Звітиоз.Синове

Модератор: shanik

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
vass-uk
Лин
Повідомлень: 116
З нами з: 14 листопада 2012 11:27
Справжнє ім'я: Васьок

оз.Синове

Повідомлення vass-uk »

Сьогодні відкрили сезон мормишки на оз.Синово.Товщина льоду 8-10см,лід в воді,сильний вітер,плюсова температура нас не зупинили,аджe та лунка вже снилася.З моїм колегою по команді Яциною Віталіком були на місці о 12.00,вирішили зробити базу для ловлі і годинку погонитися 'междусабойчик'.Гонилися 5хв потім мокрі по коліна совали ящики,результат по 5хвостів-у Віталіка окуня(100% спортивні),в мене плотва досить не поганих розмірів.Взагалі риба була капризна,рибалки за цілий день навіть і по 10-ку не взяли.Ми згодом підібравши той 'ключ' все таки набрали 32-я,десь так Віталік.Кулеметів не було,1-3 з лунки навіть логіки не могли в цьому найти,спрацювала взагалі як на мене проводка.Всім НХНЧ.
P.S.Знову без фото.Звиняйте.
Аватар користувача

President
Президент ФРСВО, МСУМК, Віце-Чемпіон світу (морм - 2012), Чемпіон України (морм – 2011, короп – 2013/14 ), Володар Кубку України (короп – 2013), Віце-Чемпіон України (короп – 2013/14, особ. залік), II місце КУ (короп - 2014), ІІІ місце КУ (морм – 2012).
Повідомлень: 949
З нами з: 13 лютого 2009 23:20
Справжнє ім'я: Дамир Шихотаров

Re: оз.Синово

Повідомлення President »

С открытием сезона. Как лёд, не опасный?
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: оз.Синово

Повідомлення DRAKULKA »

Плотва там бывает проклёвывается редко но размеров зачётных.
Аватар користувача

Автор цієї теми
vass-uk
Лин
Повідомлень: 116
З нами з: 14 листопада 2012 11:27
Справжнє ім'я: Васьок

Re: оз.Синово

Повідомлення vass-uk »

President писав:С открытием сезона. Как лёд, не опасный?
Поки що ні,але тенденція з погодою не втішна,бо ще в четверг був лід точно 10см,а сьогодні він меньший та щей в воді і так як площа озера велика,то й вітер вносить свої корективи.
Аватар користувача

Автор цієї теми
vass-uk
Лин
Повідомлень: 116
З нами з: 14 листопада 2012 11:27
Справжнє ім'я: Васьок

Re: оз.Синово

Повідомлення vass-uk »

President писав:С открытием сезона. Как лёд, не опасный?
Поки що ні,але тенденція з погодою не втішна,бо ще в четверг був лід точно 10см,а сьогодні він меньший та щей в воді і так як площа озера велика,то й вітер вносить свої корективи.
Аватар користувача

Автор цієї теми
vass-uk
Лин
Повідомлень: 116
З нами з: 14 листопада 2012 11:27
Справжнє ім'я: Васьок

Re: оз.Синово

Повідомлення vass-uk »

DRAKULKA писав:Плотва там бывает проклёвывается редко но размеров зачётных.
Я б скaзaв що остaнні 2роки плотвовою тільки і відловлювалися.Було що й карась проскакує ближче до весни.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”