Сезон 2013 рокуФестиваль "Буг фест" 20 жовтня 2013 року

Модератор: President

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
Aborygen
Плітка
Повідомлень: 43
З нами з: 25 грудня 2011 16:31
Справжнє ім'я: Андрій

Фестиваль "Буг фест" 20 жовтня 2013 року

Повідомлення Aborygen »

ПОЛОЖЕННЯ
Про проведення
Фестивалю "Буг фест" (ловля хижої риби спінінгом з берега) – с. Литовеж на р. Західний Буг, Іваничівський р-н, Волинська область

1. Цілі та завдання Фестивалю " Буг фест".
Фестиваль "Буг фест" проводиться з метою:
- популяризації спінінгової ловлі в Іваничівському р-ні, Волинській області;
- підвищення спортивної майстерності та удосконалення техніки володіння спінінгом та спортивними снастями;
- визначення переможців та призерів фестивалю тощо.

2. Місце та час проведення.
2.1. Змагання проводиться в один день 20 жовтня 2013 року у с. Литовеж на р. Західний Буг, Іваничівський р-н, Волинська область

3. Статус та характер змагання.
3.1. Фестиваль "Буг фест" є відкритим для всіх бажаючих, не рейтинговим змаганням.
3.2. Змагання здійснюється в особистому заліку.
3.3. Учасники сплачують реєстраційні внески, за рахунок яких формується фонд пам’ятних відзнак та інших організаційних витрат.
3.4. Сума реєстраційного внеску становить – 30 грн./учасник.

4. Учасники.
4.1. Учасники зобов’язані׃
- дотримуватися правил поведінки на водоймі;- дотримуватися правил змагань і цього положення;- дотримуватися морально-етичних норм поведінки тощо.4.2. Учасники змагань несуть повну відповідальність за наслідки, до яких можуть привести порушення ними правил поведінки на водоймі, спортивного режиму, норм поведінки в громадських місцях.
5. Розклад на 20 жовтня 2013 року:
- 7-30 – реєстрація учасників;
- 8-00 – відкриття змагання;
- 8-30 – 10-30 – старт 1 етапу;
- 11-30 – 13-30 – старт 2 етапу;
- 13-30 – 15-30 – перерва ;
- 16-00 – 18-00 – старт 3 етапу;
- 18-00 – 19-00 – підведення підсумків, оголошення результатів змагання, нагородження номінантів, закриття змагання.
У випадку погіршення погодних умов та інших форс-мажорних факторів можливі зміни до графіку проведення змагання.

6. Правила змагання.
6.1. Фестиваль " Буг фест" (ловля хижої риби спінінгом з берега) проходить у три етапи в один день у відповідності до графіку п. 5.
6.2. Поділ водойми на зони та сектори не здійснюється. Дотримуємось формальної відстані у 5 метрів учасник від учасника.
6.3. Кожний учасник на кожному етапі вільно обирає собі місце у визначеній зоні, дотримуючись правила не займати зону облову (5 метрів) іншого учасника.
6.4. Залікова риба: окунь, щука, головень, в’яз, жерех, сом, судак
6.5. Дозволено використання виключно штучних приманок. Для ловлі на м’які приманки дозволено застосовувати гачки із тягарцем, закріплених жорстко чи шарнірно або без вантажу; заборонено розміщувати тягарець на жилці (шнурі) або на окремому повідку. Приманки можуть бути оснащені не більш як трьома одинарними гачками, трьома двійниками чи трьома трійниками. Заборонене використання одночасно двох і більше приманок. Навмисне багріння риби – заборонене.

7. Суддівство та протести.
7.1. Обирається суддівська колегія із 3 учасників.
7.2. Кожний учасник має право подати протест суддівській колегії.

8. Підведення підсумків. Нагородження.
8.1. Підведення підсумків здійснюється на основі протоколів після кожного етапу змагання.
8.2. Номінанти в особистому заліку визначаються після кожного етапу за найменшої суми місць зайнятих окремо учасником на протязі 3-х етапів фестивалю.
8.3. Особисте місце учасника визначається вагою улову (за 1 грам ваги улову нараховується 1 бал). Наприклад: 1-й учасник спіймав 1 рибу вагою 600г. отримує 600 балів; 2-й учасник спіймав 3 риби загальною вагою 500г отримує 500 балів.
8.4. За рівного улову, місце учасника є середньоарифметичним місцем учасників із однаковим уловом. Учасники з нульовим результатом займають місце, що дорівнює кількості учасників "+1" (наприклад: загальна кількість учасників – 10 чол., з них 3 учасника з нульовим результатом – всі вони займають 11 місце: 10+1=11).
8.5. Призери (1 місце, 2 місце, 3 місце) в особистому заліку нагороджуються призами від спонсорів, а також медалями відповідних ступенів.
8.6. Усі зареєстровані учасники отримують пам’ятний значок.

