ЗвітиРибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

Microjig_men
Лин
Повідомлень: 117
З нами з: 25 червня 2012 13:16
Звідки: луцьк
Контактна інформація:

Re: Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Повідомлення Microjig_men »

Сьогодні я з компанією вирвалися у Хріники, спочатку ловили в Набережному, активність рибу була досить висока, всі відійшли від нуля. Значущіх уловів не було, тількі Віталік узяв невеличку щучку приблизно 100-150 грам, і я взяв щучку на 400 грам, що правда в Андрія Танцюри взялпа щучка до 1 кг ,але зрізала в нас на очах приманку в самому березі.Пізніше переїхали блище до дамби там теж наловили трохи окунців, потім як клювати стало хуже ми з Анатолієм Литвинюком вирішили поставити мормишки, і трохи половити бель.А Віталік з Андрієм пішли пробувати ловити головня, як результат Андрій піймав головлика приблизно на 500 грам, а Віталік десь близько 1 кг.Рибалка була просто супер, щей порадував повний штіль, який був на водоймі цілий день ,я такого давно уже не бачів.Доречі на березі ми побачіли , дохлого окуня десь за 1 кг весом, і карпа десь за 3 кг.Браки не сплят.
Ось відхожу від нуля невеличкім окунцем,
потім в мене бере щучка 2 хв виважуваня і вона опиняється на березі,
і ще одне фото із нею,
потім я переключівся на плотвичку і ось результат перша,
і друга і понеслась,
пізніше ми побачіли досить не приємну картину кучу дохлих раків пару йоршиків і цього окуня.
Всім ///НХНЛ///
Аватар користувача

Microjig_men
Лин
Повідомлень: 117
З нами з: 25 червня 2012 13:16
Звідки: луцьк
Контактна інформація:

Re: Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Повідомлення Microjig_men »

Ось відео з виважуванням щучкі, правда камера була вімкнена трішкі пізно, і видно як я її уже намагаюсь узяти.
Аватар користувача

akrus

Re: Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Повідомлення akrus »

Теж добавлю декілька фото із сьогоднішньої риболовлі.
Першим відзначився Віталій.

Деталі відпише Віталій Віжанський.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Повідомлення DRAKULKA »

Команда "Сами с Usami" mayachok:
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Повідомлення B.B.B. »

Риболовля того дня видалась доволі цікавою і вкотре повчальною. У програмі непросто риболовля та спілкування, але й обмін досвідом та тестування новинок. Як часто буває перший закид приносить першу рибу – тут не зовсім несподівано клює щучка. На цю пору в Набережному досить часто можна зустріти щупачка і ця зустріч відбулась. Напередодні готуючись до риболовлі спеціально комплектуюсь новими снастями: спінінг Favorite Synapse SYS702 ML, 4-16 гр., ставлю за основу шнур від Sunline Troutist Area PE 0.2 (мабуть один із самих тонких шнурів); на поводок ставлю флюр Sunline FC Tornado V Hard у діаметрі 0,148 мм. За приманку використовую також новинку від ТМ Crazy-Fish новий твістер у кольорі «фіолет» ANGRY SPIN 2,5 см. Результат дрібний щупачок на березі для фото сесії.
Зображення[
Типова проводка у вигляді класичної приносить раз по раз по хижаку.
Зображення Зображення

Зображення
У хлопців справи теж нівроку
Зображення Зображення
Зрештою, далі діло пішло веселіше. Достатньо було находити нові місця та раз по раз змінювати приманки. Гарно зарекомендували себе й інші новинки, зокрема приманка від Reins AJI ADDER BUBBLE 001 Watermelon seed
Зображення Зображення
На останок спробували у ловлі головня. І хоч того часу кілька хвилин – вдається із Андрієм взяти по одному непоганому екземпляру та отримати ще по одному клюванні.
Зображення
Зображення
Цього разу знову у фаворі козирні колєбалочки
Зображення
Власне, риболовля видалася доволі цікавою.
Аватар користувача

Lyc'kuy_Ruba4ok
Щука
Повідомлень: 324
З нами з: 01 квітня 2011 00:02
Справжнє ім'я: Роман
Звідки: м.Луцьк
Контактна інформація:

Re: Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Повідомлення Lyc'kuy_Ruba4ok »

Голавлі зачьотні!! БРАВО!! luks:
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
Якщо є вільний час, то найкраще його буде провести на РИБАЛЦІ...
Аватар користувача

akrus

Re: Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Повідомлення akrus »

Відвідав з братом сьгодні Набережне. Приїхавши, картина не дуже порадувала, берегова лінія вся в траві. Дждиг 3 грама на вибросі не дало результатів. Вирішено було примінити попер.
Парочка забросів з берега і зацеп, коли спасли попера, брат вирішив взяти спін в руки і понеслось. Окунь не крупний но порадував.

Завтра попробуєм з лодки, відпишусь.
НХ НЛ!
Аватар користувача

Microjig_men
Лин
Повідомлень: 117
З нами з: 25 червня 2012 13:16
Звідки: луцьк
Контактна інформація:

Re: Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Повідомлення Microjig_men »

Сьгодні я ,Андрій Танцюра Віталік Міцевський та Ярик відвідали Хрінецьке водосховище.Одразу скажу, що риба відверто не хотіла клювали і ігнорувала повністю усі приманки,але всеж всім вдалося піймати трішкі більше 10 хвостиків.Бонусами сьогодні відзначились Андрій та Віталік,Андрій піймав підляшіка на 480 грам,доречі зловлений був він чесно,а Віталік піймав окуня, як не страно теж на 480 грам,а остальне все мелоч.Я теж міг би не відставати ,але один окунь під 300 грам розігнов гачка і зійшов під самою лодкою , коли я вже намагався його підняти.Однак мені вдалося піймати 3 окунці до 200 грам,одного піймав навіть на тролінг,та удача посміхнулась мені щей у вигляді підлящіка чі густери, точно не знаю, що то за чудо,доречі теж пійманої чесно.Ось так і завершилась наша рибалка в Хрінниках.Нажаль фото тількі одне, надіюсь Віталік та Ярик докінуть ще пару своїх фото з риболовлі. aga: aga: aga:
Аватар користувача

Pallas
Ротан
Повідомлень: 48
З нами з: 05 грудня 2010 20:34
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Повідомлення Pallas »

не дуже мені подобається використовувати сторонні ресурси, щоб закинути фотку на форум (адміни, візьміть до уваги)
рибалка видалась якоюсь безкльовною, хоча пістонів можна було трошки насмикати, але ставка була все ж на більшу рибу.
Робота - це можливість відпочити між рибалками
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Рибалка у с. Хріники та Хріниківському водосховищі

Повідомлення DRAKULKA »

До уваги прийняли. chitaj:
Не знаю чому Вам це не подобається, але якщо дуже-дуже не подобається то можете оплатити додаткові сервера і заливати зображення напряму в форум.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”