ЗвітиРиболовля в с.Тростянець Волинської області.

Модератор: Sergey@F

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
SIVSON79
Ротан
Повідомлень: 45
З нами з: 05 лютого 2014 19:11
Справжнє ім'я: Ігор

Риболовля в с.Тростянець Волинської області.

Повідомлення SIVSON79 »

Чудова сонячна погода, гарний настрій, робочий тиждень добігає кінця. Ти підтягуєш всі проблемні питання на роботі, і в голові в тебе вже збираються уяви про те, як ти сидиш на бережку , слухаєш шелест комишу й співання пташечок, а легенький вітерець лоскоче твоє задоволене обличчя, але ж стоп: твоя дружина на дев”ятому місяці вагітності, і ось-ось ти можеш вдруге стати татком. Цей важливий аргумент добряче струшує твою рибальську уяву, вітерець зупинився, комиш перестав шуміти і пташечки перестали співати.
- “Як ти себе почуваєш,- запитую свою дружину, - може ще трішечки почекаєш? Я ж недалечко, тут, буду, під Луцьком”
-”Це ти не зі мною домовляйся, а з тим пацаном який вже хоче побачити сонечко, почути як співають пташечки, - каже вона, - ти ж розумієш”.
Я притулився, запитав чи можна. Маленький, легенько, пнув матусю у ребро: дав мені зрозуміти, що можна.
Швидкий збір, і я вже стою біля під”їзду, чекаючи хлопців. Дорога пролетіла на-раз, і от ми у Тростянці. Прибули о 17:30, закормились, та почили збирати снасті. Приціл робили на карася, тим паче, що його там вдосталь і він клює. Мостирку я розбавляв часниковим запахом, на гачок теж часник, снасть, як ви зрозуміли- “вбивця карася” на три пружини.
Перших дві години великого результату не дали. У мене три клювання- два карасика, та плотвичка. В колег теж саме. Почали змінювати наживки: черв”як, опариш, мостирка -результату не принесли. Потроху почали списувати на переміну погоди ( бо вона реально почала змінюватись), та покладали більші надії на пізніший час, але негода ,яка насунулася досить швидко вигнала нас з води. Шквальний вітер, дощ з грозою дав нам зрозуміти, що в ночі сьогодні ми будемо спати, що ми і зробили.
Прокинулись о 4:30, негода вщухла. Ранок зустрів нас приємним холодком. Пішли перевіряти снасті, перенаживляти наживки, тай взагалі було цікаво, як там наші вудки після негоди. У мене стояло три вудки, перевіряючи їх я витягнув три карасі- непогано. Перезакинулись. До 8:00 клювань майже не було, п”яток карасиків, і ми ,потроху, почали рознадіюватись. Але не тут-то було. Після восьмої ранку понеслося. Клювало так, що у мене, інколи, всі вудки лежали на перезарядці. Інколи вистрелювали дуплети. Настрій покращився.
Скажу, що погода була сприятлива для цього: на протязі чотирьох годин, які ми провели на воді від восьмої ранку, сонце змінював легенький не рясний дощик, і так три рази, при тому парило дуже сильно. Карась весь мірний: 200-300 грм., що, впринципі, радувало.
О 12:30 було вирішено збиратися.
Моїм результатом стало шість кілограмів карася. У хлопців трохи менше, але трохи. Ось така рибалка вийшла.
Мирного неба всім.
Хай здохне зло.
Аватар користувача

promouterus
Минь
Повідомлень: 159
З нами з: 06 травня 2011 17:00
Справжнє ім'я: Тарас

Re: Риболовля в с.Тростянець Волинської області.

Повідомлення promouterus »

яка ціна лову на водоймі?
Зображення
<----------------------------будні тягнуться вічність, вихідні пролітають за лічені секунди----------------------------->
Аватар користувача

Автор цієї теми
SIVSON79
Ротан
Повідомлень: 45
З нами з: 05 лютого 2014 19:11
Справжнє ім'я: Ігор

Re: Риболовля в с.Тростянець Волинської області.

Повідомлення SIVSON79 »

Власник хоче 100 грн. Нас було п"ятеро, то ми домовились за 300 грн.
Хай здохне зло.
Аватар користувача

Якут
Верховодка
Повідомлень: 29
З нами з: 21 листопада 2013 16:23
Справжнє ім'я: Герасимчук Іван Іванович

Re: Риболовля в с.Тростянець Волинської області.

Повідомлення Якут »

Ціна не помінялась, 100 грн. за день.
Не бывает глупых вопросов,бывают глупые ответы
Аватар користувача

Автор цієї теми
SIVSON79
Ротан
Повідомлень: 45
З нами з: 05 лютого 2014 19:11
Справжнє ім'я: Ігор

Re: Риболовля в с.Тростянець Волинської області.

Повідомлення SIVSON79 »

Трохи запізно, але всеж. 22.10 був з другом у Тростянці. Плавали з 8:00 до 14:00, сплавлялись від пляжу і рухались до дамби. Погода була м"яко кажучи не дуже: мрячив дощ, вітер 5м/с.До-речі, по хижаку ми там були вперше,в основному по карпу, карасю. По карасю я там в свій час відловився дуже не погано (звіт вище).
Мали з собою ехолот, то тепер хоч знаю де реальні перепади глибин, бо там де я думав раніше, виявилось зовсім не так,хоча витоки каналів самі собою говорять, що переходи в глубинах можуть бути саме там, а виявилось що ні.Перших півтори години полоскання та зміни приманок нічого не дали. Десь ближче до десятої у мене тичок, навіть не удар. Я спочатку не зрозумів, думав зачепився, але спін почало рохи дебати, то зрозумів, що щось сидить. Спрацював DUO MOAB в кольорі D63:

Щучка невелика, при зважуванні показала 980 грм. Я подумав, що рибка проснулась та вийшла щось поїсти, але, на відміну від нас, вона була не в азарті.
Через хвилин сорок у мого товариша теж такий самий легенький тичок. На цей раз виявилась хороша трьошка. Взяла на вертуху Понтун Синхрон №4 (чорне з жовтим).Наступні дві години без результату, так що реалізація 100%, дві покльовки, дві щуки.

Всім НХНЛ.
Хай здохне зло.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”