Сезон 2009 року ⇒ Першість Волинської області серед юніорів 20.09.2009 р.
Модератор: President
-
- Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
- Повідомлень: 171
- З нами з: 09 травня 2009 08:38
- Звідки: м.Луцьк
Re: Першість Волинської області серед юніорів 20.09.2009 р.
Прошу зареєструвати Редчука Максима Віталійовича 1997 р.н.
-
- Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
- Повідомлень: 3351
- З нами з: 13 лютого 2009 22:55
- Справжнє ім'я: Віталій
Re: Першість Волинської області серед юніорів 20.09.2009 р.
Список учасників змагання:
1. Чечіль Владислав СШ №26 1997 р.н.
2. Віскунов Владислав СШ №3 1996 р.н.
3. Шабала Андрій СШ №18 1995 р.н.
4. Удалов Сергій СШ №3 1998 р.н.
5. Матящук Олександр 2003 р.н.
6. Шаульська Анастасія 1996 р.н.
7. Гордіюк Ангеліна 2003 р.н.
8. Фетисов Олексій 2003 р.н.
9. Кальнов Олександр СШ № 15 1997 р.н.
10. Кирикилиця Iван СШ № 26 1995 рн
11. Грицюк Артем 2001р.н
12. Філіпчук Олександр 1999р.н
13. Люшук Назар 1997 р.н.
14. Вальчук Руслан 1999 р.н.
15. Войтюк Дмитро 1997 р.н.
16. Рубан Дмитро 2000 р.н.
17. Рубан Олександр 1998 р.н.
18. Литвинчук Артем 1995 р.н.
19. Глинянчук Станіслав 2001 р.н.
20. Рогачов Вадим 1995 р.н.
21. Трофімов Владислав 2003 р.н.
22. Корніюк Денис 2003 р.н.
23. Редчук Максим Віталійович 1997 р.н.
1. Чечіль Владислав СШ №26 1997 р.н.
2. Віскунов Владислав СШ №3 1996 р.н.
3. Шабала Андрій СШ №18 1995 р.н.
4. Удалов Сергій СШ №3 1998 р.н.
5. Матящук Олександр 2003 р.н.
6. Шаульська Анастасія 1996 р.н.
7. Гордіюк Ангеліна 2003 р.н.
8. Фетисов Олексій 2003 р.н.
9. Кальнов Олександр СШ № 15 1997 р.н.
10. Кирикилиця Iван СШ № 26 1995 рн
11. Грицюк Артем 2001р.н
12. Філіпчук Олександр 1999р.н
13. Люшук Назар 1997 р.н.
14. Вальчук Руслан 1999 р.н.
15. Войтюк Дмитро 1997 р.н.
16. Рубан Дмитро 2000 р.н.
17. Рубан Олександр 1998 р.н.
18. Литвинчук Артем 1995 р.н.
19. Глинянчук Станіслав 2001 р.н.
20. Рогачов Вадим 1995 р.н.
21. Трофімов Владислав 2003 р.н.
22. Корніюк Денис 2003 р.н.
23. Редчук Максим Віталійович 1997 р.н.
-
- Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
- Повідомлень: 171
- З нами з: 09 травня 2009 08:38
- Звідки: м.Луцьк
Re: Першість Волинської області серед юніорів 20.09.2009 р.
Прошу зареєструвати Богданова Дмитра, 1994 р.н.
-
- Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
- Повідомлень: 621
- З нами з: 14 лютого 2009 21:19
- Справжнє ім'я: Александр
Re: Першість Волинської області серед юніорів 20.09.2009 р.
Список учасників змагання:
1. Чечіль Владислав СШ №26 1997 р.н.
2. Віскунов Владислав СШ №3 1996 р.н.
3. Шабала Андрій СШ №18 1995 р.н.
4. Удалов Сергій СШ №3 1998 р.н.
5. Матящук Олександр 2003 р.н.
6. Шаульська Анастасія 1996 р.н.
7. Гордіюк Ангеліна 2003 р.н.
8. Фетисов Олексій 2003 р.н.
9. Кальнов Олександр СШ № 15 1997 р.н.
