Реєстрація:
1. "Форсаж", Корець-Луцьк
1.Волохов Микола, РОФРС
2.Віжанський Віталій
3.Литвинюк Анатолій
2. "Шамани", Здолбунів-Луцьк
4.Мирончук Ігор, Здолбунів
5.Богданов Дмитро
6.Муха Анатолій
3. "Академія", Луцьк
7.Редчук Максим
8.Григор’єв Роман
9.Маслош Дмитро
10.Карпюк Роман (запасний)
4. "Академія-2", Луцьк
11.Сітовський Андрій
12.Лінчук Олександр
13.Мединський Володимир
5. "West Bug", Нововолинськ-Володимир-Волинський
14.Остапчук Андрій
15.Драч Руслан
16.Кубюк Іван, Володимир-Волинський
6. "CRAZY FISH" м.Тернопіль
17.Мозіль Ігор
18.Кіцак Віталій
19.Білокінський Василь
7. "Львів" м.Львів
20.Зарума Володимир
21.Підгірний Олег
22.Скрипко Сергій
Без команди:
23.Стадніков Веніамін, Чернівці
24.Боярчук Сергій, Луцьк
25.Яцина Віталій, Ковель
26.Жуковець Влад, Луцьк
27.Дмитренко Дмитро, Луцьк
28.Цвик Юрій, Львів
29.Дмитрук Іван, Луцьк
30.Лопачук Дмитро, РОФРС
Сезон 2014 року ⇒ VII Чемпіонат Волинської обл., с.Колодеже, 25.10.14
Модератор: President
-
Автор цієї теми - Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
- Повідомлень: 3351
- З нами з: 13 лютого 2009 22:55
- Справжнє ім'я: Віталій
Re: VII Чемпіонат Волинської обл., с.Колодеже, 25.10.14
Оновив реєстрацію!
-
Автор цієї теми - Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
- Повідомлень: 3351
- З нами з: 13 лютого 2009 22:55
- Справжнє ім'я: Віталій
Re: VII Чемпіонат Волинської обл., с.Колодеже, 25.10.14
До уваги учасників змагання - бажано із собою мати чоботи (у березі можливе болото після дождю)!
-
- Личинка
- Повідомлень: 4
- З нами з: 12 вересня 2013 10:44
- Справжнє ім'я: Стадников Вениамин
- Контактна інформація:
Re: VII Чемпіонат Волинської обл., с.Колодеже, 25.10.14
Перепрошую, але Cтаднiков Венiамiн не зможе взяти участь в змаганнях.
Завжди свiжi звiти з рибалки http://pro-fish.com.ua
Re: VII Чемпіонат Волинської обл., с.Колодеже, 25.10.14
Зміни у команді:
4. "Академія-2", Луцьк
11.Сітовський Андрій
12.Лінчук Олександр
13. Карпюк Роман
Мединський Володимир - без команди
4. "Академія-2", Луцьк
11.Сітовський Андрій
12.Лінчук Олександр
13. Карпюк Роман
Мединський Володимир - без команди