Сезон 2012 рокуКубок "Делівері" (спінінг із човна), 25.11.12

Модератор: President

Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Кубок "Делівері" (спінінг із човна), 25.11.12

Повідомлення B.B.B. »

Транспортно-експедиційна компанія „Делівері” оголошує змагання на Кубок „Делівері” (ловля хижої риби спінінгом із човна)


1. Мета та завдання
Змагання проводяться з метою:
- популяризації спінінгової ловлі із човна;
- укріплення здорового способу життя;
- популяризації риболовного спорту;
- підвищення майстерності й удосконалення техніки володіння спінінгом;
- визначення кращих команд, переможців та призерів змагань.

2. Місце та час проведення
3.1. Змагання проводяться в один день – 25 листопада 2012 року на водоймі у м. Ковель, Волинської області.
3.2. Лімітна кількість команд – 20 команд

3. Учасники змагань
3.1. Змагання командні. Команда складається з 2-х учасників (двоє учасників в одному човнові)
3.2. До участі в змаганнях допускаються усі бажаючі, які за віком не молодші 18 років.
3.3. Учасники вносять реєстраційні внески, за рахунок яких здійснюються організаційні витрати.
3.4. Сума реєстраційного внеску на команду становить – 60 грн. або 30 грн. із учасника.
3.5. Учасники змагань подають заявку у такій формі:
- назва команди;
- ПІБ обох учасників команди;
- учасники підтверджують свою згоду про згідність із правилами змагання.
3.6. Учасники зобов’язані:
- мати із собою рятувальний жилет (рятувальний круг чи інший рятувальний елемент);
- дотримуватися правил поведінки на водоймі та техніки безпеки;
- виконувати вимоги поведінки на водоймах, правил змагань і цього положення, морально-етичних норм поведінки, розпоряджень суддівської колегії тощо.

4. Регламент та програма проведення змагань на 25 листопада 2012 року.
Змагання проводяться у два етапи в один день. Тривалість кожного етапу – 3,5 години. Разом – 7 год.
7.00 – реєстрація команд, жеребкування;
7.30 – підготовка до старту 1 етапу;
8.00 – СТАРТ 1 етапу змагань;
11.30 – закінчення 1 етапу змагань;
11.30 – 12.30 – зважування риби, підбиття підсумків 1 етапу, підготовка до старту 2 етапу, вхід в зони;
13.00 – СТАРТ 2 етапу змагань;
16.30 – закінчення 2 етапу змагань;
16.30 – 17.30 – зважування риби, підбиття підсумків змагання, оголошення результатів змагань, нагородження переможців, урочисте закриття змагання.
У випадку погодних умов та інших непередбачуваних обставин, можливі зміни до програми змагань та даного Положення про змагання

5. Правила змагань
5.1. Учасники змагань зобов’язані бути одягнені у рятувальний жилет або мати при собі рятувальний елемент (подушка, рятувальне коло тощо).
5.2. До зважування приймаються види хижої риби, спіймані на дозволену приманку. Розмір риби, який береться до заліку:
- щука – 30 см
- окунь без ліміту на розмір
- сом не менше 60 см
- судак не менше 35 см.

У випадку вилову риби, що не відповідає заявленим параметрам, учасники зобов’язані рибу відпустити.
5.3 Відстань човнів на водоймі не повинна бути меншою як 20 метрів один від одного за умови, що учасники при відстані 20 метрів не роблять перехресний закид приманок човна до човна.
5.4. Дозволяється використання тільки штучних приманок.
5.5. Тролінг, прямовисне блешніння – заборонені.
5.6. Переможець і призери визначаються по найменшій сумі місць зайнятій «двійками» на протязі 2-х етапів. Тобто, чим менша ця сума, тим вище місце. Особисте місце «двійки» в зоні визначається вагою виловленої риби. При рівних уловах, зайнятим місцем являється кількості команд +1. Приклад: усього є 15 команд, при цьому одна команда приходить із нулем – відповідно у неї 15+1=16 місце.
5.7. Команда переможець отримує призовий фонд від компанії „Делівері”, що становить 300 грн.

6. Суддівська колегія
6.1. Суддівська колегія складається із 3-х чоловік учасників змагання.

7. Штрафні санкції та протести:
7.1 Учасники, які свідомо або систематично порушують правила змагань за рішенням суддівської колегії можуть бути зняті зі змагань. Стартові внески порушникам не повертаються.
7.2. Кожний учасник має право подавати протест до суддівської колегії.
Під час змагань учасник повідомляє суддів щодо протесту і викладає його суть в усній формі, а після закінчення змагань зобов’язаний подати його письмово. Протести розглядаються суддівською колегією до затвердження результатів змагань. Рішення щодо протесту приймається голосуванням членів суддівської колегії і є остаточним.
Востаннє редагувалось 19 листопада 2012 20:51 користувачем B.B.B., всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача

shs
Щука
Повідомлень: 376
З нами з: 23 листопада 2010 09:41
Звідки: м. Рожище

Re: Кубок "Делівері" (спінінг із човна), 25.11.12

Повідомлення shs »