10. Кирикилиця Iван СШ № 26 1995 рн
11. Грицюк Артем 2001р.н
12. Філіпчук Олександр 1999р.н
13. Люшук Назар 1997 р.н.
14. Вальчук Руслан 1999 р.н.
15. Войтюк Дмитро 1997 р.н.
16. Рубан Дмитро 2000 р.н.
17. Рубан Олександр 1998 р.н.
18. Литвинчук Артем 1995 р.н.
19. Глинянчук Станіслав 2001 р.н.
20. Рогачов Вадим 1995 р.н.
21. Трофімов Владислав 2003 р.н.
22. Корніюк Денис 2003 р.н.
23. Редчук Максим Віталійович 1997 р.н.
24. Богданов Дмитрo 1994 р.н.
1. Чечіль Владислав СШ №26 1997 р.н.
2. Віскунов Владислав СШ №3 1996 р.н.
3. Шабала Андрій СШ №18 1995 р.н.
4. Удалов Сергій СШ №3 1998 р.н.
5. Матящук Олександр 2003 р.н.
6. Шаульська Анастасія 1996 р.н.
7. Гордіюк Ангеліна 2003 р.н.
8. Фетисов Олексій 2003 р.н.
9. Кальнов Олександр СШ № 15 1997 р.н.
10. Кирикилиця Iван СШ № 26 1995 рн
11. Грицюк Артем 2001р.н
12. Філіпчук Олександр 1999р.н
13. Люшук Назар 1997 р.н.
14. Вальчук Руслан 1999 р.н.
15. Войтюк Дмитро 1997 р.н.
16. Рубан Дмитро 2000 р.н.
17. Рубан Олександр 1998 р.н.
18. Литвинчук Артем 1995 р.н.
19. Глинянчук Станіслав 2001 р.н.
20. Рогачов Вадим 1995 р.н.
21. Трофімов Владислав 2003 р.н.
22. Корніюк Денис 2003 р.н.
23. Редчук Максим Віталійович 1997 р.н.
24. Богданов Дмитрo 1994 р.н.
-
- Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
- Повідомлень: 171
- З нами з: 09 травня 2009 08:38
- Звідки: м.Луцьк
Re: Першість Волинської області серед юніорів 20.09.2009 р.
Прошу зареєструвати Даценка Назара 1995р.н.
-
- Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
- Повідомлень: 621
- З нами з: 14 лютого 2009 21:19
- Справжнє ім'я: Александр
Re: Першість Волинської області серед юніорів 20.09.2009 р.
Уважаемый
Зы Или пусть родители мне поперезванивают мой тел 050 3789096 (Александр)
Прозьба мне в личку телефоны тренеров (родителей) участников, заявки которых вы выкладываете на форуме.Mak7
Зы Или пусть родители мне поперезванивают мой тел 050 3789096 (Александр)
Re: Першість Волинської області серед юніорів 20.09.2009 р.
Прохання зареєструвати.........
Полінчук Андрій 1994 р.н.
Полінчук Андрій 1994 р.н.
Рыба не еда - РЫБА ДРУГ, ПОЙМАЛ ОТПУСТИ
-
- Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
- Повідомлень: 621
- З нами з: 14 лютого 2009 21:19
- Справжнє ім'я: Александр
Re: Першість Волинської області серед юніорів 20.09.2009 р.
Список учасників змагання:
1. Чечіль Владислав СШ №26 1997 р.н.
2. Віскунов Владислав СШ №3 1996 р.н.
3. Шабала Андрій СШ №18 1995 р.н.
4. Удалов Сергій СШ №3 1998 р.н.
5. Матящук Олександр 2003 р.н.
6. Шаульська Анастасія 1996 р.н.
7. Гордіюк Ангеліна 2003 р.н.
8. Фетисов Олексій 2003 р.н.
9. Кальнов Олександр СШ № 15 1997 р.н.
10. Кирикилиця Iван СШ № 26 1995 рн
11. Грицюк Артем 2001р.н
12. Філіпчук Олександр 1999р.н
13. Люшук Назар 1997 р.н.
14. Вальчук Руслан 1999 р.н.
15. Войтюк Дмитро 1997 р.н.
