ЗвітиШепель

Модератор: Sergey@F

Аватар користувача

Автор цієї теми
Палыч
В`юн
Повідомлень: 39
З нами з: 28 травня 2009 17:47
Звідки: луцьк

Шепель

Повідомлення Палыч »

5 вересня підйом о 5-й ранку і курс на Шепель. О шостій світає я на своєму улюбленому місці.Похмуро і невеликий вітерець.Я трішечкі розчарований бо є хвиля і вирішую робити ставку на фідерПершим ділом готую прикормку, складаю фідер. Попередні вихідні я завжди ловив більше вдало на фідер,тому першим ділом закидаю його.Наживка кукуридза з баночки.Прикормлюю місце для поплавочка і нарешті снасть у воді.Наживка гнойовий хробак.Невеличкий перекур і перша покльовка.Йорш.Далі довелось чекати з півгодини і понеслась :shock: А фідер мовчав з годину і нарешті файний загіб,підсічка відчуваю гарний карась,тягну метрів зо 30 і схід.Тим часом біля девятої години ранку кльов на поплавочек ще більше активизувався,ловлю карася потім майже раз за разом три линка.Така іділія продовжувалась до 11-ї години потім кльов заглох і на поплавочок клював лише йорш.До 6-ї на фідер я зловив ще мабудь 3-4 карася.Ітог! Велике задоволення і я рахую чудовий улов.

P.S.У суботу в знак солідарності з нашою найкращою командою ВОЛИНЬ ловив на спінінг у Шеплі.Обійшов всю водойму,в ітозі нуль.Був один тичок і один поріз ріпера.Надія на вихідні, можливо щупака буде більш активною ПОРА!
Аватар користувача

BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Повідомлень: 621
З нами з: 14 лютого 2009 21:19
Справжнє ім'я: Александр

Re: Шепель

Повідомлення BOBR »

А карась крупный?
Аватар користувача

Автор цієї теми
Палыч
В`юн
Повідомлень: 39
З нами з: 28 травня 2009 17:47
Звідки: луцьк

Re: Шепель

Повідомлення Палыч »

Как в Шепле!300-600гр .В прошлое воскресенье было 2-а штуки до1кг
DSC00153.JPG
Аватар користувача

BOBR
Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
Повідомлень: 621
З нами з: 14 лютого 2009 21:19
Справжнє ім'я: Александр

Re: Шепель

Повідомлення BOBR »

Если не секрет, на чистом или около камыша?
Аватар користувача

Автор цієї теми
Палыч
В`юн
Повідомлень: 39
З нами з: 28 травня 2009 17:47
Звідки: луцьк

Re: Шепель

Повідомлення Палыч »

На чистом.
Аватар користувача

Діма
Керівник напрямку Фідер
Повідомлень: 496
З нами з: 15 жовтня 2009 17:59

Re: Шепель

Повідомлення Діма »

Домовилися в неділю на рибалку, але ж сьогодні субота і чекати аж добу. До обіду мучився і таки приймаю рішення з сімейством їхати в Шепель. В планах потренуватися перед фідерними змаганнями, а малишні й дружині протестувати нові махові вудки які подарував їм ще взимку. Приїхавши на водойму перші дві години я як міг тримав себе в руках, щоб не розігнати всіх кого привіз собою. "..тато я заплуталася", "..а надягни опариша" "...чого така маленька", "...це карп? (окунь)", "тато принеси мені кукурузку", "а коли ти будеш ловити?" Але якось потроху всі почали давати собі ради, ловити верховодку й плотву. Я закормився сипухою, на дальняку й ближче. В арсеналі червяк, опариш, мастирка. Кругом плотва й верховода. Зробивши деякі висновки, відклав фідер, і вирішив приєднатися до своїх і прийняти участь в мєждусобойчику. Під поплавок кормився шарами, точково. Риба відкликалася миттєво. На кукурудзу плотва, краснопірка, на опариш верховодка - шо майва. Всім сподобалося не зважаючи що трохи померзли й промочили ноги.

