ПриманкиКолебалки

Модератори: sentkroy, B.B.B.

Аватар користувача

АНАТОЛІЙ
Марена
Повідомлень: 498
З нами з: 17 січня 2010 12:28
Звідки: Луцьк

Re: Колебалки

Повідомлення АНАТОЛІЙ »

При прискоренні в штопор зриваєтся?
При прискоренні звісно може зробити оберт навколо своєї осі, або декілька, але не обертається тупо, продовжує грати та я б сказав з залипаннями.
Довжина 1.5см. оснащена маленьким трійничком.
По суті принцип ясний, приманка легка і широка, для швидких проводок і проводок проти течії не призначена, добре працює на повільних проводках, коли вона ніби провалюється, гра широка.
Аватар користувача

promouterus
Минь
Повідомлень: 159
З нами з: 06 травня 2011 17:00
Справжнє ім'я: Тарас

Re: Колебалки

Повідомлення promouterus »

народ, не підскажите де можна почитати якусь інфу про технологію виготовлення мікроколивалок
Зображення
<----------------------------будні тягнуться вічність, вихідні пролітають за лічені секунди----------------------------->
Аватар користувача

ukeirjjd
В`язь
Повідомлень: 109
З нами з: 28 березня 2011 21:51
Справжнє ім'я: Саша
Звідки: Рожище

Re: Колебалки

Повідомлення ukeirjjd »

Надибав на харспіні (знов)таку темку колебалки SV Fishing lures.Зачитався.І відео супер


Зайшов на офіційний сайт фірми в ГДЕ КУПИТЬ на першому місці Магазин "Рыбалка", г.Луцк, ул. Кравчука 17.Радує(ал чи є???).Чи хто ловив на ці колебалочки,відгукніться.Буду вдячний.
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: Колебалки

Повідомлення <>< Fisher ><> »

Вчора бачив там велику кількість цих блешень aga: Хоча в кожному другому магазині вони продаються. Мій знайомий на них ловив, казав що ловлять посередньо, краще доплатити тих 15 грн. і купити Smith Pure podmig:
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Аватар користувача

ukeirjjd
В`язь
Повідомлень: 109
З нами з: 28 березня 2011 21:51
Справжнє ім'я: Саша
Звідки: Рожище

Re: Колебалки

Повідомлення ukeirjjd »

>< Fisher >< Дякую за відгук,просто для мене ця тема не розкрита зовсім,а хочеться трохи розширити горизонт chitaj: .
Аватар користувача

vass-uk
Лин
Повідомлень: 116
З нами з: 14 листопада 2012 11:27
Справжнє ім'я: Васьок

Re: Колебалки

Повідомлення vass-uk »

Тема не дуже популярна,але для мене цiкава.Придбав мiкро коливалку в Фiшерi,ручноi роботи,ще не обловив.При ловлi на флюрi гра,як на мене, супер,а от з скруткою не така,вона починае рiзко коливтись при будь якiй проводцi(кiльця не ставив).Буду вдячний за пiдказку про технiку ловлi.
Аватар користувача

promouterus
Минь
Повідомлень: 159
З нами з: 06 травня 2011 17:00
Справжнє ім'я: Тарас

Re: Колебалки

Повідомлення promouterus »

теж купив парочку саморобок, але ще навіть не випробовував
Зображення
<----------------------------будні тягнуться вічність, вихідні пролітають за лічені секунди----------------------------->
Аватар користувача

Borka V
Плітка
Повідомлень: 44
З нами з: 13 вересня 2012 21:56

Re: Колебалки

Повідомлення Borka V »

також купив пару колебалок св фішинг минулої неділі на них непогано клював окунь і що цікаво попадались більші екземпляри чим на мжд блесна кокетка 2гр сіра чомусь на неї краще клювало , ну і покльовка на колебалку чуть не спінінг з рук.
Аватар користувача

kayot
Жерех
Повідомлень: 147
З нами з: 09 червня 2009 20:43
Справжнє ім'я: Макс
Звідки: Луцьк

Re: Колебалки

Повідомлення kayot »

vass-uk писав:Тема не дуже популярна,але для мене цiкава.Придбав мiкро коливалку в Фiшерi,ручноi роботи,ще не обловив.При ловлi на флюрi гра,як на мене, супер,а от з скруткою не така,вона починае рiзко коливтись при будь якiй проводцi(кiльця не ставив).Буду вдячний за пiдказку про технiку ловлi.
На равномерной проводке именно поперек течения хорошо поклёвывал голавль на Икве.
Зображення
Аватар користувача

<>< Fisher ><>
Марена
Повідомлень: 405
З нами з: 21 грудня 2009 15:37
Звідки: Луцьк

Re: Колебалки

Повідомлення <>< Fisher ><> »

УЛ-коливалки БПА "Borich"... Відкриття цього року. Прекрасно ловили рибу на р.Стир, р.Іква, Хрінницьке вдсх. Ловлять абсолютно ВСІ!!! Правда пробував тільки від 2.8г., і UFO 4г. через свою геометрію краще працює де повільніша течія... Ловився головень, щука, окунь, жерех неодноразово...
<>< Раз сделавшись спиннингистом-не бросай этой охоты до конца дней своих, ибо нет выше наслаждения, как ловля рыбы верченьем ><>
Відповісти

Повернутись до “Приманки”