ЗвітиРибалка на Стоході

Модератор: Sergey@F

Відповісти
Аватар користувача

Автор цієї теми
Ali_j
Колючка
Повідомлень: 13
З нами з: 04 лютого 2010 17:49
Звідки: м. Рожище

Рибалка на Стоході

Повідомлення Ali_j »

У суботу 08.11. їздив на р.Стохід, більше з цікавості, а ніж з розрахунку на результат (закрити сезон), так як чув що тут непогано ловиться карась. Рибалок було чимало, але ж Стохід великий....
Ловив на черв'як, результат не поганий, хоча кажуть, що у попередні дні було значно краще.
Аватар користувача

DRAKULKA
Адміністратор
Повідомлень: 1832
З нами з: 18 лютого 2009 10:18
Справжнє ім'я: Віталій
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Рибалка на Стоході

Повідомлення DRAKULKA »

Да, слышал на Стоходе этой осенью в некоторых местах карася бомбили в страшных масштабах. Забрасываешь - вытаскиваешь не смотря на поплавок, и нормального размера. Но жор уже прошёл..
Аватар користувача

vadik2121
Щука
Повідомлень: 301
З нами з: 21 березня 2010 22:35
Справжнє ім'я: Вадим
Звідки: Луцьк

Re: Рибалка на Стоході

Повідомлення vadik2121 »

Ali_j писав:У суботу 08.11. їздив на р.Стохід, більше з цікавості, а ніж з розрахунку на результат (закрити сезон), так як чув що тут непогано ловиться карась. Рибалок було чимало, але ж Стохід великий....
Ловив на черв'як, результат не поганий, хоча кажуть, що у попередні дні було значно краще.
А "мерная рыба" (так десь з пів кіля) не ловиться?
Пам"ятаю на Хрінниках,-шість штук і відро(з пластмасосого)повне...
З повагою!
Аватар користувача

Автор цієї теми
Ali_j
Колючка
Повідомлень: 13
З нами з: 04 лютого 2010 17:49
Звідки: м. Рожище

Re: Рибалка на Стоході

Повідомлення Ali_j »

Ура!!!!
Кажуть карась прокинувся, при першій можливості перевірю.
Аватар користувача

Ol_bak
Плітка
Повідомлень: 40
З нами з: 27 жовтня 2009 22:02
Справжнє ім'я: Олег
Звідки: Луцьк

Re: Рибалка на Стоході

Повідомлення Ol_bak »

На вихідні були з колегою в Іванівці на ямах біля моста, бо казали, йде плотва, язь, карась. В 7.00 вже на місці, біля ям вже машини три стоїть. Холод собачий, сипле дощик, сніжок трохи йде. Пробували на все - мотиль, опариш, червяк, до 10.00 було глухо. Як сказав один рибачок, нада ждать - діло буде. І справді, в нього начав покльовувати язь. Глубина метрів з 6, кидав на донку, поплавок в натяжку, на бутерброд - опариш+червяк. До 13.00 (ми вже на автобус йшли) він вже мав штук 8 (від 0,3 до 1 кг). На карася і плотву сиділо немало рибаків - глухо, зрідка плотва до 100г. клювала. Так як всі місця на ямах вже були заняті, ми пройшли трохи нижче по течії, на одній з ямок вимучили по 2 язіка.
Аватар користувача

Bayda
Керівник спінінгового напрямку, Чемпіон України (мормишка - 2011), Бронзовий призер Кубку України (мормишка - 2012)
Повідомлень: 590
З нами з: 20 липня 2009 23:53
Справжнє ім'я: Юрій
Звідки: Луцьк

Re: Рибалка на Стоході

Повідомлення Bayda »

Чим кормилися?
Відповісти

Повернутись до “Звіти”