16. Рубан Дмитро 2000 р.н.
17. Рубан Олександр 1998 р.н.
18. Литвинчук Артем 1995 р.н.
19. Глинянчук Станіслав 2001 р.н.
20. Рогачов Вадим 1995 р.н.
21. Трофімов Владислав 2003 р.н.
22. Корніюк Денис 2003 р.н.
23. Редчук Максим Віталійович 1997 р.н.
24. Богданов Дмитрo 1994 р.н.
25. Даценко Назар 1995р.н.
26. Полінчук Андрій 1994 р.н.
1. Чечіль Владислав СШ №26 1997 р.н.
2. Віскунов Владислав СШ №3 1996 р.н.
3. Шабала Андрій СШ №18 1995 р.н.
4. Удалов Сергій СШ №3 1998 р.н.
5. Матящук Олександр 2003 р.н.
6. Шаульська Анастасія 1996 р.н.
7. Гордіюк Ангеліна 2003 р.н.
8. Фетисов Олексій 2003 р.н.
9. Кальнов Олександр СШ № 15 1997 р.н.
10. Кирикилиця Iван СШ № 26 1995 рн
11. Грицюк Артем 2001р.н
12. Філіпчук Олександр 1999р.н
13. Люшук Назар 1997 р.н.
14. Вальчук Руслан 1999 р.н.
15. Войтюк Дмитро 1997 р.н.
16. Рубан Дмитро 2000 р.н.
17. Рубан Олександр 1998 р.н.
18. Литвинчук Артем 1995 р.н.
19. Глинянчук Станіслав 2001 р.н.
20. Рогачов Вадим 1995 р.н.
21. Трофімов Владислав 2003 р.н.
22. Корніюк Денис 2003 р.н.
23. Редчук Максим Віталійович 1997 р.н.
24. Богданов Дмитрo 1994 р.н.
25. Даценко Назар 1995р.н.
26. Полінчук Андрій 1994 р.н.
-
- Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
- Повідомлень: 3351
- З нами з: 13 лютого 2009 22:55
- Справжнє ім'я: Віталій
Re: Першість Волинської області серед юніорів 20.09.2009 р.
Список учасників змагання:
1. Чечіль Владислав СШ №26 1997 р.н.
2. Віскунов Владислав СШ №3 1996 р.н.
3. Шабала Андрій СШ №18 1995 р.н.
4. Удалов Сергій СШ №3 1998 р.н.
5. Матящук Олександр 2003 р.н.
6. Шаульська Анастасія 1996 р.н.
7. Гордіюк Ангеліна 2003 р.н.
8. Фетисов Олексій 2003 р.н.
9. Кальнов Олександр СШ № 15 1997 р.н.
10. Кирикилиця Iван СШ № 26 1995 рн
11. Грицюк Артем 2001р.н
12. Філіпчук Олександр 1999р.н
13. Люшук Назар 1997 р.н.
14. Вальчук Руслан 1999 р.н.
15. Войтюк Дмитро 1997 р.н.
16. Рубан Дмитро 2000 р.н.
17. Рубан Олександр 1998 р.н.
18. Литвинчук Артем 1995 р.н.
19. Глинянчук Станіслав 2001 р.н.
20. Рогачов Вадим 1995 р.н.
21. Трофімов Владислав 2003 р.н.
22. Корніюк Денис 2003 р.н.
23. Редчук Максим Віталійович 1997 р.н.
24. Богданов Дмитрo 1994 р.н.
25. Даценко Назар 1995р.н.
26. Полінчук Андрій 1994 р.н.
27. Бєлоцький Дмитро (дата уточнюється) - тренер Бєлоцький Андрій
1. Чечіль Владислав СШ №26 1997 р.н.
2. Віскунов Владислав СШ №3 1996 р.н.
3. Шабала Андрій СШ №18 1995 р.н.
4. Удалов Сергій СШ №3 1998 р.н.
5. Матящук Олександр 2003 р.н.
6. Шаульська Анастасія 1996 р.н.
7. Гордіюк Ангеліна 2003 р.н.
8. Фетисов Олексій 2003 р.н.
9. Кальнов Олександр СШ № 15 1997 р.н.