на природі смачно
Общителен, характер нордический, лоялен к врагам фидера.
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Шепель

Повідомлення Bayda »

Вчора зробив ін'єкцію дружині в вигляді рибалки "махалкою". Сьогодні вже пожинав плоди своєї праці :evil: . В неї і плотва крупніша і лини жирніші :lol:.Взагалі рибалка вдалась, якщо не враховувати останнє. Кормились (Lastia ваніль), насадка кукурудза.
Аватар користувача

Рыбббачок
Плітка
Повідомлень: 40
З нами з: 21 березня 2011 01:13
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Шепель

Повідомлення Рыбббачок »

Ну вот и я был здесь)))(Шепель)....Ох и ляпота.....природа....пейзаж..ну блин чет как всегда не везет мне с погодой... :? дощ, ветер...брр...но....карась брал отлично...такие поклевки...песня))).
На червя брал только маленький ершик)), хотя один лынёк был пойман...на опарыш - плотвичка (маленькая премаленькая)...
Карась ловился на пенопласт...правда только чет мастырка ему сильно приедалась, надо было менять с гороховой на ванильную да и плюс макуха во внутрь...
Хороший став, надо еще поехать)только вот водоросли - ех..да и плюс рыбаков в воскресенье просто немерянно..места мало...Но кто планирует ехать берите меня))
Позже добавлю фото
Аватар користувача

Sergey@F
Щука
Повідомлень: 327
З нами з: 18 лютого 2009 12:04
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Шепель

Повідомлення Sergey@F »

На день Рибака нарешті видалась нагода відвідати з своїм земляком Вадимом знаменитий Шепель.... :lol: :lol: :lol:
В четвертій ранку вже були на місці, погода обіцяла гарний кльов... Вадим вирішив рибалити на мах, ну, а я вирішив обкатати новопридбаний штекер... Вибравши точки для ловлі робимо стартовий закорм (прикормку використовували Traper з добавлянням Terra De somme black Lamp від Sensas), риба моментально стала на прикормлені місця, кльювала плотва не поганих розмірів, рідко проскакувала краснопірка, а також вдалося спіймати по кілька ракасів, наживка працювала як опариш, дендробена (каліфорнійський черв"як) так і консервована кукурудза....
Отже риболовля вдалася на славу, відпочинок теж.. Шепель як завжди порадував гарним кльовом. Ловля штекером виявилась дуже результативна і захоплююча...
Рыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ
Аватар користувача

Вадим
В`язь
Повідомлень: 109
З нами з: 11 червня 2010 10:37
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: Шепель

Повідомлення Вадим »

Так дійсно рибалка вдалася чудова, відірвалися на славу. Добавлю ще трішки від себе що активність риби проявлялася майже весь день, навіть коли риба переставала посмикувати поплавок то шар прикормки швидко активізував її апетит. Відкрив для себе нову наживку яка чудово себе показала це - дендробена (каліфорнійський черв"як), від звичайного черв'яка його відрізняла надзвичайна активність на гачку і висока живучість, також сама структура тіля дещо твердіша, що недавало йому можливість перетворюватись на висячий шнурок після декількох покльовок. Я трошки знехтував прогнозом погоди і проігнорував палюче літнє сонце, як результат пікся на сонці і трішки підгорів, тим часом як Сергій чудово заховався під парасолькою COLMIC.
Коли заїхав забирати Сергія і він виніс чехол з штекером то він більше нарагадував переносний зенітно-ракетний комплекс - "Стрела" :lol: :lol: а не знаряддя для лову риба, а коли розклав її на всі 13 метрів це взагалі виглядало шикарно, особливо при виважуванні карася коли він витягував амортизатор з резини.... :D :D :D
Відповісти

Повернутись до “Звіти”