З інших питань тел. 096 6511714, Андрій
Востаннє редагувалось 18 жовтня 2013 18:57 користувачем Aborygen, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача

Автор цієї теми
Aborygen
Плітка
Повідомлень: 43
З нами з: 25 грудня 2011 16:31
Справжнє ім'я: Андрій

Re: Фестиваль "Буг фест" 20 жовтня 2013 року

Повідомлення Aborygen »

Спонсори магазини: " СВІТ РИБАЛКИ" та "РИБАЛКА" м.Нововолинськ
Аватар користувача

Автор цієї теми
Aborygen
Плітка
Повідомлень: 43
З нами з: 25 грудня 2011 16:31
Справжнє ім'я: Андрій

Re: Фестиваль "Буг фест" 20 жовтня 2013 року

Повідомлення Aborygen »

РЕЄСТРАЦІЯ:
1. Марчук Віктор
2. Ющук Сергій
3. Марцинюк Дмитро
4. Аврамук Микола
5. Аврамук Андрій
6. Бородчук Володимир
7. Остапчук Андрій
8. Драч Руслан
9. Ярмолюк Юрій
10. Сергій Шумік
Аватар користувача

Автор цієї теми
Aborygen
Плітка
Повідомлень: 43
З нами з: 25 грудня 2011 16:31
Справжнє ім'я: Андрій

Re: Фестиваль "Буг фест" 20 жовтня 2013 року

Повідомлення Aborygen »

20.10 відбувся фестиваль "Буг фест" на р.Західний Буг поблизу с. Литовеж, Іваничівського р-ну, Волинської області.
На реєстрацію зголосилось 13 учасників. Нажаль гостей із інших міст не було і всі учасники були із м. Нововолинська.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача

Автор цієї теми
Aborygen
Плітка
Повідомлень: 43
З нами з: 25 грудня 2011 16:31
Справжнє ім'я: Андрій

Re: Фестиваль "Буг фест" 20 жовтня 2013 року

Повідомлення Aborygen »

протокол
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача

Автор цієї теми
Aborygen
Плітка
Повідомлень: 43
З нами з: 25 грудня 2011 16:31
Справжнє ім'я: Андрій

Re: Фестиваль "Буг фест" 20 жовтня 2013 року

Повідомлення Aborygen »

Загальна вага виловленої риби 12709 гр.
Найбільша кількість хвостів Драч Р - 142 шт.
Найбільша риба Шумік С -941 гр.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача

Автор цієї теми
Aborygen
Плітка
Повідомлень: 43
З нами з: 25 грудня 2011 16:31
Справжнє ім'я: Андрій

Re: Фестиваль "Буг фест" 20 жовтня 2013 року

Повідомлення Aborygen »

3 місце - Аврамук М
2 місце - Остапчук А
1 місце - Драч Р
Аватар користувача

Автор цієї теми
Aborygen
Плітка
Повідомлень: 43
З нами з: 25 грудня 2011 16:31
Справжнє ім'я: Андрій

Re: Фестиваль "Буг фест" 20 жовтня 2013 року

Повідомлення Aborygen »

У вільний час варили юшку та "бавились" на стариці.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача

B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Фестиваль "Буг фест" 20 жовтня 2013 року

Повідомлення B.B.B. »

Вітаю учасників фестивалю. Палкий привіт переможцям. Досить переконливо. Статистика у відповідності до протоколу вражає, особливо результат Руслана. Узяти три одинички, обловивши усіх учасників та узявши найбільшу кількість хвостів – потужно. Якщо взяти до уваги, що Руслан бере другий Фест поспіль – можна сказати, що із річкою рибалка на „ти”.
Підозрюю, що проведені у минулому фести вдалися взнаки. І це не може не радувати.
Не можу не відзначити Андрія як організатора і також призера фестивалю. Молодець.
Буду радий бачити, Вас, хлопці, у нас під час проведення фестивалю „За правилами Чемпіонату світу-II”, що планується провести 10 листопада на р. Стир у с. Малево
https://rybalka.lutsk.ua/forum/viewtopic ... 406#p27406
Відповісти

Повернутись до “Сезон 2013 року”