10. Кирикилиця Iван СШ № 26 1995 рн
11. Грицюк Артем 2001р.н
12. Філіпчук Олександр 1999р.н
13. Люшук Назар 1997 р.н.
14. Вальчук Руслан 1999 р.н.
15. Войтюк Дмитро 1997 р.н.
16. Рубан Дмитро 2000 р.н.
17. Рубан Олександр 1998 р.н.
18. Литвинчук Артем 1995 р.н.
19. Глинянчук Станіслав 2001 р.н.
20. Рогачов Вадим 1995 р.н.
21. Трофімов Владислав 2003 р.н.
22. Корніюк Денис 2003 р.н.
23. Редчук Максим Віталійович 1997 р.н.
24. Богданов Дмитрo 1994 р.н.
25. Даценко Назар 1995р.н.
26. Полінчук Андрій 1994 р.н.
27. Бєлоцький Дмитро (дата уточнюється) - тренер Бєлоцький Андрій
-
- Чемпіон України (короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014).
- Повідомлень: 621
- З нами з: 14 лютого 2009 21:19
- Справжнє ім'я: Александр
Re: Першість Волинської області серед юніорів 20.09.2009 р.
Список учасників змагання:
1. Чечіль Владислав СШ №26 1997 р.н.
2. Віскунов Владислав СШ №3 1996 р.н.
3. Шабала Андрій СШ №18 1995 р.н.
4. Удалов Сергій СШ №3 1998 р.н.
5. Матящук Олександр 2003 р.н.
6. Шаульська Анастасія 1996 р.н.
7. Гордіюк Ангеліна 2003 р.н.
8. Фетисов Олексій 2003 р.н.
9. Кальнов Олександр СШ № 15 1997 р.н.
10. Кирикилиця Iван СШ № 26 1995 рн
11. Грицюк Артем 2001р.н
12. Філіпчук Олександр 1999р.н
13. Люшук Назар 1997 р.н.
14. Вальчук Руслан 1999 р.н.
15. Войтюк Дмитро 1997 р.н.
16. Рубан Дмитро 2000 р.н.
17. Рубан Олександр 1998 р.н.
18. Литвинчук Артем 1995 р.н.
19. Глинянчук Станіслав 2001 р.н.
20. Рогачов Вадим 1995 р.н.
21. Трофімов Владислав 2003 р.н.
22. Корніюк Денис 2003 р.н.
23. Редчук Максим 1997 р.н.
24. Богданов Дмитрo 1994 р.н.
25. Даценко Назар 1995р.н.
26. Полінчук Андрій 1994 р.н.
27. Бєлоцький Дмитро
28. Бондарчук Олег 1994 р.н.
1. Чечіль Владислав СШ №26 1997 р.н.
2. Віскунов Владислав СШ №3 1996 р.н.
3. Шабала Андрій СШ №18 1995 р.н.
4. Удалов Сергій СШ №3 1998 р.н.
5. Матящук Олександр 2003 р.н.
6. Шаульська Анастасія 1996 р.н.
7. Гордіюк Ангеліна 2003 р.н.
8. Фетисов Олексій 2003 р.н.
9. Кальнов Олександр СШ № 15 1997 р.н.
10. Кирикилиця Iван СШ № 26 1995 рн
11. Грицюк Артем 2001р.н
12. Філіпчук Олександр 1999р.н
13. Люшук Назар 1997 р.н.
14. Вальчук Руслан 1999 р.н.
15. Войтюк Дмитро 1997 р.н.
16. Рубан Дмитро 2000 р.н.
17. Рубан Олександр 1998 р.н.
18. Литвинчук Артем 1995 р.н.
19. Глинянчук Станіслав 2001 р.н.
20. Рогачов Вадим 1995 р.н.
21. Трофімов Владислав 2003 р.н.
22. Корніюк Денис 2003 р.н.
23. Редчук Максим 1997 р.н.
24. Богданов Дмитрo 1994 р.н.
25. Даценко Назар 1995р.н.
26. Полінчук Андрій 1994 р.н.
27. Бєлоцький Дмитро
28. Бондарчук Олег 1994 р.н.