Охорона рибних ресурсів та навколишнього середовищаОбмеження вилову риби

Модератори: BOBR, President

Аватар користувача

March
Личинка
Повідомлень: 4
З нами з: 16 листопада 2015 21:09
Справжнє ім'я: Марта

Re: Обмеження вилову риби

Повідомлення March »

Що робити при зустрічі з інспектором або представником рибоохорони:
Інспектор рибоохорони зобов'язаний показати своє посвідчення. Тільки в цьому випадку він має право провести перевірку улову, снастей та інших знарядь лову.

Щоб уникнути зайвих проблем, не бороніть діям інспектора. Це також може бути розцінено як порушення закону і правил рибного лову, і навіть як право застосувати проти вас фізичну силу.

У випадку, якщо необхідно скласти протокол, але при вас не виявилося документів, а інспектор не може встановити вашу особистість, він має право доставити вас до найближчого відділення міліції.
Аватар користувача

Автор цієї теми
DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Обмеження вилову риби

Повідомлення DRAKULKA »

Нагадую, що з сьогоднішнього дня мали б вступити у дію обмеження щодо вилову риби в період зимівлі. Нажаль відповідного наказу від Волиньрибохорони досі немає, так само як і визначення місць зимувальних ям.
Аватар користувача

Bichunya
Амур
Повідомлень: 99
З нами з: 20 лютого 2009 16:37
Справжнє ім'я: Володимир

Re: Обмеження вилову риби

Повідомлення Bichunya »

Аватар користувача

Автор цієї теми
DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Обмеження вилову риби

Повідомлення DRAKULKA »

Держрибагентство призупинило по 31 грудня 2017 року промисловий вилов риби на річці Південний Буг в межах Вінницької області та Дністровському водосховищі в межах Чернівецької, Хмельницької та Вінницької областей. Ці заходи нададуть можливість популяції водних біоресурсів повністю відновитись та забезпечать збільшення рибних запасів у водоймі. При цьому любительське і спортивне рибальство у цих водоймах, як і раніше, дозволено.

Нагадаю також що за здійснення незаконного(браконьєрського) вилову риби сітними, колючими знаряддями лову, електрострумом, вибухівкою, забороненими знаряддями тощо передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність (розмір штрафу 3400 – 6800 гривень, або позбавлення волі строком до 3 років) з конфіскацією знарядь і засобів лову, та незаконно добутих водних біоресурсів. Крім того, за кожну незаконно виловлену рибину незалежно від її розміру нараховується розмір завданої шкоди: судак – 510 грн., сом – 425 грн., щука – 340 грн., короп – 306 грн., білий амур, товстолоб – 255 грн., плітка – 85 грн., карась, окунь і верховодка – 17 грн., лящ – 170 грн., лин – 119 грн., краснопірка – 68 грн.
Аватар користувача

Автор цієї теми
DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Обмеження вилову риби

Повідомлення DRAKULKA »

З 20 серпня по 30 вересня на період линьки вводиться заборона на вилов раків відповідно до Наказу Волиньрибохорони № 17-В/Д від 01 серпня 2017 року. Лов раків в заборонений період є порушенням законодавства, за яке передбачено штраф у розмірі до 680 грн. Крім того, порушнику доведеться сплатити збитки у розмірі 25,5 грн за кожного незаконно виловленого рака.
Аватар користувача

Автор цієї теми
DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Обмеження вилову риби

Повідомлення DRAKULKA »

Ось і 1 листопада - з сьогоднішнього дня забороняється любительське, спортивне та промислове рибальство на зимувальних ямах.

За порушення правил рибальства на зимувальних ямах передбачено покарання від адміністративних штрафів до кримінальної відповідальності. Наразі, у Верховній Раді перебуває законопроект щодо підвищення відповідальності за порушення правил рибальства (№5262), що передбачає підвищення мінімального штрафу до 1700 грн. та максимального до 255 тис. грн. Згідно діючого на сьогоднішній день законодавства крім штрафу за незаконний вилов правопорушнику нараховується штраф за кожну виловлену рибину, наприклад: судака – 510, сома — 425, щуки — 340, сазана (коропа) — 306, білого амура — 255, товстолобика — 255, білизни (жереха) — 255, ляща — 170, лина — 119, плітки — 85, краснопірки — 68, підуста — 34, плоскирки — 34 та інші. Залежно від ступеня завданих збитків, за грубі порушення передбачена також кримінальна відповідальність – штраф 3400-6800 грн. або позбавлення волі строком до 3 років з конфіскацією знарядь і засобів лову та незаконно добутих водних біоресурсів.

Зимувальна яма - місце масового скупчення риб у заглибленнях дна річок і озер в зимовий період. При зниженні температури у водоймах нижче 8 градусів починається зимова міграція до місця зимівлі. У риби різко знижується активність, практично повністю припиняється споживання їжі, уповільнюється інтенсивність росту, знижується частота серцевих скорочень, сповільнюються реакції на подразники. Для збереження рибних ресурсів згідно із Правилами рибальства у зимовий період, Держрибагентством вводиться заборона на лов риби на зимувальних ямах.
Аватар користувача

Ol_bak
Плітка
Повідомлень: 40
З нами з: 27 жовтня 2009 22:02
Справжнє ім'я: Олег
Звідки: Луцьк

Re: Обмеження вилову риби

Повідомлення Ol_bak »

Перелік зимувальних ям по Волині і Рівненщині на 2017-2018р

Яка дата в терміні - "до закінчення зимового періоду"
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача

Автор цієї теми
DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Обмеження вилову риби

Повідомлення DRAKULKA »

От якби ще на картах якось ті ями ідентифікувати..
Аватар користувача

Ol_bak
Плітка
Повідомлень: 40
З нами з: 27 жовтня 2009 22:02
Справжнє ім'я: Олег
Звідки: Луцьк

Re: Обмеження вилову риби

Повідомлення Ol_bak »

Ну тяжко в переліку координати вписати, що зробиш.
Де в Маяках ті ями )dopomoga
Аватар користувача

Автор цієї теми
DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Обмеження вилову риби

Повідомлення DRAKULKA »

Якби дали координати то я б уже не полінувався створити інтерактивну карту як у Київській області https://goo.gl/maps/nCRXqg3W9KN2
Відповісти

Повернутись до “Охорона рибних ресурсів та навколишнього середовища”