СпорядженняЛітня мормишка або бічний кивок

Модератор: Sergey@F

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Літня мормишка або бічний кивок

Повідомлення myname »

Незнаю де краще відкрити цю тему ловлі риби, але вона схожа на поплавцеву ловлю риби штекерним вудилищем.
Снасть літня мормишка або бічний кивок, яку використовую для ловлі риби. Попробуйте половити рибу такою снастю і ви будете здивовані великою кількістю покльовок різних видів риби.

Аватар користувача

Автор цієї теми
myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Літня мормишка або бічний кивок

Повідомлення myname »

Мій ящик для ловлі риби на літню мормишку (бічний кивок), махову вудку чи спінінгову ловлю. Дуже зручний та практичний. Тим більше я люблю робити риболовні девайси власними руками.

Аватар користувача

Автор цієї теми
myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Літня мормишка або бічний кивок

Повідомлення myname »

Рибалка за 2 квітня 2019 року №24.
Нарешті вдалося вирватися на рибалку, адже за роботою вільного часу практично не було. На велосипеді поїхав у село Холонів Волинської області на річку-вонючку прихопивши з собою бічний кивок та ультралайтовий спінінг. На рибалку мав 2 години, піймав декілька карасиків, йоржиків та окунця.


Аватар користувача

Автор цієї теми
myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Літня мормишка або бічний кивок

Повідомлення myname »

Рибалка за 5 квітня 2019 року №24.
Поїхав з жінкою на рибалку в село Холонів Волинської області. Щуку та окуня спінінгом не піймали. На поплавцеву вудку теж не було покльовок, а ось на манну бовтанку та бічний кивок вдалося піймати декілька карасиків. Червоного хробака карасик не хотів атакувати. Дорога з Горохова в Холонів в такому стані, що інколи потрібно переключатися на першу передачу щоб подолати ями на асфальті.
Аватар користувача

Автор цієї теми
myname
Судак
Повідомлень: 261
З нами з: 26 липня 2010 21:16
Справжнє ім'я: Вовка
Контактна інформація:

Re: Літня мормишка або бічний кивок

Повідомлення myname »

Збираю снасть для ловлі на бічний кивок. Поламалася котушка для ловлі на бічний кивок, тому змушений був замінити котушку на вудилищі. В цьому відео розкажу, як прив’язую ліску до шпулі котушки, як прив’язую ліску до мормишки. Риболовля на бічний кивок дуже азартна, один раз спробував і ловлю по сьогоднішній день.

Відповісти

Повернутись до “Спорядження”