ех, гульнемо!
1. Делівері-1:
халєєв святослав;
сметюх богдан.
2. Делівері-2:
чернуха олег;
тусюк іван.
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Кубок "Делівері" (спінінг із човна), 25.11.12

Повідомлення B.B.B. »

Реєстрація:

1. "Делівері-1", м. Ковель:
1. Халєєв Святослав
2. Сметюх Богдан
2. "Делівері-2", м. Ковель:
3. Чернуха Олег
4. Тусюк Іван
3.
Аватар користувача

Bichunya
Амур
Повідомлень: 99
З нами з: 20 лютого 2009 16:37
Справжнє ім'я: Володимир

Re: Кубок "Делівері" (спінінг із човна), 25.11.12

Повідомлення Bichunya »

Ви товарші спорсмени напевне не знаєте що Чебені є зимувальна яма.Там встановлена заборона.Ось посилання http://volynfish.at.ua/?lYtqZb. huligan:
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Кубок "Делівері" (спінінг із човна), 25.11.12

Повідомлення DRAKULKA »

А мінімальний розмір сома дозволеного до вилову - 70см (щука 35, судак 42).
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Кубок "Делівері" (спінінг із човна), 25.11.12

Повідомлення B.B.B. »

Bichunya писав:Ви товарші спорсмени напевне не знаєте що Чебені є зимувальна яма.Там встановлена заборона.Ось посилання http://volynfish.at.ua/?lYtqZb. huligan:
Дякую.
Якщо дадуть згоду на проведення фестивалю, то проведемо, якщо ж ні - змінимо місце.
Зрештою, наскільки знаю ця норма не виконується, оскільки заборона діє із 01 листопада, а по сьогоднішній день там не лише рибалки, але й браків вистачає.
Аватар користувача

Krokodill
Минь
Повідомлень: 152
З нами з: 09 вересня 2010 23:14

Re: Кубок "Делівері" (спінінг із човна), 25.11.12

Повідомлення Krokodill »

B.B.B. писав: Якщо дадуть згоду на проведення фестивалю, то проведемо, якщо ж ні - змінимо місце.
Зрештою, наскільки знаю ця норма не виконується, оскільки заборона діє із 01 листопада, а по сьогоднішній день там не лише рибалки, але й браків вистачає.
Віталій, так ти що на бракон"єрів рівняєшся? Дивна філософія wacko:
Не мона - значит не мона! stena:
Аватар користувача

SKORPIONS
Карась
Повідомлень: 86
З нами з: 31 жовтня 2012 14:13
Справжнє ім'я: Михайло
Звідки: м.Ковель

Re: Кубок "Делівері" (спінінг із човна), 25.11.12

Повідомлення SKORPIONS »

Гулять так гулять!команда"BARK" Смаль Михайло та Ладнєв Андріи!
Не має нічого кращого за відпочинок на риболовлі!!!
Аватар користувача

Автор цієї теми
B.B.B.
Керівник спінінгового напрямку. Чемпіон України - 2014 р. (Береговий спінінг)
Повідомлень: 3351
З нами з: 13 лютого 2009 22:55
Справжнє ім'я: Віталій

Re: Кубок "Делівері" (спінінг із човна), 25.11.12

Повідомлення B.B.B. »

Дякую, колегам, за тактовні зауваження.
До вияснення всіх гострих питань реєстрація триває. У разі чого – зміниться водойма (альтернатива: Ковельське водосховище, Мощена, Луцький залив, Колодеже, Бегета тощо).

Реєстрація:

1. "Делівері-1", м. Ковель:
1. Халєєв Святослав
2. Сметюх Богдан
2. "Делівері-2", м. Ковель:
3. Чернуха Олег
4. Тусюк Іван
3. "BARK"
5.Смаль Михайло
6.Ладнєв Андрій
4. Бронь
7.
8.
5.
Аватар користувача

Alegator
Судак
Повідомлень: 288
З нами з: 16 лютого 2009 12:47
Контактна інформація:

Re: Кубок "Делівері" (спінінг із човна), 25.11.12

Повідомлення Alegator »

йопті, вас почитати, так всі такі "свідомі" що аж страшно. Я не проти закону, не проти правил і не стаю ні на чию сторону, але...
Bichunya писав:Ви товарші спорсмени напевне не знаєте що Чебені є зимувальна яма.Там встановлена заборона.
Якщо ж ви це знаєте, чому не зробили жодного дзвінка у відповідну службу і не сказали, що на сьогоднішній день там ведеться ловля, і буде вестись аж до льодоставу.
А як тільки хтось починає проводити якесь культурне міроприємство, то зразу купа критики і стосовно місця проведення і стосовно ліміту та розміру риби і т.п. Здається враження, що то якесь предвзяте ставлення до певної людини, чи я помиляюся? Дай Боже, щоб я помилявся і серед нас були дійсно свідомі рибалки, а не ті, хто сидячи перед "клавою" пхає палки в колеса.
Давайте краще гарною порадою поділіться на ЗМАГАННЯХ, де кожен з вас зможе дійсно показати клас саме по риболовлі, а не натисканню кнопок на компі.

П.С. Якщо когось образив, прошу наперед вибачення!
Відповісти

Повернутись до “Сезон 2012 року”