Охорона рибних ресурсів та навколишнього середовищаБракон`єри

Модератори: BOBR, President

Аватар користувача

vadik2121
Щука
Повідомлень: 301
З нами з: 21 березня 2010 22:35
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: Бракон`єри

Повідомлення vadik2121 »

DRAKULKA писав:У Камінь-Каширському районі судили двох чоловіків, які займались браконьєрством. Кримінальну справу розглядали 17 лютого 2017 року. Житель с. Добре та мешканець с. Дубровиця у серпні 2016 року здійснювали незаконний вилов риби із застосуванням електроструму - «електровудкою» на річці Турія.

В ході судового розгляду суд визнав провину означених громадян і виніс постанову про позбавлення волі громадян Івана Омелянчука і Максима Бабули терміном на 1 рік 6 місяців кожного. Позовну заяву про стягнення збитків 55 708 грн на користь Добренської сільської ради, Камінь-Каширського району задовольнити.
Як погано,що у нас нема поняття "прецедент"...
Садили б після цього "електриків" за тиждень!
З повагою!
Аватар користувача

Vaso
Плітка
Повідомлень: 43
З нами з: 13 червня 2012 18:04

Re: Бракон`єри

Повідомлення Vaso »

DRAKULKA писав:У Камінь-Каширському районі судили двох чоловіків, які займались браконьєрством. Кримінальну справу розглядали 17 лютого 2017 року.
Так їм і треба.
І маленьке уточнення- 16.02.17р. http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/64772239
Ще мають право на апеляцію.
Для обговорення: я ви ставитесь до громадської підтримки вироку суду при можливому апеляційному розгляді справи?
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Бракон`єри

Повідомлення DRAKULKA »

Учора оперативні співробітники Держприкордонслужби та відділу «Генічеськ» під час огляду судна, що повернулося з акваторії Азовського моря, виявили на борту знаряддя лову типу драга та значну кількість риби бичка.
Загалом судокоманда наловила більше 21 тонни риби бичка на загальну суму збитку 2,4 мільйона гривень.

Зображення
За даним фактом прикордонники направили повідомлення до Національної поліції про виявлення кримінального правопорушення за ч.1 ст. 249 КК України.
Аватар користувача

Vaso
Плітка
Повідомлень: 43
З нами з: 13 червня 2012 18:04

Re: Бракон`єри

Повідомлення Vaso »

Vaso писав: 23 лютого 2017 14:12
DRAKULKA писав:У Камінь-Каширському районі судили двох чоловіків, які займались браконьєрством. Кримінальну справу розглядали 17 лютого 2017 року.
Так їм і треба.
І маленьке уточнення- 16.02.17р. http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/64772239
Ще мають право на апеляцію.
Для обговорення: я ви ставитесь до громадської підтримки вироку суду при можливому апеляційному розгляді справи?
Бракон'єрами подано апеляцію. Справа слухатиметься о 12 год. 00 хв. 31 травня 2017 року в приміщенні апеляційного суду Волинської області.
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/65896309
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Бракон`єри

Повідомлення DRAKULKA »

Апеляційного розгляду не було?
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Бракон`єри

Повідомлення DRAKULKA »

Під час брифінгу Голови Держрибагентства було відмічено, що на сьогоднішній день запущено уже 24 із 29 управлінь водного патрулю. В 2017 році уже виділено 27 млн.грн. на пальне для патрулів, проти 3 млн.грн. протягом усього 2016 року. Зарплату патрульних збільшено з 1,2 тис.грн. до 10 тис.грн. В той же час за перше півріччя 2017 року сума штрафів збільшилася на 74,8 млн.грн., тобто у 8 разів порівняно з 9,8 млн.грн. у минулому році.
Відповісти

Повернутись до “Охорона рибних ресурсів та навколишнього середовища”