Сезон 2013 рокуXIX Волинський зимовий спінінг, 01.12.13, Ковель

Модератор: President


Ваня Кубик
Лящ
Повідомлень: 128
З нами з: 27 грудня 2012 20:49
Справжнє ім'я: Ваня

Re: XIX Волинський зимовий спінінг, 01.12.13, Ковель

Повідомлення Ваня Кубик »

Андрюха,надеемся что будем!

Ваня Кубик
Лящ
Повідомлень: 128
З нами з: 27 грудня 2012 20:49
Справжнє ім'я: Ваня

Re: XIX Волинський зимовий спінінг, 01.12.13, Ковель

Повідомлення Ваня Кубик »

небудем:(
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: XIX Волинський зимовий спінінг, 01.12.13, Ковель

Повідомлення B.B.B. »

01.12.13. відбувся „XIX Волинський зимовий спінінг”
У фестивалі взяло участь 16 учасників із м. Ковель, Луцьк, Здолбунів, Корець, а також група підтримка із м. Луцька та Ковель.
Урочисте відкриття фестивалю надано чемпіону фестивалю „Західний Буг IV” Ігорю Мирончику (м. Здолбунів)
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: XIX Волинський зимовий спінінг, 01.12.13, Ковель

Повідомлення B.B.B. »

На цей раз „XIX Волинський зимовий спінінг” провели із дотриманням відповідних зон лову, що сприяло рівнозначності умов. Слід відзначити, що кльов цього разу був далеко неоднозначний. Якщо перший етап дарує відносно достатньо риби, а в улові переважно окунь, то вже у другому етапі є достатньо дрібної щуки. Проте. Якщо порівнювати даний фестиваль із фестивалем, проведеним два роки тому, то якість і кількість риби „пішла на спад”. Можливо, це пов’язано із погодніми умовами, адже протягом дня не комфортність від погоди зростала, що проявилось поривами холодного вітру та низькою температурою.
У всякому разі фест залишив свої приємні спогади. І хоч як непросто було усі три етапи пройти без нуля, набутий досвід вже у зимових умовах додає ваги.
Кілька фото із перерви
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: XIX Волинський зимовий спінінг, 01.12.13, Ковель

Повідомлення B.B.B. »

Зображення

У цілому, цьогорічна Турія показала, що риба у річці є, і кльов на цій річці у міській частині є цікавим і повчальним. Ось кілька міркувань із цього приводу в розрізі основних етапів фестивалю.
1 етап було проведено по правій частині автомобільного мосту на окружній м. Ковель по обидва береги. Пригадую, що практично усі, хто ловив по лівій частині мосту були із непоганим уловом, тоді як права частина берегу дозволила принести, здається не більше, 2-х хвостів на одного учасника. Якщо окуня здебільшого ловили в районі ям та приямок або глибших місцях, то щучку можна було узяти як на мілині, так і руслових бровках. Досить потужно тут виступив наш Антолій Муха – 12 хвостів або 784 гр.

Дещо іншим був 2 етап, котрий проходив по лівій частині між двома автомобільними мостами р. Турія. Досить некомфортною виявилась ця зона, адже холодний та рвучкий вітер продував тут скрізь і лише частина під залізничним мостом поблизу лагерю виявилась доволі комфортною. Чим і скористались учасники, відійшовши від нуля, а Миколі Волохову таланить узяти тут 10 хвостів. 2 непоганих бонуса (окунь вагою у 300 гр та щучка понад 300 гр.) приносить і Віталій Яцина, узявши тим самим 2 етап.

Протокол фестивалю
Зображення

3 етап проходить у протилежній частині берегу. Слід відзначити, що кльов на цю пору явно „затих”. Ще у перерві місцеві рибалки відзначали, що у ці дні із кльовом досить сутужно. Це і підтвердилось в останньому етапі фестивалю. Багато „нулів”, практично мало клювань і лише 4 учасником із трудом вдається відійти від „нуля”, узявши по одному хвостику. Та в кінцевому випадку етап виграє Микола Волохов, узявши найбільшу кількість хвостів за фестиваль – 16 хвостів.
Зображення

Свої міркування, сподіваюсь, відпишуть і безпосередні учасники фестивалю.

По завершенню фестивалю Відзнака та Подяка спонсору – риболовному магазину „Поплавок” (п-ць Сергій Конограй), м. Ковель
Зображення
Аватар користувача

Віталік Яцина
Плоскирка
Повідомлень: 67
З нами з: 31 жовтня 2012 21:53
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Ковель

Re: XIX Волинський зимовий спінінг, 01.12.13, Ковель

Повідомлення Віталік Яцина »

Віталій(ВВВ)продовження буде?Чи писати вже звіт?
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: XIX Волинський зимовий спінінг, 01.12.13, Ковель

Повідомлення B.B.B. »

Віталік Яцина писав:Віталій(ВВВ)продовження буде?Чи писати вже звіт?
Продовження буде.
Щодо звіту - звісно, варто написати. Для того, власне і форум, щоб можна було поділитись своїми враженнями, емоціями, думками тощо. Ловля у зимовий період є далеко не простою, а тут є унікальна можливість почитати звіт чемпіона. одним словом, чекаємо і не лише звіт чемпіона, але й інших учасників фестивалю.
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: XIX Волинський зимовий спінінг, 01.12.13, Ковель

Повідомлення B.B.B. »

Призери фестивалю

3 місце – Віталій Віжанський
Зображення

2 місце – Микола Волохов
Зображення

1 місце – Віталій Яцина
Зображення

Загальне фото призерів та учасників фестивалю
Зображення

На завершення хочу висловити подяку:
- усім учасникам фестивалю за актину участь та чесну боротьбу
- риболовному магазину „Поплавок” та особисто Сергію Конограй за підтримку риболовного спорту у Волинській області та зокрема у Ковельському р-ні
- Руслану – головному шеф-кухарю фестивалю

До зустрічі на ювілейному фестивалі!
Аватар користувача

Aborygen
Плітка
Повідомлень: 43
З нами з: 25 грудня 2011 16:31
Справжнє ім'я: Андрій

Re: XIX Волинський зимовий спінінг, 01.12.13, Ковель

Повідомлення Aborygen »

Щирі вітання переможцям !
Де і коли відбудеться ювілейний фест ?
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: XIX Волинський зимовий спінінг, 01.12.13, Ковель

Повідомлення B.B.B. »

Aborygen писав:Щирі вітання переможцям !
Де і коли відбудеться ювілейний фест ?
Дякую, Андрію!
Фестиваль, гадаю, відбудеться до Нового року. Головне, щоб погода не підвела, хоча і це далеко не є завадою.
Можливою датою може бути 14-15 грудня або 21-22 грудня.
Щодо місця – тут не все так однозначно. Хочеться, щоб для ювілейного фестивалю місце було відносно новим або таким, де ми вже тривалий період не проводили фести. Одним із таких варіантів пропонував Анатолій Л. – р. Стир у с. Ставрів. Мені довелось побувати там учора – в принципі, варіант підходить, хоч й інші варіанти не виключаю.
Загалом, цієї зими у планах провести фести на р. Луга у м. Володимир-Волинський та р. Західний Буг (бажано опробувати нові місця типу с. Мовники, адже у планах на наступний рік там плануємо провести офіційне змагання). Якщо є пропозиції – будь-ласка.
На разі можу відзначити, що найближчими днями вже висталю Положення про Ювілейний фестиваль.
Відповісти

Повернутись до “Сезон 2013 року”