Рапали і все. Наступний тиждень пройшов в гортаннях форумів, розмов з Гєною і закінчився намоткою тонкого шнура на запасну шпулю TD Sol 3000,
Зображення
на бекінг пішло три мішка ізоленти :lol: , озброївшись любязно наданими вобами від Гєни (P21 Гіпноз, та Ред Раг) та купленим тіні-хрущом - я був готовий, більше напевно морально чим по приманках.
І ось в П'ятницю ми на місці. Погода просто рай для спінінгіста: поривчастий вітер, холод, дощ :shock:
Зображення

Зображення

Пройшли до села: жодного успіху. Пара тичків і усе. Зустрівся з спінінгістом зі стажем Іваном з Луцька. По-доброму позаздрив кількості та якості вобів у його коробці. Іван підняв головня з поплавком і з лєскою і спонсорував мені.
Зображення
Отак я "зловив" першого в житті головня га спіннінг, та самолюбство і гордість в крові кожного спінінгіста і я не здавався. З розмов з новим знайомим колегою зроблено висновок, що усі воби треба малювати маркером в темний колір, що я і побачив у його коробці. Після цього мій грущ був "доведений" точковим малюнком маркером на низу, відразу удар під берегом і сход :roll:. Пройшовши ще трохи ми попрощались, пан Іван поспішав. Дочекавшись товариша Миколу ми присіли біля понтону. Треба сказати місцеві майстерно тягали головня на хрущів. Там я і зловив свого першого на гіпноз, хоча чесно кажучи трохи розчарований ним.
Зображення

Поволі вертаємося до машини, починає накрапати дощ. Перекусили і знову в бій. Я на тіні взяв ще одного головня, який викрутився і впав в воду, я як справжній рибак не міг його просто так відпустити і скочив за ним. Наслідки: спінінг, годинник і катушка в мулі, я поколіна в воді, але головня я піймав руками уже в воді :P , во как !.
І тут він: головень-мастадонт, Коля кричить: - "є, хороший !", слово хороший він повторив раз сто :lol:
Зображення
розмір очей на фото передає хвилювання :mrgreen: Треба сказати, що виручив його в той день Megabass Baby Grifon
Далі був ще один, Зображення
І в мене щучка на P21 чірфул, для мене цей воб став справжнім відкриттям: тримає течію, грає як "живий" і ловить. Ця фотка для Віталіка "В.В.В." для згадки про шкільні роки :P
Зображення

Потім глухо, хоча ред-раг продовжував косити верховодку
Зображення
Біля мостів справжній аншлаг, один місцевий умєлєц на горох навалив 13 (тринадцять) кілограм :!: , для чого стільки ???
Ну і фото альпініста
Зображення
Потім поїхали додому.
Були і вчора. З вражень-кльову нема, Коля на Хіскорі взяв одненького, зустріли місцевого спінінгіста Максима, потравили анекдотів. В мене на чірфул злобна щуча покльовка змотані метрів десять шнура, тріск фрікціона і бурун на воді з видом на верхній плавник серйозного розміру. З такими трійниками шансів не було... в мене.
От за це ми і любим спінінг.
Поки все, We$t
Востаннє редагувалось 05 травня 2009 13:19 користувачем We$t, всього редагувалось 1 раз.
За це повідомлення автора We$t подякував:
B.B.B. (20 січня 2011 18:59)
Рейтинг: 2.7%
Зображення
Зображення

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. » 05 травня 2009 12:00

We$t (Віталік Дячук) - звіт супер!

P.S. Годиться старим приятелям зустрітись!

We$t
Супермодератор
Дякував (ла): 639 рази
Подякували: 649 рази
Контактна інформація:

Повідомлення We$t » 05 травня 2009 13:19

З прізвищем вроді промашка вийшла, дивись ПП
Зображення
Зображення

Mrak
В`юн
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Mrak » 05 травня 2009 14:51

Привіт! Як справи? До нас ще їздите на Ікву?

B.B.B.

Повідомлення B.B.B. » 05 травня 2009 16:11

Mrak писав:Привіт! Як справи? До нас ще їздите на Ікву?
- Іване привіт. Ще на Ікві не бував. Поки чекаю призів із Києва. А ось твого звіту про 2Зустріч-рибалку і твоїх вражень так і не побачив. Хоча б кілька слів!

Відповісти

Повернутись до “Звіти”